עזרה בשייקרים

עזרה בשייקרים

מה ההבדל בין שייקר רגיל לשייקר בוסטון?, מה המחירים בערך נ.ב מישהו יודע איפה אפשר להשיג שייקרים עם לוגואים של חברות כמו קוואנטרו למשל תודה

שייקרים

ההבדל בין שייקר בוסטון לרגיל הוא שבוסטון הוא שני חלקים, גוף וכוס מזכוכית, כאשר שייקר רגיל הוא בעל שלושה חלקים, גוף השייקר מכסה בעל מסננת ופקק למכסה. איפה אפשר להשיג ? בכל חנות שמשווקת משקאות לפאבים שם אני קניתי את שלי מחירים אין לי שמץ אתה יכול לבדוק באינטרנט, ובקשר ללוגואים זה שייקרים שאתה מקבל בתור בעל עסק בדר"כ כאשר אתה קונה מיבואן של המשקה.

תשובות

שייקר בוסטון כמו שאנחנו מכירים בארץ הוא חתיכת מתכת אחת עטופה בפלסטיק, אליה נכנסת כוס אולדפאשן רחבה יותר בתור החלק השני. מחיר של שייקר בוסטון כזה בסביבות 50-60 שייקר במיסטרל, שייקר רגיל 3 חלקים זול יותר ונפוץ יותר (איקאה) ומחירו בערך 30-40. שייקרים עם לוגו אפשר לחפש באיביי ולקנות.

עזרה בשייקרים

מה ההבדל בין שייקר רגיל לשייקר בוסטון?, מה המחירים בערך נ.ב מישהו יודע איפה אפשר להשיג שייקרים עם לוגואים של חברות כמו קוואנטרו למשל תודה

נסה לעזור

כמו שראיתי, כבר עמדו על ההבדלים בין השייקרים. אז אני ינסה לעזור לך בכיוון השני. שייקרים עם לוגואים\הדפסים מיוחדים, בדר"כ מגיעים במארז מיוחד יחד עם משקה. בארה"ב המארזים הנ"ל מאוד פופולרים (במיוחד בתקופת החגים) כך שאם יש לך אפשרות שמישהו ישלח לך מארז משם זה הכי טוב. חוצמייצה, צרפתי לך קישור של חנות און ליין לכל מה שברמן יכול לחפוץ בו+. אני עצמי קניתי מהם. barproducts

תודה רבה על העזרה נ.ב טעמתי וודקה זורבבוסקה מישהו יודע פרטים עליה??

וודקה פולנית

מתובלת בצמח שנקרא ז'ובור. זוברובקה.

זוברובקה

וודקה אכן פולנית בצבע ירקרק הנובע מצמח הביזון שנמצא בבקבוק, צמח זה הוא צמח אשר הביזון הפולני משתין עליו, הוא מוסיף טעם הלוודקה ואין מה לדאוג מנקים את הצמח לפני הכנסתו לבקבוק

זוברובקה- כמחווה לבע"ח תאו

שנוהגים ללכך את עשב הביזון. לא ידוע לי שום דבר על כל שהם מטילים מימיו עליו.. אלא רק ניזונים ממנו, לכן יש איור של הבע"ח הזה על תוית הבקבוק. הוודקה מיוצרת ע"י הזרמה בלחץ של הכוהל דרך עשבי הביזון כך שמשרים בו את טעמם (בדומה לשיטה שבה מיוצרים משקאות אניס) וכדקורציה ולשם האוטנטיות, מוכנס עשב אחד לתוך הבקבוק.. וודקה טעימה, עשירה בטעם מיוחד של העשב (יש הרומזים לכיוון וניל..) ועשויה לחולל נפלאות לקוקטיילים. רון

תודה רבה על התגובות ... כמה הוודקה עולה ? (בקבוק)

יחסית היא דיי זולה 40 ש"ח בפיצוציה בת"א

לא לקנות וודקה בפיצוציות!

מאיזו סיבה?

כי הן פתוחות בשבת וחג

וגורמות ליהודים כשרים לחטוא!

המון זיופים רצים בפיצוציות

לפעמים אפילו בלי שבעל הפיצוציה מודע לעובדה.. ד"א זה גם קורה בחנויות מסוימות. הכי מומלץ לקנות מחנות מסודרת, כשאתה יודע שמביאים לו את הסחורה הישר מהיבואן הרשמי, כמובן שאני לא פוסל יבואנים פרטיים יותר קטנים, אבל צריך להזהר איתם יותר.

כי הן פתוחות בשבת וחג

וגורמות ליהודים כשרים לחטוא!

זה פורום וויסקי 70% פה לא דתיים אני מאמין תטיף בפורום דת לא פה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר