שאלת טריוויה דחופה - מחפש תשובה - עזרו!!!

שלום חברים, מבקש לדעת מי היא "מרי לו" שלכבודה כתב צביקה פיק שיר. תודה רבה.

תרשו לי, בתור התחלה, לסגור חשבון עם מה שצורם לי ב"מרי לו!": זה לא מה שהייתי מצפה מתיאטרון רפרטוארי המקבל כספי ציבור כדי לעשות אמנות, אבל היות שאין לנו ווסט אנד ואין לנו סקטור פרטי מסחרי, וגם "הבימה" רוצים לחיות, אז אם כבר - אז ככה: מחזמר כמו שצריך, עם כל

תרשו לי, בתור התחלה, לסגור חשבון עם מה שצורם לי ב"מרי לו!": זה לא מה שהייתי מצפה מתיאטרון רפרטוארי המקבל כספי ציבור כדי לעשות אמנות, אבל היות שאין לנו ווסט אנד ואין לנו סקטור פרטי מסחרי, וגם "הבימה" רוצים לחיות, אז אם כבר - אז ככה: מחזמר כמו שצריך, עם כל השטיקים. ההפקה מושקעת מאוד, משומנת, מעוצבת ועובדת היטב. הסיפור אידיוטי כצפוי, וחבל לבזבז עליו מלים. הוא גם לא מתיימר להיות משהו אחר. העלילה תפורה סביב 25 שירים של צביקה פיק, שמשולבים בהצגה ואמורים לעורר נוסטלגיה ולהיות אופנתיים במידה. מי שראה את "מאמה מיה" בלונדון (מחזמר שנתפר על שירים של להקת אבבא מאותה תקופה) מבין מאיפה הגיע הרעיון וגם יכול להשוות רמות ביצוע. "מרי לו" היא אופרת סבון המבוססת על סיפור של מירית שם-אור, ובמרכזו מרים לובוביץ החתיכה - הלא היא מרי לו (יעל בר-זהר) - ששבתה את ליבו של גבריאל, בנו של בעל הקולנוע. היא מתגלגלת לאמריקה לעשות קריירה, יורדת שם כמעט לזנות וחוזרת לבסוף לחיקו האוהב והנאמן-תמיד של אהוב נעוריה בהפי-אנד של סרט טורקי. קחו את עצמכם פחות ברצינות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טריוויה וחידות
בחר
בחר