חברה איפו יש לקנות Chival Regal Royal Salute 50 Yearsבארץ

חברה איפו יש לקנות Chival Regal Royal Salute 50 Yearsבארץ וכמה הוא עולה?ואם יש אותו בדיוטי פרי ובכמה עולה שם?

עד כמה שאני מכיר...

רויאל סאלוט זה 21~ שנים. ויש את זה בדי הרבה מקומות גדולים למשקאות, אפילו באינטרנט: http://www.winebar.co.il/product.asp?productid=1865&CatCode=8

אני לא שאלתי על Chival Regal Royal Salute 21 Years אני שאלתי על אני לא שאלתי על Chival Regal Royal Salute 21 Years האם יש אותו בדיוטי פרי וכמה הוא עולה אם משהו יודע אז שישלח לי אני רוצה לדעת

אני לא שאלתי על Chival Regal Royal Salute 21 Years אני שאלתי על אני לא שאלתי על Chival Regal Royal Salute 21 Years האם יש אותו בדיוטי פרי וכמה הוא עולה אם משהו יודע אז שישלח לי אני רוצה לדעת

אם הייתי מבין מה כתבת

הייתי עונה לך

כתבתי שאתה שלחת לי קישור על Chival Regal Royal Salute 21 Years אבל אני שאול לא על זה אלה על Chival Regal Royal Salute 50 Years אם יש את הבקבוק Chival Regal Royal Salute 50 Years בדיוטי פרי?הבנת

כתבתי שאתה שלחת לי קישור על Chival Regal Royal Salute 21 Years אבל אני שאול לא על זה אלה על Chival Regal Royal Salute 50 Years אם יש את הבקבוק Chival Regal Royal Salute 50 Years בדיוטי פרי?הבנת

לא קיים כזה דבר..

ובאמת אתה צריך להיות יותר ברור במה שאתה כותב

עם כזו צורה של התבטאות

והתנשאות לבחור שניסה לעזור לך ראשון, ממני בטח שלא תקבל עזרה. אם תחפש ממש ממש חזק ותתאמץ, אני בטוח שתמצא.

חברה איפו יש לקנות Chival Regal Royal Salute 50 Yearsבארץ

חברה איפו יש לקנות Chival Regal Royal Salute 50 Yearsבארץ וכמה הוא עולה?ואם יש אותו בדיוטי פרי ובכמה עולה שם?

טוב קיים כזה דבר

אז דוקטור תוריד את הכינוי וזה מאוד יקר 14,000 $ באמריקה ואם היה לך כזה סכום של כסף לבקבוק וויסקי אז היית משלם למישהו שימצא לך את ולא מתחיל להתחנן לילדים בפורום

גאון הדור

תביא קישור.

גבע, הפעם נפלת

Price: $10,000 Chivas Regal Royal Salute, 50-year-old Most Expensive Blended Scotch Released in 2003 to commemorate the 50th anniversary of Queen Elizabeth מקווה להכיר את האדם שירכוש את הבקבוק הנ"ל

אני תמיד נופל

רק ככה לומדים, לא?

זה הסקוטש בלנדד היקר ביותר בעולם

ב 2003 הוציאו מהדורה מיוחדת של 255 בקבוקים, לציון 50 שנה להכתרתה של המלכה אליזבת' כמלכת בריטניה. תווית מוזהבת עם כך וכך קראט, בלנדד שישב בחבית משומשת של סתרת'יילה לתקופת חיתון הארוכה ביותר- 10 שנים! כל בקבוק נמכר ב- 10,400$, לא 14,000 (ייתכן כי היום דורשים עליו יותר), והם נחטפו תוך חודש תמים וקצר. נשמע וויסקי מעניין מאוד, בהזדמנות נטעם ונראה אם שווה את הכסף... גיסר. נב. זוהר קליין יקירי, אתה מוכרח ללמוד להתנסח בצורה נימוסית יותר. רד מה "חבר'ה, תביאו שם של...", יען כי לא כולם פה חבר'ה שלך או של מישהו אחר. ומדי פעם מותר לכתוב תודה למי שעזרו לך, אבל ממש רק אם אתה רוצה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר