אני ממש לא מבין אתכם

גם אם המטרה שלו הייתה פירסום (שד"א אני לא חושב שזה כ"כ לא אתי) הוא העלה נקודה חשובה. מר ביתן היקר תאמין לי שאני ראיתי הרבה מאד תאונות דרכים קשות מאד בחיי אבל זה עדין לא נותן לגיטימציה להשתמש בבבדיקה היכולה להרוס לאדם את חייו ללא אוול בכפיו. אני יוצא לפאבים הרבה פעמים ובמשך שעתים וקצת שותה 2 מנות אלכוהול ואז נוהג הביתה. ע"פ הכמויות שאני שותה (כמובן לא על בטן ריקה) בפרק הזמן הנ"ל לא אמורה רמת האלכוהול בדמי מעל המותר, אם אקלע לבדיקה רנדומאלית ואחשב שיכור ע"פ מכשיר שהתוצאה בו יכול להיות לא מדוייקת זה פשע!!! ודבר זה יכול לדפוק לי את החיים אז למה אתם מגיבים ככה לאדם שהעלה פה נקודה שיכולה להיות רלוונטית לכולנו.

שי היקר

החוק מגדיר במפורש אם שותים לא נוהגים (לפי אחוז מסויים), אם לך שתי כוסיות לא הופכות אותך לשיכור והאחר כן, איך החוק יעשה את ההבחנה הזו, חכמים ממני קבעו שרמה מסויימת של אלכוהול בדם אתה נחשב שיכור, למה לתת לגיטימציה לצעירים לנהוג בשכרות, ולכן אם שותים לא נוהגים בשביל זה יש חברים או מוניות האמן לי אף אחד לא רוצה להרוס לך את החיים וגם אף אחד לא רוצה שתהרוס לאחר את החיים. וכמו שנאמר חוק זה חוק

*אם

עידן וביתן

אני לא מבין איך שניכם הבנתם ממה שכתבתי שצריך לתת לגיטימציה לנהוג בשיכרות!!! החוק (כמו שכתבת "חוק זה חוק") הגדיר רמה מסויימת אני מזכיר רמה!!! הוא לא אמר "כן שתה או לא שתה" אלא נקב במספר!!! אני סה"כ אמרתי שאם קיים מכשיר אשר יכול לזייף ע"י שימוש לא נכון את תוצאות הבדיקה זה לא הוגן בדיוק כמו מכשיר לא אמין לזהוי טביעת אצבע על אקדח שרצח! להערתך (הכרגיל לא חכמה עידן) במיקצועי אני משתמש ברכב לצרכי עבודה

שי, ישנה כתבה נחמדה בנושא לינק מצורף

http://news.walla.co.il/?w=//999995

שי , שים לב לתגובות של בני הנוער בכתבה

ותבין למה זה כלכך מסוכן להשאיר אפילו פתח הכי קטן בנושא, ושנית לא אמרתי שאתה נותן לגיטימציה, אלא העו"ד הנכבד שמציע כל מיני פתרונות לעקוף את החוק או המכשיר במידה ונתפסת נוהג תחת השפעת אלכוהול. זה מסוכן, הרכבים של היום הם מפלצות על הכביש. מסוכן מסוכן ומסוכן. ותוסיף את שעות הבילוי ותוסיף גם את העייפות ותוסיף את הלחץ החברתי של בני הנוער בנהיגה ואתה מקבל סוף ידוע מראש. אני מתנצל אם הבנת אותי לא נכון

קראתי את הכתבה

ושוב, אני מסכים עם כל מילה. החוק קבע מספר אשר הוא בעצמו מסיר כל ספק- אם נראה לך לשניה שהמספר שבחוק לא שוכלל לאחר הוספת מקדם ביטחון אתה טועה. עורך הדין לא נותן עצות לכופף את החוק אלא פשוט מסביר שיכול להיות מצב (אפילו לך) שתנהג אחרי טעימה אפילו של וויסקי אצל חבר חצי לגימה לדוג' ( אולי אני מקצין) ויעצור אותך שוטר וחצי שעה לאחר מכן תמצא את עצמך בחדר מעצר!! תחשוב אם לא היית מתפוצץ. אם עורך הדין יוצר לעצמו קליינטורה בצורה הזו זה לא קשור לעניין שקיימת בעיה.

עידן וביתן

אני לא מבין איך שניכם הבנתם ממה שכתבתי שצריך לתת לגיטימציה לנהוג בשיכרות!!! החוק (כמו שכתבת "חוק זה חוק") הגדיר רמה מסויימת אני מזכיר רמה!!! הוא לא אמר "כן שתה או לא שתה" אלא נקב במספר!!! אני סה"כ אמרתי שאם קיים מכשיר אשר יכול לזייף ע"י שימוש לא נכון את תוצאות הבדיקה זה לא הוגן בדיוק כמו מכשיר לא אמין לזהוי טביעת אצבע על אקדח שרצח! להערתך (הכרגיל לא חכמה עידן) במיקצועי אני משתמש ברכב לצרכי עבודה

יא יא ...

כולנו לא חכמים,פיזמון שחוזר הרבה בזמן האחרון.אולי העולם דפוק ?ובמקרה הזה משמע הפורום. אסור לתת סיכוי ואף לפירצה הקטנה ביותר בחוק,עם חיים לא משחקים.אתה שותה ונוהג,סבבה אל תנסה להצדיק זאת בהסברים לא משכנעים איש,וכמו שנאמר,המכשיר נמצא מהימן,אז למה שתימצא שיכור אם לא צרכת כמות נכבדת של אלכוהול ?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר