תיקון אבסנט*

אם לא שמת לב

גם לי היה וויכוח על הסיפור פעם, במקום ללמד את כולם החלטתי לשאול את מי שיודע באמת, והתשובה שרשמתי באנגלית היא תשובה של מנהל השיווק של בנדיקטין. אני אשמח לתרגם לך את זה לאנגלית. התגובות שרשמת פה, רק מאשרות את מה שחשבתי מהתחלה, אבל את זה אני אשמור לעצמי.

בוא נעשה סדר...

החלטתי לבדוק את הקישור ששלחת, קודם כל ויקיפדייה אינה תורה מסיני כי אם אינציקלופדיה שיתופית,ולא תמיד מדוייקת. דבר שני גם בקישור שלך מצויין כי בנדקטין מבוסס על סוכר סלק (פשוט צריך לקרוא עד הסוף)

קונטה, אתה לא מבין

זה הוא שקובע ממה מיוצר הבנדיקטין, לא החברה המייצרת ובטח שלא וויקיפדיה, אל תנסה ללמד אותו, הוא יגרום לך לשתות אבסנט. הודיה לוי, אבל בגרסה מפותחת יותר.

אז...

מהי הסיבה ששותים את הליקר בכוס סניפטר המיועדת בכמעט כל המקרים לברנדי?

מה זה קשור?

הוא נחשב ליקר פרימיום ומאוד יקר ואיכותי, וכיאה לדברים כאלה ראוי שגם הוא יישתה בכוס המכבדת את המשקה הנשתה בו. יצרניות הקוניאק מיצרות היום קוניאק שמומלץ לשתות או קפוא או מעורבב בכוס הייבול עם משקה קל, זה אומר שהמשקה אינו קוניאק?

אם לא שמת לב

גם לי היה וויכוח על הסיפור פעם, במקום ללמד את כולם החלטתי לשאול את מי שיודע באמת, והתשובה שרשמתי באנגלית היא תשובה של מנהל השיווק של בנדיקטין. אני אשמח לתרגם לך את זה לאנגלית. התגובות שרשמת פה, רק מאשרות את מה שחשבתי מהתחלה, אבל את זה אני אשמור לעצמי.

אז...

אין צורך לתרגם אני מבין טוב מה רשמת אבל זה המידע שקיבלתי מאחד הברמניות הטובות בארץ ואני לא חושב לחלוק על דעתה שמה עדי קייזרמן ואין צורך להתנשא כמו שאתה עשית אם אתה חושב כך ואני אחרת יש דרך להתבטא

לצורך העניין

זה שקייזרמן זכתה בתחרות לא הופך אותה לאנציקלופדיה לתרבות האלכוהול והשתיה, סה"כ זכתה כי היא מדריכה בבי"ס בו למדת שהיה גם מנהל התחרות והשופט, אז זה די מכור.

וזה...

דיי ברור שאתה למדת או עובד בבר טנדר כי כל שנה יש את אותו וויכוח בלי שום קשר לזכיה שלה היא ברמנית בבר שהמיקוד בו זה וויסקי וברנדי ומן הסתם שבעל מקום כזה יעסיק ברמנ/ית שבמינים עיניין

אני אסכם.

אתה צודק. בכל מה שתגיד. תמיד ולעולמים. אם אי פעם אתווכח איתך, תזכיר לי שאמרתי את זה.

אני לא אגיב לתגובה הרדודה שלך כל אחד ימשיך לעבוד עם הידע שלו שיהיה לך בהצלחה

קונטה, אתה לא מבין

זה הוא שקובע ממה מיוצר הבנדיקטין, לא החברה המייצרת ובטח שלא וויקיפדיה, אל תנסה ללמד אותו, הוא יגרום לך לשתות אבסנט. הודיה לוי, אבל בגרסה מפותחת יותר.

ומי זאת הודיה לוי ולמה אתה חושב שאני כמוה?

קצת חוצפה מצידי אבל...

אני אישית בתור ברמן לא הייתי מוזג לבחור שיושב על הבר בנדיקטין עם קולה הייתי מנסה לשנות את דעתו בדרך יפה ולשכנע אותו לישתות בדרך המקובלת או עם סודה או מים או קרח ואתה טועה יש חוקים בעולם האלכוהול אמנם כל אדם אוהב את השתיה שלו בדרך שונה אבל כמו בכל דבר אחר בחיים גם בבר יש חוקים אתה לא יכול שלקוח יבקש ממך וויסקי ותמזוג לו בכוס סניפטר זה לא מקובל!!!

רק שאלה קטנה

מה רע בויסקי בסניפטר? אני מודה שלא יצא לי עדיין לנסות, אבל בהעדר לואו בול אני חושב שסניפטר זו הבחירה השניה הכי טובה לויסקי (לפחות עבור ויסקי איכותי).

אז...

מהי הסיבה ששותים את הליקר בכוס סניפטר המיועדת בכמעט כל המקרים לברנדי?

תשובה ותוספת

קודם כל, ויקיפדיה כמו שאמרו זה לא תורה מסיני. אני למשל כתבתי שם כמה ערכים בעצמי (למשל טולמור דיו, טנסי ויסקי, ראסטי נייל, לאפרויג ואולי עוד כמה שאני כבר לא זוכר), ואין להוציא מכלל אפשרות שאני אידיוט גמור. בשביל להרשם/לכתוב בויקיפדיה אפילו לא צריך שתהיה לך כתובת אימייל אמיתית, משמע כל אחד יכול לכתוב שם כל מה שעולה על דעתו. שנית, המלצת יצרן על כוס מסוימת לא אומרת שום דבר על מרכיבי המשקה. זה כמו שתגיד לי שאם מוציאים מוחיטו בלואו בול זה אומר שהוא חייב להכיל ויסקי. בנוסף, מגישים כל מיני דברים בסניפטר חוץ מברנדי/קוניאק/ארמניאק ושות', כמו למשל ויסקי איכותי (עד כמה שאני יודע), וגם גראנד מרינייה ממליצים לשתות בכוס סניפטר. המטרה של הכוס היא הפונקציונליות שלה ולא מה שלימדו בקורס ברמנים שנכון. אם אתה רוצה כוס שאפשר לחמם ביד, לסחרר, וכל זה תוך שמירת מירב הארומות והגשתן לאף בזמן השתיה (כידוע לך החלק העיקרי של מה שאנחנו מרגישים בתור טעם מבוסס על ריח) - זה בדיוק כוס סניפטר. ורק עוד דבר אחד, לא צריך ללכת רחוק ולשלוח אימייל לחברה, מספיק להיכנס לאתר שלהם ולראות.

רק שאלה קטנה

מה רע בויסקי בסניפטר? אני מודה שלא יצא לי עדיין לנסות, אבל בהעדר לואו בול אני חושב שסניפטר זו הבחירה השניה הכי טובה לויסקי (לפחות עבור ויסקי איכותי).

שלא לדבר על זה שכוסות טעימה

מקצועיות של וויסקי דומות יותר לסניפטר מאשר ללואו בול. ההתנשאות הזאת על הטעם של הלקוח מאוד מצחיקה. אתה יכול להציע מה שאתה רוצה ללקוח כל זמן שאתה לא גורם לו אי נוחות. בעיני, ברמן שמסרב להגיש ללקוח משקה בגלל שהוא לא עונה על אי אילו "חוקי" אלכוהול, או גורם לו אי נעימות או אי נוחות בתגובה שלו לבקשה, מפספס את המטרה וחוטא למקצוע.

קצת חוצפה מצידי אבל...

אני אישית בתור ברמן לא הייתי מוזג לבחור שיושב על הבר בנדיקטין עם קולה הייתי מנסה לשנות את דעתו בדרך יפה ולשכנע אותו לישתות בדרך המקובלת או עם סודה או מים או קרח ואתה טועה יש חוקים בעולם האלכוהול אמנם כל אדם אוהב את השתיה שלו בדרך שונה אבל כמו בכל דבר אחר בחיים גם בבר יש חוקים אתה לא יכול שלקוח יבקש ממך וויסקי ותמזוג לו בכוס סניפטר זה לא מקובל!!!

לא מקובל?

גם לא מקובל לסרב, כשזאת העבודה שלך. אני חושב שאתה צריך להתחיל לבוא לעבודה עם ראש קצת יותר פתוח, וגם לזכור שאתה נותן שירות ללקוח שמשלם כסף עבור השירות הזה, כך שאין לך שום סיבה לסרב למזוג וויסקי בסניפטר, או בירה בכוס יין, או וואטאוור.

שלא לדבר על זה שכוסות טעימה

מקצועיות של וויסקי דומות יותר לסניפטר מאשר ללואו בול. ההתנשאות הזאת על הטעם של הלקוח מאוד מצחיקה. אתה יכול להציע מה שאתה רוצה ללקוח כל זמן שאתה לא גורם לו אי נוחות. בעיני, ברמן שמסרב להגיש ללקוח משקה בגלל שהוא לא עונה על אי אילו "חוקי" אלכוהול, או גורם לו אי נעימות או אי נוחות בתגובה שלו לבקשה, מפספס את המטרה וחוטא למקצוע.

כן אבל ....

למרות שחוקי האלכוהול לא נוקשים כמו חוקי המזון , ניתן להטיל ספק לעיתים בבקשות "מוזרות" של לקוחות ("מוזרות" -כמובן פתוח לפרשנויות...), כמו שלמשל מסעדה שמכבדת את עצמה לא תיתן ללקוח לקבל מנה של ספגטי על סלט יווני ו או פרוסות אנטריקוט במרק בטטה (כן , למרות שהוא תמיד צודק ). בדר"כ כשאתה מקבל שרות במקום מקצועי ההכוונה מובנת מאליה.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר