NAVAN או מיוקוב וניל

מה עדיף? האם יש בינהם הבדל? במחיר? בטעם? אני יודע שתכולת האלכוהול ב NAVAN גבוהה יותר אבל כעקרון שניהם מבוססי קוניאק ומתלבט מי מבינהם לרכוש.

אז ככה..

דבר ראשון הnavan הוא ליקר וניל על בסיס קוניאק והמיוקוב הוא קוניאק מתובל בוניל דבר שני שניהם בעלי אחוז אלכוהול דומה 35-40

צביקצ'ו, הרשה לי לחלוק עליך

אמנם אינני מכיר עדיין את ה navan אבל בכל אופן, לא חושב שקיים הבדל בהגדרה שלו ושל המיוקוב וניל. המיוקוב וניל מכיל 30% והוא נחשב לקוניאק וניל, או ליקר וניל ע"ב קוניאק.. אין הגדרה מדויקת. עם זאת, אני יודע שהוא זכה בעבר התחרות כיון שזהו מותג הקוניאק וניל היחידי בעולם. אשמח לפרטים נוספים על ה Navan רון

navan

ליקר וניל על בסיס קוניאק מיוצר על ידי גרנד מרניה..צריך להיות משו משו

אז ככה..

דבר ראשון הnavan הוא ליקר וניל על בסיס קוניאק והמיוקוב הוא קוניאק מתובל בוניל דבר שני שניהם בעלי אחוז אלכוהול דומה 35-40

זה נשמע אותו הדבר בדיוק - האם טעמת את שניהם?

לא מכיר אותם אבל תנו לי לנסות לעזור

"ליקר על בסיס" אומר שזה מתוק, בטעם וניל על בסיס ברנדי. ברנדי מתובל בווניל זה לא מתוק, פשוט ברנדי ששמו בפנים וניל. אני צודק בהבחנה???

האם ליקר חייב להיות מתוק?

האם אנדרברג, אוניקאם, רמזוטי (טוב, האחרון אולי קצת מתוק, אבל לא נראה לי שאפשר לקרוא לו משקה מתוק) אינם ליקרים?

ליקר לא חייב להיות מתוק..

אבל אני חושב שגם הnavan וגם המיוקוב מכילים די הרבה סוכר

ליקר- משקה שמתוסף בסוכר, בכמות גדולה יחסית

בארה"ב, כל הכהילים נקראים 'ליקרים' והמשקאות המתוקים נקראים 'קורדיאלים' רמת הסוכר בליקר יכולה להגיע לכ- 25% , והמונח creme de' מציין שימוש בכמות סוכר הגבוהה מן הרגיל. בד"כ, רוב הדז'יסטיפים (ובמיוחד אלו שהזכרת) הם גם ליקרים. אפילו אוניקום, שנחשב למר אולי מכולם. fernet לא נחשב לליקר משום שאיננו מתוק

NAVAN או מיוקוב וניל

מה עדיף? האם יש בינהם הבדל? במחיר? בטעם? אני יודע שתכולת האלכוהול ב NAVAN גבוהה יותר אבל כעקרון שניהם מבוססי קוניאק ומתלבט מי מבינהם לרכוש.

הבהרה

NAVAN הוא קוניאק המתובל בוניל שחור ממדגסקר. בקשר לעניין הליקר או לא ליקר, זה כבר עניין של גיאוגרפיה. חוצמזה, זה מוצר מצויין שנמכר כרגע בדיוטי פרי בלבד, וכמובן בארה"ב. לגבי ייבואו לארץ - אולי בעתיד. נראה.

ליקר- משקה שמתוסף בסוכר, בכמות גדולה יחסית

בארה"ב, כל הכהילים נקראים 'ליקרים' והמשקאות המתוקים נקראים 'קורדיאלים' רמת הסוכר בליקר יכולה להגיע לכ- 25% , והמונח creme de' מציין שימוש בכמות סוכר הגבוהה מן הרגיל. בד"כ, רוב הדז'יסטיפים (ובמיוחד אלו שהזכרת) הם גם ליקרים. אפילו אוניקום, שנחשב למר אולי מכולם. fernet לא נחשב לליקר משום שאיננו מתוק

אז לא הבנתי...

אתה אומר שליקר צריך להכיל כמות סוכר גבוהה יחסית, מצד אחד, ומצד שני אתה אומר שאוניקם הוא ליקר. איך מתיישבת הסתירה הזו? מדובר בשאלה כנה, שלדעתי מובילה למסקנה הבלתי נמנעת שאין באמת הגדרה מסודרת לדברים כאלה.

אוניקום הוא ליקר

ליקר דג'סטיף אמנם, אבל עדיין ליקר. רשום על הבקבוק.

הבהרה

NAVAN הוא קוניאק המתובל בוניל שחור ממדגסקר. בקשר לעניין הליקר או לא ליקר, זה כבר עניין של גיאוגרפיה. חוצמזה, זה מוצר מצויין שנמכר כרגע בדיוטי פרי בלבד, וכמובן בארה"ב. לגבי ייבואו לארץ - אולי בעתיד. נראה.

אם הוא נמכר בדיוטי פרי משמע בפועל הוא מיובא לארץ, לא?

אף פעם לא הצלחתי להבין למה אי אפשר להשיג את כל מה שהם מוכרים מחוץ לחנויות של JR (וגם למה הקמפרי היחיד שמוכרים שם הוא לא כבר, אבל זו באמת שאלה שלא שייכת לנושא...)

אוניקום הוא ליקר

ליקר דג'סטיף אמנם, אבל עדיין ליקר. רשום על הבקבוק.

כמובן שהוא ליקר...

יושב במרחק מטר וחצי ממני על המדף בקבוק חצי ריק. "דג'סטיף" זו הגדרה אפילו פחות ברורה מאשר "ליקר", מכיוון שאני למשל יכול להתייחס לוויסקי בתור דג'סטיף ומישהו אחר לא (למרות שבמקרה של האוניקם ודומיו, לא נראה לי שמישהו יתווכח, וגם היצרן מגדיר אותם ככה). בכל מקרה הנקודה שלי היא שההגדרה לליקר בתור משהו עם הרבה סוכר נראית לי לא מדויקת, ואני בכלל לא בטוח שיש הגדרה מדויקת לליקר שתהיה מקובלת על כולנו. אם כבר הייתי צריך להגדיר ליקר הייתי אומר שזה משקה שמבוסס על אלכוהול שתסס בנפרד (יכול להיות כל סוג...) ואז הותווספו לו מרכיבים נוספים, אבל גם כאן יש פתח לפרשנות ובטוחני שאפשר למצוא דוגמאות נגדיות. בקיצור - יכול להיות שהדיון כולו שהתחיל בשאלה כן ליקר / לא ליקר הוא עקר מיסודו... או לסיכום - נראה לי שכולנו נסכים שעדיף להתמקד יותר בלשתות ופחות בלהגדיר...

תוכעס ליקר

רק בשביל לסכם את הדיון: ליקר הוא משקה אלכוהולי חזק ומתוק, המבוסס לרוב על תזקיק אלכוהולי המתובל בחומרים מגוונים כגון: פירות, אגוזים, תבלינים, דבש, שמנת ושוקולד. ליקר מכיל לרוב בין 15% ל-55% אלכוהול. הליקרים כמעט תמיד אינם מיושנים, אם כי הם יכולים לעבור תקופת חיתון מסוימת כדי לאפשר לטעמים להתמזג. המילה ליקר מגיעה מהמילה הלטינית 'liquifacere' שפרושה "להתמוסס" ומתייחסת להתמוססות חומרי הטעם במשקה. בחלק מהארצות (ביחוד בארצות הברית) מכונים הליקרים בשם "קורדיאל" (Cordial). מתוך ויקפדיה. דרך אגב קורדיאל מזכיר לי את בונבוני השוקולד, ממולאי הדובדבן עם המיץ הדביק, המזוויעים משנות ה 80 (באו בעטיפת ורוד מטאלי) שנקראו שרי קורדיאל.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר