ליקר ושנאפס

ליקר ושנאפס

מהי ההגדרה של ליקר, ומהי ההגדרה של שנאפס? תודה מראש

ליקר ושנאפס....... :)

ליקר= משקה אלכוהולי ממותק.. שנאפס- משקה לבן (וודקה, ג'ין, רום..) שהותסס וזוקק מפירות... וההבדל הגדול לדעתי.. הוא זה ששנאפס מוגש קפוא.. וליקרים בד"כ לא... :)

שנאפס בתכלס ליקר

רק שזה הכינוי שמקבלים באיזורים דוברי גרמנית ובחבל הסקנדינבי לליקרים שהם 20% עם אנטי פריז ששותים קפואים.

אנטפריז במשקאות זו אגדה הנובעת מבורות

ולדעתי היא אפילו יותר טיפשית משומן חזיר בייגרמייסטר (להקדים תרופה למכה - אין)

מילא שאתה מקפיץ נושאים

וזה דבר מעצבן בפני עצמו. נסה לכתוב דברים נכונים, ולא שמועה ששמעת מחבר שהוא ברמן. עד עכשיו התאפקתי, אבל די, נשבר.

נו באמת ובתכלס ???אתה מרגיש טוב עכשיו?

היה קשה להתאפק אבל תן תכלס לא הגדרות מצתדקות וני לא טוען שמישהוא טועה או צודק כמו היומרנות על הבנדיקטין

תבין

לא לטעות זה נחמד, אבל בין זה לבין לכתוב דברים שאינם נכונים, בתור אחד שיודע את התשובה ואנשים שקוראים פה ואינם מבינים באמת לוקחים את זה כתורה ומידע תקף יש הבדל גדול. שאתה כותב ששנאפס זה ליקר עם אנטיפריז, אתה לא רק טועה, אתה גם מטעה. אז נכון שקורה שטועים, וקורה שנכנסים פעם ראשונה לפורום ומתלהבים, אבל כמו שאני הייתי סבלני, נסה אתה לחשוב אם מה שאתה עונה הוא נכון, או- נכון "לפי מה שאתה יודע". אמנם עולם האלכוהול הוא לא בהכרח מתמטיקה ולא הכל אנחנו יודעים, אבל יש דברים שאנחנו כן יודעים (כמו על הבנדיקטין) וזה אחרי שביררנו וחקרנו כי עלו הרבה שאלות וויכוחים בנושא. אם וכאשר תעלה על תגלית ותאשר לנו ששנאפס הוא אכן ליקר עם אנטיפריז או כל מה שלא רשמת בהודעה שם, אני הראשון שאשמח לשמוע מזה. אין לי שום דבר נגדך, ולמרות שבדרך כלל אני כן, הפעם אני לא מתנשא, אז אין לך מה להיעלב. ד"ש בבית.

צודק וסבבה על התגובה

כמו כןלאחר ביקור בסקנדינביה והסגידה שלהם לשנאפס שאני למדתי לשנוא אז התגבובה שלי הייתה זו. אני לא אקפיץ שרשורים ויענה תשובות מקצועיות עמכם הסליחה. וכן אני עדיין מחפש כתבה על האקוויט שמתוסף לו אנטי פריז ANTI-FREEZ

שנאפס בתכלס ליקר

רק שזה הכינוי שמקבלים באיזורים דוברי גרמנית ובחבל הסקנדינבי לליקרים שהם 20% עם אנטי פריז ששותים קפואים.

באתי לעזרה...

בין ליקר לשנאפס יש הבדלים גדולים וברורים מאוד וכך גם ההגדרות של כל אחד מהם די ברורות וחד משמעיות ייצור ליקר= השרייה של פרי או תבלין באלכוהול נייטרלי והוספת סוכר, בד"כ ליקרים מאופיינים ברמת מתיקות גבוהה. ייצור שנאפס= התססת פרי בעזרת שמרי יין (בדיוק כמו בייצור יין או שיכר) ולאחר מכן זיקוק השיכר שנוצר עד לקבלת משקה אלכוהולי לבן, במקור לא היה נהוג להמתיק את השנאפסים אבל היום כמעט כל השנאפסים המסחריים ממותקים ולחלקם גם מוספים צבעי מאכל.

צודק וסבבה על התגובה

כמו כןלאחר ביקור בסקנדינביה והסגידה שלהם לשנאפס שאני למדתי לשנוא אז התגבובה שלי הייתה זו. אני לא אקפיץ שרשורים ויענה תשובות מקצועיות עמכם הסליחה. וכן אני עדיין מחפש כתבה על האקוויט שמתוסף לו אנטי פריז ANTI-FREEZ

Anti-Freeze, אם כבר...

אתם יודעים השעה ....

אנטפריז במשקאות זו אגדה הנובעת מבורות

ולדעתי היא אפילו יותר טיפשית משומן חזיר בייגרמייסטר (להקדים תרופה למכה - אין)

למה? במשקה שהרדיאטור של האוטו שלי שותה יש אנטי פריז

פעם זה היה ירוק, היום יש לו כחול. כשמזכירים את זה, אולי בקירסאו כחול ובמידורי יש אנטי פריז, זה דומה בצבע...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר