פנטזיה מתגשמת - הקמת בר ביתי.

קרה מקרה ובקרוב אני אוכל להקים בר-ביתי בחדר. בגדול הבעיה שלי שיש המון משקאות שאני פשוט לא מכיר ואני לא רוצה לקנות סתם, ויש המון המון מרכיבים וכוסות וכלים לבר ביתי שהם קצת מיותרים. אבל בגדול המטרה היא לקנות משקאות (גם קלים), כוסות, כלים כדי להגיע למצב שיש מבחר כמה שיותר גדול של "מה נשתה היום" כולל אופציות לקוקטיילים כמה שיותר יצירתיים. קראתי את מה שכתבו ב"בקבוק" אבל רציתי ליצור פה מן סיעור מוחין וגם מהנסיון שלכם, מה שימושי ומה לא, במה שווה להשקיע ומה סתם מוגזם. ובכלל ללא קשר, איך לעצב את החדר כולו בסגנון "בר" וגם שיתאים פיזית להכנת משקאות (למרות שאין כיור בחדר, אבל אפשר לדאוג למקרר קטן או משהו בסגנון) משהו קטן שאני רוצה לשים דגש, המטרה היא בפרק זמן מסויים להשלים את הבר, ושהמשקאות יחזיקו הרבה זמן, כלומר לא לתחזק אותו כל שבוע במשקאות וכו'... כמובן וודקה וכאלה יהיה צריך לקנות מדי פעם. אז סליחה על החפירה, ותנו עצות בבקשה.

אולי אני מתחיל מהסוף אבל...

אם לא בא לך לתחזק את המשקאות - כלומר להחליף אותם, תבחר סוג אחד או שניים של משקאות חלביים ואל תחזיק יותר מזה כיוון שחיי המדף שלהם קצרים מאוד (יש לי "קאונטרי ליין" של דה קייפר שזה דומה לאייריש קרים שמחזיק לי שנה בערך בלי מקרר ובלי שאני אגמור אותו - נשארו כמה טיפות אחרונות, אבל למה לקחת סיכון ולהחליף אחרי כמה חודשים 4-5 בקבוקים חצי מלאים)

צודק ב100%

אני חושב שהמשקאות החלביים יסתכמו בביילי'ס ופרנג'ליקו מקסימום שרידנ'ס. כנראה שאני אתחיל עם המשקאות בסיס - רום טקילה וודקה ג'ין וויסקי, קצת ליקרים / שנאפסים, משקאות קלים ועוד כמה תוספים קטנים. עם הזמן נוסיף.

פנטזיה מתגשמת - הקמת בר ביתי.

קרה מקרה ובקרוב אני אוכל להקים בר-ביתי בחדר. בגדול הבעיה שלי שיש המון משקאות שאני פשוט לא מכיר ואני לא רוצה לקנות סתם, ויש המון המון מרכיבים וכוסות וכלים לבר ביתי שהם קצת מיותרים. אבל בגדול המטרה היא לקנות משקאות (גם קלים), כוסות, כלים כדי להגיע למצב שיש מבחר כמה שיותר גדול של "מה נשתה היום" כולל אופציות לקוקטיילים כמה שיותר יצירתיים. קראתי את מה שכתבו ב"בקבוק" אבל רציתי ליצור פה מן סיעור מוחין וגם מהנסיון שלכם, מה שימושי ומה לא, במה שווה להשקיע ומה סתם מוגזם. ובכלל ללא קשר, איך לעצב את החדר כולו בסגנון "בר" וגם שיתאים פיזית להכנת משקאות (למרות שאין כיור בחדר, אבל אפשר לדאוג למקרר קטן או משהו בסגנון) משהו קטן שאני רוצה לשים דגש, המטרה היא בפרק זמן מסויים להשלים את הבר, ושהמשקאות יחזיקו הרבה זמן, כלומר לא לתחזק אותו כל שבוע במשקאות וכו'... כמובן וודקה וכאלה יהיה צריך לקנות מדי פעם. אז סליחה על החפירה, ותנו עצות בבקשה.

קטגורייות בסיסיות

קודם כל, מזל"ט. בבניית הבר הביתי השיקול העיקרי והראשון הוא כמובן הכסף. התקציב שלך ייקבע איך הבר ייראה. כמובן שהבר הביתי מתפתח עם הזמן ותמיד אפשר להוסיף דברים. ציוד בסיסי: קרש חיתוך, סכין, ג'יגר, פוררים, כפית ארוכה לערבוב, מאדלר, דלי קרח, כף קרח, זסטר, קולפן ירקות,מכונה לקרח גרוס, מגבת, פותחן יין/בירה, מצית, תחתיות לכוסות, פרמיקסים למיצים, מסחטה ידנית...... כוסות בסיסיות: שוטר, הייבול, לואובול, מרטיני, סניפטר, יין, שמפניה. משקאות בסיסיים: וודקה (קלאסית, טעמים, סופר פרמיום), ג'ין (קלאסי, סופר פרמיום), רום (קשאסה, לבן, זהב, מיושן), טקילה(לבנה, זהובה, משיושנת, פרמיום), וויסקי (אמריקאי, סקוטי, אירי, קנדי), וורמוט (לבן, אדום, יבש), אניס (עראק, פסטיס, פרנו), שנפס(מלון, אפרסק, תפוח, תות).... ליקרים בסיסיים (במידה ותכין קוקטייליים קלאסיים: קרם דה קסיס, קמפרי, קירסאו, אייריש, פינה קולדה, ליקר קקאו, סמבוקה, פיזנג, לימונצ'לו...... ליקרי פרמיום: דרמבוי, סאוטרן קומפורט, קואנטרו/גרנד מרנייה, שמבורד, אמרטו דיסרונו, בייליס, קלואה, מאליבו, ייגרמייסטר, שרטרז, בנדיקטין.... לא-אלכוהוליים: גרנדין, ליים ג'וס, אנגוסטורה ביטר, טבסקו, חלב, שמנת מתוקה, מי סוכר, סוכר חום, סוכר לבן, אבקת סוכר, נענע, שורש ג'ינג'ר, או בעצם כל שיח שנראה לך הגיוני (כוסברה, שמיר, עירית, למון-גראס, פטרוזיליה)..... סירופים: יש בערך מיליון טעמים וניחוחות לבחור מהם. מבחינת מיצים טבעיים, הבסיס כולל בד"כ פירות הדר (תפוזים, אשכוליות, לימון, קנרבריז וכו') שגם בתוכם יש תתי קטגוריות ומויחדים כגון קומקווט, אשכוליות אדומות, ליים, יוזו וכו'. פירות טרופיים (מנגו ואננס). מיצי ירקות (עגבניות), וכמובן המוגזים (סודה, ג'ינגר אייל, ביטר למון, קולה, ספרייט וכו'). זוהי רשימה מאוד מאוד בסיסית, ויש סיכוי מאוד גדול ששכחתי כמה דברים, בסיסיים או שלא. כמו שכבר ציינתי, השמיים הם הגבול, הן מבחינת היצע המוצרים שיש לכל מותג וכלה בכמות השילובים האינסופית. חיפוש קצר בגוגל ימצא לך עשרות אתרים המציעים רשימות קוקטיילים אדירות. הוספתי קובץ PDF עם ים של קוקטיילם קלאסיים. שני דברים הכרחיים: זמן פנוי וכסף פנוי. רצוי שיהיה: קישור עם חו"ל / דיוטי פרי.
cocktails[1].pdf
PDF מאגר קלאסיים
(170.01 KiB) עדיין לא הורד

צודק ב100%

אני חושב שהמשקאות החלביים יסתכמו בביילי'ס ופרנג'ליקו מקסימום שרידנ'ס. כנראה שאני אתחיל עם המשקאות בסיס - רום טקילה וודקה ג'ין וויסקי, קצת ליקרים / שנאפסים, משקאות קלים ועוד כמה תוספים קטנים. עם הזמן נוסיף.

פרנג'ליקו חלבי רק אם תשים בפנים חלב

קטגורייות בסיסיות

קודם כל, מזל"ט. בבניית הבר הביתי השיקול העיקרי והראשון הוא כמובן הכסף. התקציב שלך ייקבע איך הבר ייראה. כמובן שהבר הביתי מתפתח עם הזמן ותמיד אפשר להוסיף דברים. ציוד בסיסי: קרש חיתוך, סכין, ג'יגר, פוררים, כפית ארוכה לערבוב, מאדלר, דלי קרח, כף קרח, זסטר, קולפן ירקות,מכונה לקרח גרוס, מגבת, פותחן יין/בירה, מצית, תחתיות לכוסות, פרמיקסים למיצים, מסחטה ידנית...... כוסות בסיסיות: שוטר, הייבול, לואובול, מרטיני, סניפטר, יין, שמפניה. משקאות בסיסיים: וודקה (קלאסית, טעמים, סופר פרמיום), ג'ין (קלאסי, סופר פרמיום), רום (קשאסה, לבן, זהב, מיושן), טקילה(לבנה, זהובה, משיושנת, פרמיום), וויסקי (אמריקאי, סקוטי, אירי, קנדי), וורמוט (לבן, אדום, יבש), אניס (עראק, פסטיס, פרנו), שנפס(מלון, אפרסק, תפוח, תות).... ליקרים בסיסיים (במידה ותכין קוקטייליים קלאסיים: קרם דה קסיס, קמפרי, קירסאו, אייריש, פינה קולדה, ליקר קקאו, סמבוקה, פיזנג, לימונצ'לו...... ליקרי פרמיום: דרמבוי, סאוטרן קומפורט, קואנטרו/גרנד מרנייה, שמבורד, אמרטו דיסרונו, בייליס, קלואה, מאליבו, ייגרמייסטר, שרטרז, בנדיקטין.... לא-אלכוהוליים: גרנדין, ליים ג'וס, אנגוסטורה ביטר, טבסקו, חלב, שמנת מתוקה, מי סוכר, סוכר חום, סוכר לבן, אבקת סוכר, נענע, שורש ג'ינג'ר, או בעצם כל שיח שנראה לך הגיוני (כוסברה, שמיר, עירית, למון-גראס, פטרוזיליה)..... סירופים: יש בערך מיליון טעמים וניחוחות לבחור מהם. מבחינת מיצים טבעיים, הבסיס כולל בד"כ פירות הדר (תפוזים, אשכוליות, לימון, קנרבריז וכו') שגם בתוכם יש תתי קטגוריות ומויחדים כגון קומקווט, אשכוליות אדומות, ליים, יוזו וכו'. פירות טרופיים (מנגו ואננס). מיצי ירקות (עגבניות), וכמובן המוגזים (סודה, ג'ינגר אייל, ביטר למון, קולה, ספרייט וכו'). זוהי רשימה מאוד מאוד בסיסית, ויש סיכוי מאוד גדול ששכחתי כמה דברים, בסיסיים או שלא. כמו שכבר ציינתי, השמיים הם הגבול, הן מבחינת היצע המוצרים שיש לכל מותג וכלה בכמות השילובים האינסופית. חיפוש קצר בגוגל ימצא לך עשרות אתרים המציעים רשימות קוקטיילים אדירות. הוספתי קובץ PDF עם ים של קוקטיילם קלאסיים. שני דברים הכרחיים: זמן פנוי וכסף פנוי. רצוי שיהיה: קישור עם חו"ל / דיוטי פרי.

וואו! אחל'ה תשובה.

הבעיה שלי היא איך לטעום ולהחליט מה אפשר להעיף... הרשימת משקאות שהבאת לי אני חושב מסתכם בסביבות ה3000-5000 ש"ח אני מניח. והיו גם כמה כלים שלא בדיוק זיהיתי. בכל אופן הבאת תשובה מאוד מפורטת, למרות שאפילו קצת מפורטת מדי, אני אשאיר לעצמי מה נחוץ יותר מה נחוץ פחות מה צריך סופר פרימיום ומה אפשר להתפשר בהתחלה. אגב, איזו סדרה של שנאפס / ליקרים זולה ומומלצת? לגבי שנאפס אני מכיר ארטיק וטיישנייה, וליקרים בול'ס יחסית יקרים... אני אוסיף עוד כמה שאלות בהמשך לגבי התשובה שלך, בכל אופן תודה רבה!

תעשה לעצמך טובה, אל תקנה ליקרים זולים בלי לבדוק

הזולים באמת (כולל בערך כל מה שתוצרת הארץ) עשויים מאלכוהול, תמציות טעם וצבע מאכל. אל תתקרב אליהם. תקנה את היותר חשובים (קרם דה קקאו, קרם קסיס) מחברה טובה, ואת השאר תדחה למועד מאוחר יותר, חבל להשקיע ולקנות זבל סתם כדי למלא את המדפים ישר בהתחלה. אגב, הליקרים בדיוטי פרי לא יוצאים כ"כ יקרים, אמנם לא 30-40 שקל כמו הזולים שנמכרים בארץ, אבל המחירים אטרקטיביים ביותר לדוגמה: 2 שרי הרינג, סאות'רן קומפורט - 35$=70 ש"ח לאחד (מדובר בבקבוק של ליטר-רוב הליקרים בארץ לדעתי הם 700cc כך שהליקרים הזולים עולים 50-60 ש"ח לליטר) מליבו, אמרולה - זוג ב30$ = 60 ש"ח לאחד אמרטו דיסארונו - 40$ זוג קוונטרו - 45$ זוג (כך זכורים לי המחירים אם טעיתי אז שמישהו יתקן אותי) בכל אופן זו סתם טעות אופטית לחשוב שהליקרים הזולים אכן זולים משמעותית

שנאפס . ליקרים

אני אישית ימליץ לך על שנאפסים FD או ROSSI, האחד בלגי, השני איטלקי. לגבי הליקרים הזולים הייתי אומר קונינגס. אבל אני משוחד. אז אני אוסיף בשנפסים את בוולנד, באקלנד. בליקרים הזולים יש את CORA. בליקרי הביניים (לא זולים, לא יקרים) יש את דה-קייפר, שמייצרים מוצרים מאוד מאוד טובים.

מה עם בולס? הוא נחשב יקר?

אם הוא נחשב יקר אז כמה עולה דה קייפר? למיטב ידיעתי בולס עולה 90 ש"ח

90 ש"ח לבקבוק של 500 מ"ל

זה אומר שאם הגודל היה רגיל, 750 מ"ל, זה היה עולה הרבה יותר.

אההה.... ממש יקר

180 ש"ח לליטר שווה בדיוטי פרי (שם אני קונה אלכוהול, עד היום רק שם) לג'וני בלק לייבל או שיבאס לפני הנחה, הרבה יותר יקר מקוונטרו (25$ לפני הנחה), אמרטו דיסארונו (22$), שרי הרינג (20$). כמה עולה בקבוק דה קייפר ואיזה גודל הוא?

סיטונאי בסביבות 70 ש"ח

אל תתפוס אותי במילה...

איזה נפח בקבוק? בדיוטי פרי אפשר לקנות הרבה דברים ב70 ש"ח

זה 17$ או זוג ב35$: שרי הרינג, טקילה סאוזה גולד, טיה מאריה, מאליבו, קאלוהה. כל המשקאות שציינתי הם בקבוקים של ליטר. אם המחיר של דה קייפר הוא ל750cc אז זה כמו 95 ש"ח לליטר מה שמקרב אותנו כמעט לקוונטרו ועוד כלמיני דברים טובים

מחירון סיטונאי לליקרים תוצרת חוץ

בולס עולים כ-70 ש"ח ל-500 מ"ל דה-קייפר כולים כ-70 ש"ח ל-700 מ"ל קורה עולים כ-25 ש"ל ל-750 מ"ל קונינגס עולים כ-24 ש"ח ל-700 מ"ל ברדינה עולים כ-35 ש"ח ל-700 מ"ל בוולנד עולים כ-25 ש"ח ל-700 מ"ל סטוק עולים כ-20 ש"ח ל-750 מ"ל סתם לידע כללי, מחיר מומלץ לצרכן (או מחיר חנות) בד"כ יהיה מחיר סיטונאי + מע"מ + 20-25%.

שאלה חשובה להבהרה

אם אני מחשב את הנתונים שנתת לי בנוגע לדה קייפר: 70 ש"ח ל700 מ"ל זה 100 ש"ח לליטר. אם המחיר בחנות גבוה ממחי הסיטונאי במע"מ + 20% אז צריך להוסיף 30-40 ש"ח, כלומר בחנויות זה עולה כ130 ש"ח לליטר (עוד לא הבאתי בחשבון שבולס יקר ממנו ב50% כיוון שגם הוא עולה 70 ש"ח, אבל הבקבוק קטן ב50% - 500 מ"ל במקום 700 כלומר מחירו של הבולס כ200 ש"ח לליטר - יקר בהרבה מקוונטרו, אפילו משיבאס שעולה 3 ב110$ כלומר 170 ש"ח לכל בקבוק של ליטר) שורה תחתונה-האם הליקרים שלהם כל כך איכותיים, יותר מכל המשקאות בדיוטי פרי, ועוד שאלה חשובה, מישהו מכיר דרך אלטרנטיבית להשיג את הליקרים הנ"ל (דיוטי פרי בחו"ל, חנויות משקאות בהולנד או מדינות אחרות באירופה? ידוע לי שבולס היא חברה פופוללרית מאוד בארגנטינה, אולי אנסה להביא משם)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר