שניה לפני שאני מפנים

האם היא קיימה יחסי מין תמורת תשלום על הבמה? האם משהו שהיא עשתה התחרות עצמה מצדיק את העובדה שתקרא לה זונה? ואם אתה מכוון לאנשים שהיו שם, מוטב שתמצא אנשים טובים יותר ללמד עליך סנגוריה ולא מי שיציינו את אצבעות העלם על "תפר התל ברוך" שלה. צא כבר מפוזת הברמן הגדול והמבין, היא מאוסה

צניעות

אומרים שהאויב הגדול ביותר של הברמן זהו ה'אגו' שלו ומסתבר שמי שאמר זאת ידע על מה הוא מדבר. אין ספק שאם חסר משהוא לחלק נכבד מהברמנים בארץ (לא כולם כמובן) זה קצת צניעות. בכל מקרה חזק ואמץ על דבריך

טוב קופי ענן, תקשיב

ברמן גדול ומבין אני כבר לא, למעשה גם ברמן אני כבר לא אז אין לי פוזה לצאת ממנה!!! עכשיו, ממש לא רציתי להגיד בדיוק מה היא עשתה כי באמת כותרת השירשור המקורית שלי הייתה "ראיתם את ..." וכוונה באמת לאנשים שהיו שם (שלא כמוך!!!) בכל מקרה, אני כן אציין מה חרה לי: כאשר הציגו אותה (כמו שהציגו כל ברמן) לא אמרו איפה היא עובדת (כי היא לא) וציינו שהיא "פנוייה להצעות..." (עיסקיות) בנוסף אמרו שהטיפ הגדול ביותר שהיא קיבלה היה 100$ מדוגמן שהיא הלכה איתו הבייתה בסוף הערב (היא כמובן עמדה על הבמה והינהנה) , על זה ד"א כתבתי ש"לקחו נערה עובדת" (אני במקום הדוגמן הייתי מבקש עודף) , את הקוקטייל שלה היא סיימה אחרי 3 דקות מתוך ה 7 כי היא כמובן לא השקיעה אך מה שהיא כן עשתה במשך 4 הדקות הנותרות זה לשתות על הבמה מבקבוק גורדונ'ס (מהבקבוק!!!) ואח"כ פשוט שפכה כמויות שונות ממנו על כל הקוקטיילים שלה (שהיו אמורים כמובן לצאת זהים) כל ההתנהגות שלה ממש לא הלמה את התחרות!!! אם יש מישהו שהיה שם!!! וחושב אחרת אני אשמח אם הוא יגיב. שבת שלום.

זה לא משנה, שיש. יש דרכים לעשות ולכתוב דברים, תסכים איתי?

לא אהבת אותה? מותר לך. לא אהבת את ההתנהגות שלה? מותר לך. לא אהבת איך היא נראית? מותר לך. אבל מה שאסור לך, זה להכפיש את שמה בפורום פתוח, מול אנשים שלא מכירים לא אותך ולא אותה, ולהרוס לה את השם ללא כל יכולת להתגונן. ייתכן שהיא בחורה מדהימה ואינטילגנטית, ייתכן שהיא מזוויעה וטיפשה, אך לאף אחת לא מגיע לקבל את התארים המפוקפקים שנתת לה, לבלונדינית מתל ברוך, שנראית כמו אחת מעמוד 10 ב"בננה". זה לא ראוי, זול, נחות וממש ממש לא יאה לך לעשות דברים כאלה, אם יורשה לי (ויורשה). מה זה משנה איך היא מתנהגת אחרי התחרות, מה יש לה לאורך "קו תל ברוך שלה (אחד המשפטים היותר גועליים שנכצבו כאן, ונכתבו לא מעט משפטים כאלה), וזה ממש לא קריטי אם היא ברמנית טובה, רעה או אחת שמכינה קוקטייל אחד נוראי בשעה. כבוד מינימלי בין אם לחברו הוא חובה לכל אחד מאתנו, גם אם הוא ברמן שפרש, וגם אם מדובר בבחורה שדוחפת בקבוקי גורדונ'ס לפה לזעזוע כולנו. בברכת אין מלבינים ברבים ושבת שלום גיסר.

ושוב אני חוזר...גיא, גם לך!!!

השרשור מיועד לאנשים שהיו שם!!!!!!!!! וגם אתה ,אם היית שם אני בטוח שהיית מגיב בהתאם, היא הייתה בושה!!!! גיא, למרות ששני הזוכים היו מ"זמן-אמיתי" , השרשור שלי מיועד שאנשים שהיו שם!!! אז פחות "יורשה לך..."

עוד פעם

אני כן הייתי שם, ודיברתי איתה מעט מאד, בחורה נחמדה בסה"כ. חבל סתם ללכלך, (למרות שלא יצא לי לראות אותה על הבמה)

אני הייתי שם

אדון שי היקר אני הייתי שם וראיתי את הג'ינגית. גם לדעתי אין היא ראויה להשתתף בתחרות אך גם העובדה הזאת אינה מצדיקה ניבולי פה כמו שפיזרת כאן בפורום. טל

יש הבדל בין לא ראויה להשתתף לבין...

לעשות צחוק וטמטום מכל התחרות הזו, כזו מתמודדת לא יכולה לעמוד על במה בגמר במדינה שמתמודדת על אירוח התחרות העולמית ב2008!!! אם תשים לב השרשור המקורי שלי הופנה לאיגוד הברמנים וממש לא למתחרה. אני ממש כעסתי שראיתי איך היא התנהגה שם ולכן לדעתי כן מגיעים לה כל ברכותי. לגבי ההערות מחוץ לתחרות, אני לא כתבתי אותם ולכן אני אשמח לא לקבל תגובות אליהן.

טוב קופי ענן, תקשיב

ברמן גדול ומבין אני כבר לא, למעשה גם ברמן אני כבר לא אז אין לי פוזה לצאת ממנה!!! עכשיו, ממש לא רציתי להגיד בדיוק מה היא עשתה כי באמת כותרת השירשור המקורית שלי הייתה "ראיתם את ..." וכוונה באמת לאנשים שהיו שם (שלא כמוך!!!) בכל מקרה, אני כן אציין מה חרה לי: כאשר הציגו אותה (כמו שהציגו כל ברמן) לא אמרו איפה היא עובדת (כי היא לא) וציינו שהיא "פנוייה להצעות..." (עיסקיות) בנוסף אמרו שהטיפ הגדול ביותר שהיא קיבלה היה 100$ מדוגמן שהיא הלכה איתו הבייתה בסוף הערב (היא כמובן עמדה על הבמה והינהנה) , על זה ד"א כתבתי ש"לקחו נערה עובדת" (אני במקום הדוגמן הייתי מבקש עודף) , את הקוקטייל שלה היא סיימה אחרי 3 דקות מתוך ה 7 כי היא כמובן לא השקיעה אך מה שהיא כן עשתה במשך 4 הדקות הנותרות זה לשתות על הבמה מבקבוק גורדונ'ס (מהבקבוק!!!) ואח"כ פשוט שפכה כמויות שונות ממנו על כל הקוקטיילים שלה (שהיו אמורים כמובן לצאת זהים) כל ההתנהגות שלה ממש לא הלמה את התחרות!!! אם יש מישהו שהיה שם!!! וחושב אחרת אני אשמח אם הוא יגיב. שבת שלום.

נו, מה יהיה?

מה כל כך קשה לך להבין, שיש? בכוח אתה מנסה להצדיק את הבוצה שנשפכה לך מהמקלדת? גם הטיעון שלך לגבי העובדה שגיא ואני לא היינו שם לא תופס. א. ביקשת שיגיבו אחרים שהיו שם ולא חושבים כמוך, הגיבו שניים. כנראה שלא כולם בעלי השקפות זהות לשלך (תודה לאל). ב. הפירוט שלכם פה את מעשיה היה די והותר (שלא לומר יותר מדי) בשביל לקבל תמונה ויזואלית של מה היה. מעבר לכך, מעולם לא הלכת הביתה עם לקוחה? אני הלכתי, וכמותי רוב הברמנים שאני מכיר. אין כאן פוזה או איזה סוג של דאווין, הדברים האלה פשוט קורים. וכן, יצא לי גם ללכת עם בחורות שהשאירו לי טיפ גבוה. אם תאמר זאת לידי, גם אני אהנהן. לי מותר, כי אני גבר. היא בחורה, אז זה הופך אותה לנערה עובדת? הביקורת על הקוקטייל וזמן ההכנה שלו היא מאוד במקום, ונראה אפילו שמוצדקת. אם אלו פני הדברים, היא באמת לא ראויה לעמוד על הבמה הזו. זה לא סותר את כל מה שאמרתי עד עכשיו. דבר אחרון, הפוזה שדיברתי עליה עתיקה יותר מהשרשור הזה. אתה עונה מסריח לשאלות לגיטימיות של הרבה חבר'ה בפורום הזה, אנשים שיודעים פחות ממך. יש שאלות לגיטימיות שאנשים מעלים. לא בא לך לענות? תתאפק ועבור הלאה, הציניות בשקל שלך לא מעלה חיוך אפילו, היא מעלה קבס אם כבר, ומורידה את החשק לאנשים חדשים לשאול שאלות.את הפוזה הזו כדאי שתנער. היא מגעילה. כל תגובה שלך אליי תהיה מיותרת, אם היתה בי איזושהי הערכה אליך, היא נמחקה באשכול הזה, לא מתכוון להגיב לך יותר, מקווה שלא תגיב לי. חיים יפים, פוריטניים ומוסריים שיהיו לך.

אני משתדל לא להתערב בשיחות של מבוגרים.

אבל הגדשתם את הסאה (אני מכיר עוד משפטים). הייתי מאחורי הקלעים כל התחרות וכל פעם שראיתי את הג'ינג'ית היא ניגבה את הפה, ואין לי שום הערכה אליה כברמנית, עובדת או לא. בואו נסיים את הוויכוח הזה כאן לפני שנצא מפרופורציות ונתחיל להעליב על רקע אישי אחד את השני (כבר מאוחר קצת). כולנו פה על רקע משותף של אהבת אלכוהול, וגם עזרהלחבר'ה פחות מבינים. יש לי המון כבוד לכולם כאן (מלחן, גיסר, שיש, דני "העולה" האדום, ג'ק ועוד רבים וטובים), אבל די. תחשבו אילת, שמש, בחורות, ים, קוקטייל עם פיזנג וקישוט של מטריה ותירגעו קצת למען השם. תודה.

יש הבדל בין לא ראויה להשתתף לבין...

לעשות צחוק וטמטום מכל התחרות הזו, כזו מתמודדת לא יכולה לעמוד על במה בגמר במדינה שמתמודדת על אירוח התחרות העולמית ב2008!!! אם תשים לב השרשור המקורי שלי הופנה לאיגוד הברמנים וממש לא למתחרה. אני ממש כעסתי שראיתי איך היא התנהגה שם ולכן לדעתי כן מגיעים לה כל ברכותי. לגבי ההערות מחוץ לתחרות, אני לא כתבתי אותם ולכן אני אשמח לא לקבל תגובות אליהן.

סליחה

הייתי בטוח כי אתה הוא זה שכתב - "נערה עובדת מהכניסה של תל ברוך" או "נערה ב 10 ש"ח...."

ראיתם את הג'ינג'ית מהתחרות אתמול??

מה קרה?? לאיגוד הברמנים היו חסרים משתפים אז הם לקחו נערה עובדת מהכניסה לתל-ברוך..... פשוט בושה לתחרות שהיא די ברמה. חבל לראות דבר (כן כן "דבר") כזה על הבמה בגמר!!!

סעמק, תזכירו לי בני כמה כולכם?

אולי אני לא וותיק פה אולי אנלא מבין כלום אולי אני סתם איזה צוציק שמשחק באלכוהול אבל קיבינימאט כשאני נכנס לפה זה תמיד ברוח טובה זה מכער את הפורום אוקי אז מה אז הוא התעצבן קצת יופי תבכו חאלאס כבר הוא לא אמר שומדבר על ההתנהגות שלה מעבר לבר, גם אם השפה הייתה בוטה מדי, ונכון, זה לא בסדר,אבל מפה עד ללינץ' הזה שעשיתם, יש מרחק גדול, בזמן שכולכם מטיפים לשי על איך להעביר ביקורת לא מימשתם אפילו עצה אחת בעצמכם, ושלא תבינו לא נכון, אני לא לוקח כאן שום צד, כולם צודקים, יופי, אבל תשאירו תדברים בפרופורציות, אם היא חרא ברמנית זה דבר אחד, וזו בושה באירוע שכזה, אם היא זונה זה כבר לא עניינו של אף אחד איתנו, מסכנה הבחורה. כל כך הרבה שבת שלום יש כאן שעוד רגע פורצת מלחמה, סה"כ אנשים באים לפה בשביל הכיף לא בשביל הכסאח, בשביל זה יש לי את כל שאר היום. אני ממליץ קודם למחוק את כל השרשור ואז לשכוח ממנו עזבו שבת שלום, שכל אחד ירטיב תגרון קצת (או הרבה) ויחזור לכאן בכיף

אני משתדל לא להתערב בשיחות של מבוגרים.

אבל הגדשתם את הסאה (אני מכיר עוד משפטים). הייתי מאחורי הקלעים כל התחרות וכל פעם שראיתי את הג'ינג'ית היא ניגבה את הפה, ואין לי שום הערכה אליה כברמנית, עובדת או לא. בואו נסיים את הוויכוח הזה כאן לפני שנצא מפרופורציות ונתחיל להעליב על רקע אישי אחד את השני (כבר מאוחר קצת). כולנו פה על רקע משותף של אהבת אלכוהול, וגם עזרהלחבר'ה פחות מבינים. יש לי המון כבוד לכולם כאן (מלחן, גיסר, שיש, דני "העולה" האדום, ג'ק ועוד רבים וטובים), אבל די. תחשבו אילת, שמש, בחורות, ים, קוקטייל עם פיזנג וקישוט של מטריה ותירגעו קצת למען השם. תודה.

גבע בלבד

היית מאחורי הקלעים כל התחרות ? מה עשית שם ? אתה מכיר אותי ? שבוע טוב לכל המתווכחים פה. עזבו אותה בשקט ואת האיגוד. עשתה תוצאות יפות במוקדמות ועלתה לגמר. רדו מזה.

סעמק, תזכירו לי בני כמה כולכם?

אולי אני לא וותיק פה אולי אנלא מבין כלום אולי אני סתם איזה צוציק שמשחק באלכוהול אבל קיבינימאט כשאני נכנס לפה זה תמיד ברוח טובה זה מכער את הפורום אוקי אז מה אז הוא התעצבן קצת יופי תבכו חאלאס כבר הוא לא אמר שומדבר על ההתנהגות שלה מעבר לבר, גם אם השפה הייתה בוטה מדי, ונכון, זה לא בסדר,אבל מפה עד ללינץ' הזה שעשיתם, יש מרחק גדול, בזמן שכולכם מטיפים לשי על איך להעביר ביקורת לא מימשתם אפילו עצה אחת בעצמכם, ושלא תבינו לא נכון, אני לא לוקח כאן שום צד, כולם צודקים, יופי, אבל תשאירו תדברים בפרופורציות, אם היא חרא ברמנית זה דבר אחד, וזו בושה באירוע שכזה, אם היא זונה זה כבר לא עניינו של אף אחד איתנו, מסכנה הבחורה. כל כך הרבה שבת שלום יש כאן שעוד רגע פורצת מלחמה, סה"כ אנשים באים לפה בשביל הכיף לא בשביל הכסאח, בשביל זה יש לי את כל שאר היום. אני ממליץ קודם למחוק את כל השרשור ואז לשכוח ממנו עזבו שבת שלום, שכל אחד ירטיב תגרון קצת (או הרבה) ויחזור לכאן בכיף

פוליטיקאי

שחר יקירי אין ספק כי אתה חייב ללכת לפוליטיקה. הרבה מלל בלי מסקנות. כולם צודקים מבחינתך - הא? לך תתנדב לכוח השלום של האו"ם

תקרא שוב

אמרתי מספיק עם החרא תכלס אפחד לא בא לפה בשביל הכיף שבלהתכסח עם כולם, נכון? די, נגמר למחוק ולשכוח

גבע בלבד

היית מאחורי הקלעים כל התחרות ? מה עשית שם ? אתה מכיר אותי ? שבוע טוב לכל המתווכחים פה. עזבו אותה בשקט ואת האיגוד. עשתה תוצאות יפות במוקדמות ועלתה לגמר. רדו מזה.

היכרות שטחית בלבד.

שלום שלום, לא יותר. סתם... חבר שלי השתתף בתחרות קוקטיילים (מאילת) ובאתי לראות חברים שהיו מאחורי הקלעים. אדום עולה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר