כפי שהובטח: החידון לסוף השבוע הקרוב

שלומות לכולם. להלן החידון החדש, אשר בסופו אחד/אחת מכם י/תזכה בפרס לא רע בכלל- זוג כרטיסים לסרט. את התשובות אפשר לתת מרגע זה עד מוצ"ש, או אז אכריז על המנצח/ הגדול/ה. ונמאס לי לכתוב בזכר ונקבה, אז מעתה ואילך הפנייה היא לכל המינים. אני חוזר ומדגיש: מי שיש בידיו רק חלק מהתשובות- כדאי לענות, מכיוון שדיין יש סיכוי לזכות. ובלי קשר, זה נחמד לראות כמה שיותר אנשים משתתפים. קדימה, לשאלות: 1. כמה קראט בעלעלי הזהב בגולדשלאגר? 2. מה הקשר בין העיר בה מיצרים את המרפי'ס לבקבוק יין? 3. כיצד מקבלת הסמבוקה השחורה את צבעה? 4. איזה משקה קשור לקרב קלודן המפורסם? 5. איך נקרא המותג הראשון של רוטב הווסטרשייר? 6. איזו חברה אלכוהול משתפת פעולה עם סטארבאקס בייצור ליקרי הקפה של הרשת? 7. איזה משקה אלכוהולי, בנוסף לרום, ייצרה בעבר חברת בקרדי, ואיך הוא נקרא? 8. איזו מזקקת וויסקי מאלט נשרפה כמעט לחלוטין ב-22 בנובמבר 1960? 9. במאה ה-17 לא היה במדחום כספית. איזה נוזל היה במקום? 10. לכבוד איזה מאורע הושק לעולם מותג הגולד לייבל של ג'וני ווקר? את התשובות יש לשרשר כאן. רצוי כמה שיותר תשובות, ועוד יותר רצוי שיהיו נכונות. שוב, אם לא יהיה פותר לכל השאלות, זה שפתר הכי הרבה תשובות יזכה בפרס. תעתיקו חופשי אחד מהשני, בעיקר עקב העובדה שיש סיכוי שזה שלידכם לא יודע על מה הוא כותב, אבל זה יהיה הסיכון. ג'וד לאק לכולם ולילה טוב גיסר.

תשובה לשאלה NO9

מדי חום על בסיס אלכוהול

רצוי מאוד לא להשתכר

בגלל ש: 1. זה מביא לידיי פריצות 2. גורם לתאונות 3. מוריד את כבוד האדם וחבריו 4. הורס משפחות 5. גוזל את כסף האדם ירון ***ההודעה נערכה***

תשובה לשאלה 10

תשובה לשאלה 10 לכבוד חגיגות 100 שנים לחברת ג'וני ווקר

שאלה 3

הסמבוקה השחורה הינה משקה אלכוהולי . מקבלת צבעה ע''י הוספת גרגירי צמח הסמבוק וקליפות מהעץ ולאחר ההשרייה עם הנוזל נוצר הצבע הכהה . אני מאוד מעוניינת לקבל פרס כתבתי את התשובה לשאלה 10 ואני מאמינה לתשובה 9 אלכוהול .... נו איזה כרטיסים מקבלים ? דפנה ...

תשובה 1

1. 24

מספר תשובות

1. כמה קראט בעלעלי הזהב בגולדשלאגר? 24 קראט. 3. כיצד מקבלת הסמבוקה השחורה את צבעה? על ידי השריית גרגרי צמח הסמבוק וקליפות מהעץ בנוזל. 4. איזה משקה קשור לקרב קלודן המפורסם? דרמבווי. 6. איזו חברה אלכוהול משתפת פעולה עם סטארבאקס בייצור ליקרי הקפה של הרשת? ג'ים בים. 8. איזו מזקקת וויסקי מאלט נשרפה כמעט לחלוטין ב-22 בנובמבר 1960? Upland Brewing Company 9. במאה ה-17 לא היה במדחום כספית. איזה נוזל היה במקום? אלכוהול. 10. לכבוד איזה מאורע הושק לעולם מותג הגולד לייבל של ג'וני ווקר? לכבוד חגיגות מאה השנה לקיום המותג.

שאלה 9

אלכהול ועדין משתמשים מטרמומטרים עם אלכהול, במיוחד בתעשית מזון כספית רעילה מאוד

חזרתי שיכור

ואלה התשובות שלי 24 קארט על הגולדשלאגר פקק שעם במרפי'ס גרגירי הסמבוק כמו שכבר רשמו דרמבוי במלחמת האזרחים באנגליה lea & prince בוורצ'סטר או שאיךשלא כותבים את זה ג'ים בים עם הקפה טליסקר במכבי האש ( עד המוות הפועל ) במד חום זה אלכוהול - איזה אלכוהול ? תמות ? גולד לייבל כו שרשמו לכבוד המאה שנה . חסר לי הרום . לא יודע בינתיים , אני אעבור קצת על הספרות שלי, כשאתעוררר בצהריים עם חמרמורת אתן תשובה.

יש מצב ....

שהתשובה לסיפור עם בקרדי זה טאפיה, שזה בעצם המשקה שקדם לרום.

אני אשלים ברשותך

בירה בשם Hatuey

רצוי מאוד לא להשתכר

בגלל ש: 1. זה מביא לידיי פריצות 2. גורם לתאונות 3. מוריד את כבוד האדם וחבריו 4. הורס משפחות 5. גוזל את כסף האדם ירון ***ההודעה נערכה***

נכון!!!!!!!!!!!111

WTF

כפי שהובטח: החידון לסוף השבוע הקרוב

שלומות לכולם. להלן החידון החדש, אשר בסופו אחד/אחת מכם י/תזכה בפרס לא רע בכלל- זוג כרטיסים לסרט. את התשובות אפשר לתת מרגע זה עד מוצ"ש, או אז אכריז על המנצח/ הגדול/ה. ונמאס לי לכתוב בזכר ונקבה, אז מעתה ואילך הפנייה היא לכל המינים. אני חוזר ומדגיש: מי שיש בידיו רק חלק מהתשובות- כדאי לענות, מכיוון שדיין יש סיכוי לזכות. ובלי קשר, זה נחמד לראות כמה שיותר אנשים משתתפים. קדימה, לשאלות: 1. כמה קראט בעלעלי הזהב בגולדשלאגר? 2. מה הקשר בין העיר בה מיצרים את המרפי'ס לבקבוק יין? 3. כיצד מקבלת הסמבוקה השחורה את צבעה? 4. איזה משקה קשור לקרב קלודן המפורסם? 5. איך נקרא המותג הראשון של רוטב הווסטרשייר? 6. איזו חברה אלכוהול משתפת פעולה עם סטארבאקס בייצור ליקרי הקפה של הרשת? 7. איזה משקה אלכוהולי, בנוסף לרום, ייצרה בעבר חברת בקרדי, ואיך הוא נקרא? 8. איזו מזקקת וויסקי מאלט נשרפה כמעט לחלוטין ב-22 בנובמבר 1960? 9. במאה ה-17 לא היה במדחום כספית. איזה נוזל היה במקום? 10. לכבוד איזה מאורע הושק לעולם מותג הגולד לייבל של ג'וני ווקר? את התשובות יש לשרשר כאן. רצוי כמה שיותר תשובות, ועוד יותר רצוי שיהיו נכונות. שוב, אם לא יהיה פותר לכל השאלות, זה שפתר הכי הרבה תשובות יזכה בפרס. תעתיקו חופשי אחד מהשני, בעיקר עקב העובדה שיש סיכוי שזה שלידכם לא יודע על מה הוא כותב, אבל זה יהיה הסיכון. ג'וד לאק לכולם ולילה טוב גיסר.

תשובות - מנסה..

1. 24 קראט. 2. העיר - CORK .. מדובר על מושג ידוע בתחום היין כאשר בקבוק יין משובח נהרס ע"י פתיחה לא נכונה או פירור של פקק השעם אל הבקבוק.. CORK OAK.. 3. הסמבוקה השחורה מיוצרת מגרגרי סמבוקי ובנוסף יש הטוענים כי אף מוסיפים פולי קפה לזמן קצר ולכן לא מגישים סמבוקה שחורה עם פולי קפה בשוט. 4. דרמבוי.. כמובן.. 5. אין לי מושג - אבל רשמו lea&prince.. אגב תיבול משקאות.. שאלה נחמדה היא למה משתמשים דווקא במקל סלרי לבלאדי-מרי.. ? (מי שיודע את התשובה הנכונה באמת - אולי אתן לו גם כרטיס לסרט - אבל רק אולי).. 6. חברת הבורבון ג'ים בים.. 7. חברת בקרדי לא בדיוק ייצרה את הבירה אך במזקקות בהוואנה ניסו להשיק סוג בירה חדש בשם HATUEY. זה היה בשנת 1923.. אם אני לא טועה.. 8. מזקקת טאליסקר באיי סקאי כמעט ונשרפה כליל בנובמבר 1960 - כנראה שב22.. :) .. אבל בכל מקרה היה וויסקי מעושן חבל"ז באותה שנה! 9. במדחום היה אלכוהול.. אין לי שמץ איזה סוג.. 10. מותג גולד לייבל לכבוד חגיגות מאה השנים של החברה. נ.ב מוותר על כרטיסים לסרט... מעדיף שתמסור ד"ש למקס..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר