שאלה...

שאלה...

אתמול הייתי בבר ושתיתי לאגבולין שהבקבוק היה קצת מוזר. למען האמת זו פעם ראשונה שאני רואה אותו, ככל הנראה מדובר באיזה ווינטייג' 1987. אם אני זוכר נכון קראו לבקבוק לאגבולין בלה בלה בלה חימנז... מישהו מכיר ?

LAGAVULIN DISTILLER'S EDITION 1979

בתכלס, גרסא קצת שונה (ולטעמי פחות טובה) של הלגבולין 16. יושן בחביות פדרו חימנז. http://www.whiskymag.com/whisky/brand/lagavulin/whisky591.html

תודה רבה...

למה 79? יש גם 87.

ה-79 נפלא אבל קשה לי להאמין שעוד אפשר למצוא אותו איפשהו.

אני באמת נתקלתי ב 87...

האמת שמאוד חסר לי הבקבוק הזה על הבר שלי, ושאלתי את בעל הבר כמה הוא מוכן למכוא את יתרת הבקבוק... עבור 4 שוטים הוא ביקש 150 ש"ח. מה אתם אומרים ? שווה ?

השאלה כיצד אתה מסתכל על זה..

במחיר של 260 ש"ח אתה כבר יכול לקנות לאגבולין 16 רגיל בדיוטי פרי אבל - אם הבקבוק הנ"ל כזה נדיר ואתה מתכוון להזמין ממנו ולו שוט אחד בבר,אז כמובן שהעסק משתלם. אגב- מה הם חביות 'פדרו חימנז'? שרי ? פורט? רון

פדרו חימנז...

פדרו חימנז זהו סוג של ענבים אשר מכינים מהם יין מתוק. ובד"כ כשאומרים חימנז הכוונה היא ליין מתוק ספרדי... מה שאני זוכר מהבקבוק הלאגבולין הזה זה שהיין יושן במשך זמן מה בחביות שהכינו בהם יין כזה... אין לי מושג לגבי התקופה. מה שכן, הוויסקי יושן ב 1987 ובוקבק ב 2003... הבקבוק קצת שונה... לטעמי הוא היה מאוד מעניין... תוספת קלה ללאגבולין ה"רגיל"...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר