וויסקי למתחילים

על איזה וויסקי הייתם ממליצים לשתיין וויסקי מתחיל?

אני לא חושב שזה נכון לקרוא לזה ויסקי למתחילים

נסה כל סוג וויסקי עד שתמצא את הויסקי המתאים לך אני ניסיתי הרבה עד שהגעתי למסקנה ש ג'ימסון הוא הויסקי שלי כמובן אני לא אסרב לאיזה בלו לייבל אבל זה כבר משהו אחר (: סופשבוע נעים

הייתי ממליץ,

על "טולמור-דיו", וויסקי אירי, עדין , לא עשיר בניחוחות כבדים ומעושנים, קליל, מעולה לשתיין וויסקי מתחיל שחושש מהאפטר טייסט.

ויסקי ידידותי

למרות שמשמיצים אותו, אני חושב שהבלנטיינ'ס זו בחירה טובה למתחילים. אחד הויסקי החלקים ביותר שאני מכיר, ולכן מתאים למי שעדיין לא רגיל לטעם. גם אפשר להשיג בפאב בפחות מ-30 ש"ח לרוב. מהצד האירי אני מחזק את ההמלצה על טולמור דיו, ומוסיף גם את הג'יימסון והבושמילס. אם יש לך טיפה יותר תקציב מאשר הבסיסיים, נסה את המאלטים גלן-פידיך וגלן-מורנג'י. הפופולריות שלהם נובעת בין השאר מהסיבה שהם קלים לשתיה ומעודנים. על התענוג תשלם 45-50 ש"ח בפאב או 40-45$ לבקבוק ליטר בדיוטי פרי.

נראה לי שאלך על הבלנטיינס

השבוע אני עובר בדיוטי. לפי מה שראיתי הבלנטיינס פיינסט עולה בארץ 149 שקל, למישהו יש מושג כמה עולה בדיוטי/אולי כדאי בכלל להביא אותו מארה"ב? תודה

בלנטיין?!

סלח לי drinking אבל -מכל הוויסקים בעולם, דווקא בלנטיין?! זה אולי הוויסקי הכי מחוספס שטעמתי (להוציא זולים כמובן) כ"כ לא טעים.. בטח לא לשתיין מתחיל (ואני משתדל להיות עדין מאד בהתבטאות כלפיו). אני הייתי ממליץ על ברבן (פור רוזס -מעולה) או ג'ק דניאלס שמתאפיינים במתיקות יתרה יחסית לבלנדדים סקוטיים, ומשם אפשר עם הזמן ל'לעלות' בהדרגה לוויסקים פחות מתקתקים - סינגל מאלטים, בלנדדים ואיריים. בכל אופן - להתחיל מבלנדד זה לא מומלץ, ובטח ובטח מבלנטיין. ( אם כבר - אז גרנטס) רון

שאלה של טעם וריח...

כמו שכתבתי, יש כאלה שחושבים על הבלנטיינ'ס רעות. אני למשל חושב שהדבר הכי טוב שאפשר להגיד על גראנט'ס זה שהוא זול (כולל השרי קאסק), ומצאתי אותו גס, ומחוספס שלא בצורה טובה, בטח שלא למתחילים. כל אחד וטעמו הוא. דווקא את הבלנטיינ'ס מצאתי חלק ונעים לשתיה, ואני חושב שהוא מתאים למתחילים. לגבי לא להתחיל מבלנדד, אני מסכים שהרבה מאלטים, במיוחד ספייסייד ידידותיים יותר למתחילים, אבל המחיר לבקבוק או לכוסית בפאב הוא בערך כפול, לכן לא ידעתי אם הוא מעוניין להשקיע סכומים כאלה והמלצתי גם על משהו פשוט וזול וגם על משהו יותר יקר. ג'ק דניאלס No.7 לדעתי זו אכן בחירה מצויית למתחילים, שנמצאת גם בתחום הביניים במחיר בין הבלנדדס הפשוטים לבין המאלטים.

וויסקי למתחילים

הכי קלים הם:

ג'יימסון - וויסקי אירי קראון רויאל - וויסקי קנדי ג'ק דניאלס - וויסקי אמריקאי

אני לא חושב שזה נכון לקרוא לזה ויסקי למתחילים

נסה כל סוג וויסקי עד שתמצא את הויסקי המתאים לך אני ניסיתי הרבה עד שהגעתי למסקנה ש ג'ימסון הוא הויסקי שלי כמובן אני לא אסרב לאיזה בלו לייבל אבל זה כבר משהו אחר (: סופשבוע נעים

בלנטיינס?!?

בלי שום כוונה להשמצה (אני מוכר אותו בכמויות מסחריות) בלנטיינס הוא וויסקי גס עם אפטר טייסט דיי קשה אפילו מעט מעושן.אין כאן עניין של טעם וריח:) בלנטיינס הוא לא וויסקי קל לשתיה,בטח לא למתחילים.(כמובן שזה לא עושה את הוויסקי הזה ללא טוב ) לעומת זאת...דיוארס...הוא וויסקי הרבה יותר קטיפתי וחלק פחות מעושן מאוד עדין,כמו כן הוויסקים האירים גם יעשו את המלאכה,וויסקים קלילים ולא יותר מדי מורכבים בטעמים. בורבונים גם לא רעים(ג'ק דווקא מאוד מפוצץ את הגרון,הייתי יותר חושב בכיוון של פור רוזס) מחירו של דיוארס הוא גרושים,לדעתי הוויסקי הזה הוא תגלית מלאת פוטנציאל שעדיין הקהל לא למד להכיר ולהעריך. אם עדיין קשה נסה להתחיל בוויסקי סאוור או וויסקי ואמארטו אם עדיין קשה תמיד יש "ג'י בי קולה" !

ואם בכל זאת לא תאהב, שתה אבסולות רד-בול.

בלנטיין?!

סלח לי drinking אבל -מכל הוויסקים בעולם, דווקא בלנטיין?! זה אולי הוויסקי הכי מחוספס שטעמתי (להוציא זולים כמובן) כ"כ לא טעים.. בטח לא לשתיין מתחיל (ואני משתדל להיות עדין מאד בהתבטאות כלפיו). אני הייתי ממליץ על ברבן (פור רוזס -מעולה) או ג'ק דניאלס שמתאפיינים במתיקות יתרה יחסית לבלנדדים סקוטיים, ומשם אפשר עם הזמן ל'לעלות' בהדרגה לוויסקים פחות מתקתקים - סינגל מאלטים, בלנדדים ואיריים. בכל אופן - להתחיל מבלנדד זה לא מומלץ, ובטח ובטח מבלנטיין. ( אם כבר - אז גרנטס) רון

לידיעתך

ההמלצה על גרנטס הייתה במקום אבל לידיעתך בלנטיינס לוקח בזמן האחרון בהרבה תחרויות ואפילו הבלנטיינס שלושים ניצח את הג'וני בלו ואת הרויאל-סאלוט

וויסקי למתחילים

בלנטיינס????

אצלי זה עבד בתור וויסקי ראשון, אבל הוא באמת שלא וויסקי קל לשתיה כנ"ל הג'ק(ראה את הפירוט למטה),אם תתחיל במאלט אז הבלוויני 12 דבל ווד הוא יעשה את זה הכי טוב, פרמיום בלנדד - שיבס כי הוא קל לשתיה והדימפל הוא בחירה טובה יותר. לבלנדים הצעירים- טיצ'רס כהתחלה עם קרח דיוארס,גרנטס גם יתפוס. לסיכום:עדיף מאלט,אחרי זה אירי,פרמיום ובלנד אבל לא בלנטיינס. R - גם גירסת ה 17 של בלנטיינס איכותית ובלוויני 21 נהדר ושמעתי שהארמניאק מ 1912 סיים שני בקטגוריה שלו, דחילק אין מותג שלא זכה בפרס זה או אחר בשנה זו או אחרת.

טולמור דיו ,אירי, קליל וחלק

לידיעתך

ההמלצה על גרנטס הייתה במקום אבל לידיעתך בלנטיינס לוקח בזמן האחרון בהרבה תחרויות ואפילו הבלנטיינס שלושים ניצח את הג'וני בלו ואת הרויאל-סאלוט

אין כל קשר בין זכיה בתחרויות וויסקי לעובדה שבלנטיינ'ס פחות מומלץ כוויסקי למתחילים

השאלה המקורית היתה בעניין וויסקי למתחילים. הבלנטיינ'ס הוא וויסקי מצוין, אין ספק, אך לא בו הייתי בוחר כוויסקי הראשון שלי. ונדמה לי שבבלנטיינ'ס היו שמחים לקרוא את המשפט האחרון. הבלנטיינ'ס הוא וויסקי עם הרבה מאוד גוף, פחות חלק ואגרסיבי הרבה יותר מהוויסקים האיריים (בהכללה כמובן), שמתאפיינים בקלילות יתרה לעתים. אם כבר וויסקי להתחלה: לטעמי, טולמור דיו הוא המצוין ביותר, דווקא מכיוון שהוא לא וויסקי שהיה זוכה בתחרות "הוויסקי הטוב בעולם". מתקתק, עדין, לא צורב בגרון ומחליק יופי לכל מי שמחפש "סטוץ" ולא מערכת יחסים עם בקבוק חדש. וויסקי שני שהייתי מנסה הוא ג'ק דניאלס. מתקתק מאוד, נעים ועושה חשק להכיר את העולם הזה מקרוב. הבעיה- מחיר גבוה בארץ, ולכן אם יש דיוטי פרי באופק- עדיף לקנות שם. גיסר.

האמת צודק

לגבי עם איזה וויסקי להתחיל אתה צודק אבל לא עניתי לו עם איזה וויסקי להתחיל זה היה תגובה לכל החברה שזילזלו בבלנטיין(כאילו יש לי אחוזים בחברה או משהו)
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר