לגיסר בלבד

לגיסר בלבד

מה קורה גיסר? ברצוני לשבור את המיתוס אחת ולתמיד האם יש דבר כזה "אנטי פריז" שאותו מוסיפים לאלכוהול כדי שלא יקפא תודה רבה

בבקשה גיסר, תענה אתה...

כי אין פה אף אחד שמסוגל לענות לשאלה הזו... (נורא התאפקתי לא להגיד השאלה המטופשת הזו) (אופס, אמרתי את זה...)

שנייה את ה טוען שזה לא פורום "מכונאות רכב"?

אם תכניס וודקה למקפיא היא לא תקפא..

לגיסר בלבד

מה קורה גיסר? ברצוני לשבור את המיתוס אחת ולתמיד האם יש דבר כזה "אנטי פריז" שאותו מוסיפים לאלכוהול כדי שלא יקפא תודה רבה

אוי שכחתי, אם כבר בודקים את נושא האנטי-פריז, מה עם ה...

שומן חזיר? עדיין לא הבנתי, האם יש או אין שומן חזיר בייגר?

ברור שלא. זה סתם שמועה

ואם כבר מדברים על השמועה אז היא אומרת שהחבית עץ אלון בו מוחזק הייגר מצופה בשומן חזיר. את המשקאות שמים בעץ אלון כדי שהוא ינשום והמשקה יספח אליו ניחוחות מהאוויר אז מה עשינו פה אם חסמנו אותו בשומן חזיר?

הודיה ,זה קשור לחבית אבל לא לשומן , כנסי...

עניין הכשרות או אי מתן כשרות נבע ככל הנראה , מאיחסון יין נכרי באותן חביות, יין נכרי בארצינו דינו כלא כשר. לכן המגע של הייגר עם החבית פוסל את כשרותו. זהו הסבר שקיבלתי ממשגיח הכשרות הראשי של חוף השרון.למרות שלאחרונה הבנתי שהייגר מייסטר קיבל כשרות כדת וכדין.

לגיסר בלבד

אני אנסה ברשותך

אמנם לא גיסר (קטונתי) אבל אנסה בכ"ז: בוודאי שקיים נוזל אנטי-פריז ומשתמשים בו המון בתעשייה בשימושים שונים כאשר בד"כ המטרה היא להוריד את נק' הקיפאון של נוזל מסויים (כמו בשמן למנוע בארצות קור). עכשיו, כעיקרון לחלק מהמשקאות הלבנים (וודקה ג'ין...) כן מוסיפים אנטיפריז אך בכמויות מזעריות שלא אמורות ליצור נזק. לעיתים ישנם מותגים מאד זולים שעושים פשע זה או אחר אבל סה"כ אין בעיה עם רוב המותגים הנבחרים גם אם יש בהם מעט אנטי-פריז.

ברור שלא. זה סתם שמועה

ואם כבר מדברים על השמועה אז היא אומרת שהחבית עץ אלון בו מוחזק הייגר מצופה בשומן חזיר. את המשקאות שמים בעץ אלון כדי שהוא ינשום והמשקה יספח אליו ניחוחות מהאוויר אז מה עשינו פה אם חסמנו אותו בשומן חזיר?

איזה ניחוחות יש באויר בדיוק ?

הודיה ,זה קשור לחבית אבל לא לשומן , כנסי...

עניין הכשרות או אי מתן כשרות נבע ככל הנראה , מאיחסון יין נכרי באותן חביות, יין נכרי בארצינו דינו כלא כשר. לכן המגע של הייגר עם החבית פוסל את כשרותו. זהו הסבר שקיבלתי ממשגיח הכשרות הראשי של חוף השרון.למרות שלאחרונה הבנתי שהייגר מייסטר קיבל כשרות כדת וכדין.

הייגר כשר...

והעליתי כאן בעבר כבר קישור שבו אסמכתא מהרבנות לגבי הנושא.

הייגר אכן כשר! אמנם צריך שתהיה עליו מדבקה של הרבנות (כמו בכל מוצר כשר) אבל מלפני 4 חודשים בערך בייגר אכן משקה כשר לכל דבר!!! יש לי אסמכתאות לדבר, מהמשגיח הצמוד במסעדה שעבדתי בה פעם, ועל כן כל אלו שאמרו שמוסיפים לזה שומן חזיר... נו באמת!!!

ברור שלא. זה סתם שמועה

מדוע שמים משקאות בחביות עץ אלון ?

זאת בכדי שיספחו טעימים מהעץ עצמו ויהפכו לחלקלקים יותר,בנוסף לזאת גם הצבע המתקבל כתוצאה מהיישון בחביות תורם לאקט הנ"ל.

הייגר אכן כשר! אמנם צריך שתהיה עליו מדבקה של הרבנות (כמו בכל מוצר כשר) אבל מלפני 4 חודשים בערך בייגר אכן משקה כשר לכל דבר!!! יש לי אסמכתאות לדבר, מהמשגיח הצמוד במסעדה שעבדתי בה פעם, ועל כן כל אלו שאמרו שמוסיפים לזה שומן חזיר... נו באמת!!!

איזה באסה, הייתי בטוח שיבינו את הציניות שלי בנוגע לייגר

ולצערי שוב נפתח שרשור של האם הגועל הזה כשר או לא אלוהים ישמור מעתה והלאה אני נודר לשמור את ציניותי לעצמי (אבל זה נדר שנורא יהיה לי קשה לשמור)

מאמי זה פורום..לפעמים קשה לדעת מה הכוונה אחרי כל משפט שנכתב פה..

ובאמת הנושא של הייגר מאוס כבר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר