המשקה הכי מזעזע שאתם מסוגלים לחשוב עליו

מקווה שכמה שיותר אנשים ייענו לקריאה שלי להוסיף כאן צירופים הזויים ביותר (דוגמת ה-אמרטו + מיץ עגבניות המפורסם), שיווצר פה שירשור שרק בעלי קיבה חזקה יוכלו לקרוא (וגם זה לא אחרי אוכל). אשמח במיוחד אם הברמנים שביננו יציינו צירופים שיצא להם למזוג. בכל אופן הרעיון ההזוי ביותר שלי (ואל תנסו את זה בבית) הוא: מי טוניק + אייריש קרים

מזעזע

תנסה לבכין דוליס סאוור (לא ניסיתי אבל זה בטוח מזעזע)

טוביה ההגדרה היותר מדוייקת ל"שילוב" שלך היא :

סכנה לציבור. ידידי קטן הנסיון נסה נא בבקשה לשלב אייריש קרים ומי טוניק(אל תשתה את זה !!!) כן כן ...לא ציפית לדיזאסטר הזה... הגושים שאתה רואה שנוצרו בהחלט עלולים לגרום לבעיה חמורה בקיבה ואף לבילוי בחדר מיון ללילה לוהט עם הזונדה או לחילופין האסלה. בלי רעיונות הרי אסון להבא!

ובחזרה לתדר השירשור שלך טוביה ידידי...

אני הייתי משדרג את הכיוון ל"משקאות הכי ביזארים שמזגתם" לי אישית יצא למזוג שוקו חם עם קלבדוס...מספיק ביזארי? אין בעיה יש לי עוד כמה מתחת לשרוול...אבל אני אשמח לדעת במה יש לי להתחרות...

היית צריך להוסיף כמה טיפות אגנוסטורה ביטר - בשביל הטעם

או אולי להחליף את הקלבדוס באבסינט, אם כבר אז למה לא ללכת עד הסוף (המר ביותר...)

טוביה ההגדרה היותר מדוייקת ל"שילוב" שלך היא :

סכנה לציבור. ידידי קטן הנסיון נסה נא בבקשה לשלב אייריש קרים ומי טוניק(אל תשתה את זה !!!) כן כן ...לא ציפית לדיזאסטר הזה... הגושים שאתה רואה שנוצרו בהחלט עלולים לגרום לבעיה חמורה בקיבה ואף לבילוי בחדר מיון ללילה לוהט עם הזונדה או לחילופין האסלה. בלי רעיונות הרי אסון להבא!

הגושים שצפים זה מה שעושה את הקוקטייל למיוחד

אפשר גם להוסיף טיפה אלכוהול 95% ולהדליק

מקווה שכמה שיותר אנשים ייענו לקריאה שלי להוסיף כאן צירופים הזויים ביותר (דוגמת ה-אמרטו + מיץ עגבניות המפורסם), שיווצר פה שירשור שרק בעלי קיבה חזקה יוכלו לקרוא (וגם זה לא אחרי אוכל). אשמח במיוחד אם הברמנים שביננו יציינו צירופים שיצא להם למזוג. בכל אופן הרעיון ההזוי ביותר שלי (ואל תנסו את זה בבית) הוא: מי טוניק + אייריש קרים

דוליס' ושמפו פסיפלורה

לערבב על קרח בשייקר מואי כיף !!!

מישהו ניסה פעם ליקר חלבי מיושן 15 שנה

זה הרעיון הכי חולני עד עכשיו-לדעתי

אחרי שעות של חשיבה...

מאליבו רום ו.....מיץ עגבניות!!! נשמע לא כייף

למה ללכת רחוק? גראפה זה נוראי!

היית צריך להוסיף כמה טיפות אגנוסטורה ביטר - בשביל הטעם

או אולי להחליף את הקלבדוס באבסינט, אם כבר אז למה לא ללכת עד הסוף (המר ביותר...)

איפה קונים בארץ אגנוסטורה ביטר?

חנויות המתמחות באלכוהול

למשל חינאווי (מעט יקרן)

יש המון משקאות וקוקטיילים כאן

באתר אדקוקטיילי www.addcocktail.com 200 מתכוני קוקטיילים מכל הסוגים . ניתן להדפיס תפריטים מיוחדים מהקוקטיילים הנמצאים באתר . תכין לך משקה/קוקטייל

ייגרזיית

יש המון משקאות וקוקטיילים כאן

באתר אדקוקטיילי www.addcocktail.com 200 מתכוני קוקטיילים מכל הסוגים . ניתן להדפיס תפריטים מיוחדים מהקוקטיילים הנמצאים באתר . תכין לך משקה/קוקטייל

יופי של קישור

תודה!@
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר