ראיתם את הג'ינג'ית מהתחרות אתמול??

מה קרה?? לאיגוד הברמנים היו חסרים משתפים אז הם לקחו נערה עובדת מהכניסה לתל-ברוך..... פשוט בושה לתחרות שהיא די ברמה. חבל לראות דבר (כן כן "דבר") כזה על הבמה בגמר!!!

תעלה תמונות לכאן

תמונות???!!!

אני חושב שתפתח את עמוד האמצע במגזין בננה תחת הקטגוריה "נערה ב 10 ש"ח...."

שי ש.

האם אתה הוא זה שעבד בבר - ללי הממוקם ברחוב אבן גבירול

ראיתם את הג'ינג'ית מהתחרות אתמול??

מה קרה?? לאיגוד הברמנים היו חסרים משתפים אז הם לקחו נערה עובדת מהכניסה לתל-ברוך..... פשוט בושה לתחרות שהיא די ברמה. חבל לראות דבר (כן כן "דבר") כזה על הבמה בגמר!!!

שיש

מה כבר עשתה לך? וואחד שנאה יש לך אליה ולא, אין לי מושג מי זו, סתם מעניין אותי

שי ש.

האם אתה הוא זה שעבד בבר - ללי הממוקם ברחוב אבן גבירול

לא, אני זה שישב שם.

אבל סה"כ היו שם ברמן ולקוח אז אתה בטח מכיר גם אותי

שיש

מה כבר עשתה לך? וואחד שנאה יש לך אליה ולא, אין לי מושג מי זו, סתם מעניין אותי

עזוב, תאמין לי שאם אני מתבטא כך אז יש דברים בגו

פשוט תת=רמה!!!

לא, אני זה שישב שם.

אבל סה"כ היו שם ברמן ולקוח אז אתה בטח מכיר גם אותי

שלום שי

אז בתור אחד שיושב בבר מטופש וכל היום כותב הודעות מטופשות בפורום - כדאי מאוד שלפני שאתה משמיץ את הג'ינג'ית בשנאה כה גדולה - תבדוק את עצמך לחיים

דן, יקירי...

לפני שאתה משמיץ פה ברמן שרמתו לא הייתה מביישת אף תחרות ברמנים, תן לי לספר לי מה ראו עיניי, משהו ששי כנראה השמיט מפאת "כבוד הבחורה" בסיום התחרות החביבה, יצאנו כולנו בסגנון יציאת מצריים מהשער המרכזי, מולנו הלכה הג'ינג'ית המדוברת, בחצאית שלא הייתה מכסה לי רבע מהתחת מלווה צמוד ב"עלם חמודות", כזה שיוצא כל שישי לסאגה. את מגבת הטולמור דיו שהייתה לה בכיס האחורי של מה שכיסה לה את הישבן נעזוב, כי החלק היותר מעניין הוא מה שהיה תקוע לה בין הרגליים לעיניי כל בני ישראל, כן, לאורך קו תל ברוך אצבעותיו של "עלם החמודות", נכנסו יצאו נכנסו יצאו וחוזר חלילה מאיבר מינה של הג'ינג'ית... שנסתפק בזה??? נראה לי שכן!!! חבל שלא צילמנו...

מושלמת, יקירתי

זה העניין? על זה יצא קצפכם? על התנהגותה ולבושה של הבחורה? מי שמכם למשמרות צניעות בדיוק? לא מוצא חן בעיניכם? שבו אחד עם השני ולכלכו או שפשוט תפנו מבט. אבל לבוא ולטנף כאן? באיזו זכות? הייתי מעריך אתכם ואת דיעותיכם הרבה יותר (או בכלל) אם הייתם אומרים לה דבר כזה בפנים, ולא רצים לדפוק על מקלדת. ואם הייתי מספר לכם שראיתי ברמנים גברים שהיו בגמר (ולא רק השנה) כשהם מקיימים יחסי מין בפרהסיה? גם הם לא ראויים? התחרות לא באה לבחון את יכולתה של הג'ינג'ית לשלוט ביצריה, אלא לבחון את יכולתה כברמנית. כמו שיכולת הכתיבה של אוסקר וויילד לא נמדדת בבגדי הנשים שלבש ובילדים עימם שכב. כמו שיכולת הכתיבה של בוקובסקי לא נמדדת באלימות שלו ובבתי הכלא מהם נכנס ויצא. כנראה שאתם חשוכים מדי בכדי להבין את זה. גם אני לא אוהב לראות דברים כאלה, אבל אני מעדיף אנשים שמבצעים מעשים כאלה בפומבי על פני רכלני אינטרנט מהסוג הנחות ביותר. שבת שלום שתהיה לכם...

אכן !

סיפור ארוך ואפילו מרגש אך למען השם האם זה מצדיק את תגובתו הבוטה של שי ש. אין לי ספק כי שי ש. היה שמח להתחלף בתפקידים עם אותו עלם חמודות במקום להתוכח מהו אלכוהול נייטרלי או האם ג'יימסון עדין יותר מבושמילס.

מושלמת, יקירתי

זה העניין? על זה יצא קצפכם? על התנהגותה ולבושה של הבחורה? מי שמכם למשמרות צניעות בדיוק? לא מוצא חן בעיניכם? שבו אחד עם השני ולכלכו או שפשוט תפנו מבט. אבל לבוא ולטנף כאן? באיזו זכות? הייתי מעריך אתכם ואת דיעותיכם הרבה יותר (או בכלל) אם הייתם אומרים לה דבר כזה בפנים, ולא רצים לדפוק על מקלדת. ואם הייתי מספר לכם שראיתי ברמנים גברים שהיו בגמר (ולא רק השנה) כשהם מקיימים יחסי מין בפרהסיה? גם הם לא ראויים? התחרות לא באה לבחון את יכולתה של הג'ינג'ית לשלוט ביצריה, אלא לבחון את יכולתה כברמנית. כמו שיכולת הכתיבה של אוסקר וויילד לא נמדדת בבגדי הנשים שלבש ובילדים עימם שכב. כמו שיכולת הכתיבה של בוקובסקי לא נמדדת באלימות שלו ובבתי הכלא מהם נכנס ויצא. כנראה שאתם חשוכים מדי בכדי להבין את זה. גם אני לא אוהב לראות דברים כאלה, אבל אני מעדיף אנשים שמבצעים מעשים כאלה בפומבי על פני רכלני אינטרנט מהסוג הנחות ביותר. שבת שלום שתהיה לכם...

טוב רונן...

ממש לא עיניין אותי מה הבחורה עשתה אחרי התחרות!!! (שלא יהיו לך טעויות). אני העלתי שרשור על התפקוד שלה על הבמה (שבאמת היה מביש, אני לא חוזר בי), אני מבטיח לך שאם היית שם היית שותף לדעתי אך מכיוון שלא היית ומכיוון אני כיוונתי את השרשור לאנשים שכן היו, תפנים...

וואלה, יודע מה? אני לוקחת בחזרה!

ורק בשביל הרקורד, דווקא כן ניגשתי אליה בזמן ש... ואמרתי משהו. אבל אולי אתה צודק, אולי זה באמת לא תפקידי לשחק במשמרות הצניעות מחוץ לתחרות. אבל על הבמה??? מותר לי להביע דיעה על התפקוד שלה כ"ברמנית" בתחרות? את מציצת וליקוק בקבוק הגורדונס ראית? או יותר נכון, מישהו פיספס? כנראה שאני באמת חשוכה!!! שבת שלום גם לך...

טוב רונן...

ממש לא עיניין אותי מה הבחורה עשתה אחרי התחרות!!! (שלא יהיו לך טעויות). אני העלתי שרשור על התפקוד שלה על הבמה (שבאמת היה מביש, אני לא חוזר בי), אני מבטיח לך שאם היית שם היית שותף לדעתי אך מכיוון שלא היית ומכיוון אני כיוונתי את השרשור לאנשים שכן היו, תפנים...

שניה לפני שאני מפנים

האם היא קיימה יחסי מין תמורת תשלום על הבמה? האם משהו שהיא עשתה התחרות עצמה מצדיק את העובדה שתקרא לה זונה? ואם אתה מכוון לאנשים שהיו שם, מוטב שתמצא אנשים טובים יותר ללמד עליך סנגוריה ולא מי שיציינו את אצבעות העלם על "תפר התל ברוך" שלה. צא כבר מפוזת הברמן הגדול והמבין, היא מאוסה

וואלה, יודע מה? אני לוקחת בחזרה!

ורק בשביל הרקורד, דווקא כן ניגשתי אליה בזמן ש... ואמרתי משהו. אבל אולי אתה צודק, אולי זה באמת לא תפקידי לשחק במשמרות הצניעות מחוץ לתחרות. אבל על הבמה??? מותר לי להביע דיעה על התפקוד שלה כ"ברמנית" בתחרות? את מציצת וליקוק בקבוק הגורדונס ראית? או יותר נכון, מישהו פיספס? כנראה שאני באמת חשוכה!!! שבת שלום גם לך...

ומה כל כך מזעזע בזה?

זה מוריד מרמת המקצועיות שלה? כשמדונה עשתה את זה בסרט שלה "במיטה עם מדונה" היא שרה טוב פחות? אולי זה לא לעניין לנצל מיניות בכדי לנסות ולקבל ניקוד גבוה יותר, אך מכאן ועד לקרוא לה זונה המרחק גדול. גדול מאוד. לא קראתי כך מעולם לבחורה שבאה אליי לראיון עבודה עם מחשוף. לא קראתי כך לגברים שעשו עיניים לאחראיות מלצרים. מוגזם? מסכים איתך. התגובה שלכם מאוד לא מצאה חן בעיניי
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר