המלצות שלי

יש הרבה הבדלים בין כל הוויסקים, הקלים יותר הם האמריקאים הקנדים והאירים, הסקוטים יותר כבדים. לדעתי כדאי להתחיל מממה שקרוי בלנד, מהאירים ג'יימסון, בלאקבוש וכדומה. מהסקוטים באלנטיינס או פיימוס גראוס. מהאמריקאים ג'ק דניאלס הוא קליל ומצוין, שונה מהאירים והסקוטים בגלל חומר הגלם הבסיסי, תירס במקום לתת. את הקנדיים לא ממש אהבתי. לאחר מכן אם אתה רוצה לעבור לסינגל מאלטים הסקוטים, טובים בהרבה יש את BALVENIE מהצד המתוק יותר, ISLE OF JURA/OBAN מהצד המעושן (בצורה קלה מאד), יש את הקלילים מדרום סקטולנד כמו גלנקניצ'י.

ג'יימסון סאוור

יש למישהו מושג היכן ניתן למצוא את המתכון להכנת המשקה?

וויסקי למתחילים

שלום, על איזה וויסקי הייתם ממליצים לאדם שלא רגיל לשתות וויסקי? הכוונה למשהו לא חזק וכבד מדי, משהו שמאפשר להתחיל להכיר את עולם הוויסקי. תודה מראש. (ורצוי משהו שאפשר למצוא ברוב הפאבים)

לא חשוב הוויסקי...

אני ממליצה לך לשתות וויסקים בלנד כמו ג'וני וולקר אדום,או כל דבר בטווח מחירים דומה. הוסף קרח עד אשר תגיע לחוזק שמתאים לך...ועכשיו הזמן כוסית נוספת. המלצתי לוויסקים פשוטים היא הרבה קרח בהיי בול. כן בהייבול. למה? כשתגדל תבין.

המלצה

אחרי הכל הכל עניין של טעם... אני אישית ממליץ להתחיל עם ויסקי אירי tullamore due jameson bushmills או עם הקוקטייל "רסטי נייל" וויסקי+דרמבוי שנורא מעדן את הטעמים היבשים בוויסקי

גלן פידיך קרים??

למיטב ידיעתי....

יש גלנפידיך ליקר. (ליקר דבש על בסיס מאלט סקוטי) אבל קרים אין עדיין אבל יגיע אני מאמין. kilt1

וויסקי למתחילים

כדאי ואף מומלץ להתחיל עם ה בלק בוש שהוא סופר עדין של האירים,קראוון רויאל של הקנדיים ורויאל לוך נאגאר והמקאלן של הסקוטיים המאלטים {עדיף לחכות עם הבלוויני יש לו אפטר טייסט ארוך מידי למתחילים}ובטח לא ג'ק דניאלס וברבנים בפרט ,מכיוו שזה יסגור את דלת הכניסה לעולם הוויסקי בהצלחה..................

מה שלום הדלי?

עדיין מחפש סמרטוט בקרוב תקבל הזמנה. אבל אני מחכה שתכניס לפה שלך קצת תזקיקים. דבר איתי kilt1

ג'יימסון סאוור

יש למישהו מושג היכן ניתן למצוא את המתכון להכנת המשקה?

2 מנות ג'יימיסון 1 מנה סאוור מיקס

גלן פידיך קרים??

גלן פידיך ליקר!!!

מדובר בליקר מעולה - פשוט הכי טוב שטעמתי מהליקרים, המתיקות באה בטעם קרמלי מעודן. ויסקי למתחילים אמור להיות ויסקי טוב ורצוי מעט מעודן,המלצה על הגלן ליוט שהוא סינגל מאלט מעולה ועונה על ההגדרה.(חשוב לא להתחיל עם הזבל האמריקאי-ג'ק דניאלס, ג'ים בים וכו'.)

וויסקי למתחילים

שלום, על איזה וויסקי הייתם ממליצים לאדם שלא רגיל לשתות וויסקי? הכוונה למשהו לא חזק וכבד מדי, משהו שמאפשר להתחיל להכיר את עולם הוויסקי. תודה מראש. (ורצוי משהו שאפשר למצוא ברוב הפאבים)

גרנט'ס

וויסקי סקוטי שהכי אהבתי בתחילת דרכי כ"שתיין ויסקי".

וויסקי למתחילים

אם אתה לא שותה בד"כ וויסקי, ובא לך לנסות ווסקי עדין ונחמד אני ממליצה על גיימסון 12\גולד... הם הרבה יותר טובים מהגיימסון הרגיל. או וויסקי בלקבוש.... שני וויסקי שלדעתי אתה ממש תהנה מהם

מה אתם סחים חברים???

בתור ראשית דרכו של שתיין וויסקי,ערבבו לו וויסקי סאוור?או כל "מיקס" של וויסקי. איזה וויסקי?,כאן יש פחות חשיבות,הייתי ממליץ על אירי "לייט" כמו ג'יימסון או טאלאמור דיו.בטח שלא גרנטס או בלנטיינס היחסית מעושנים ולא קלים כצבי...דיוארס מתקבל בחפץ רב

גבירותי ורבותי...

אני רוצה לברך את שובו של מר זהבי לשורותינו, על המר ועל המתוק, תנו לו ב WELCOME. אח יקר, ברוך שובך.

תודה דון קונטאנטה!

ד"ש לייבוא מהדי-בר. תגיד שהיא לא מושכת אחריה שובל של תימניים.... ; )

עידן מהדי בר?

עידן שבירמן בימי ראשון בערב?

מה אתם סחים חברים???

בתור ראשית דרכו של שתיין וויסקי,ערבבו לו וויסקי סאוור?או כל "מיקס" של וויסקי. איזה וויסקי?,כאן יש פחות חשיבות,הייתי ממליץ על אירי "לייט" כמו ג'יימסון או טאלאמור דיו.בטח שלא גרנטס או בלנטיינס היחסית מעושנים ולא קלים כצבי...דיוארס מתקבל בחפץ רב

זהבי, למרות שברוב כשרונך הקפצת שרשור מלפני שנתיים..

Welcome back amigo

עידן מהדי בר?

עידן שבירמן בימי ראשון בערב?

בין יתר מעללי : )

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר