דו קרב מקסיקני

בדו קרב מקסיקני לכל קאובוי אקדח אחד ושני מתמודדים נוספים. שלושת המתמודדים עומדים בקודקודי משולש שווה צלעות. לקלינט איסטווד הסתברות של 100% לפגוע בזה שהוא כיוון אליו - אינו מחמיץ ללי ואן קליף הסתברות של 50% לפגוע ואלי וולך הסתברות של 30% לפגוע מה האסטרטגיה של אלי וולך צריכה להיות, ומהם סיכויו לשרוד? לשם פשטות הניחו שסדר היורים הוא אלי וולך, קלינט איסטווד, לי ואן קליף מה קורה כשכולם יורים יחדיו? שלכם טמריז נ.ב. חברים תתחילו לעורר את הפורום

סתם קפצתי להגיד שלום

אז אל תצפה ממני לתשובה: אני לא רוצה לירות באוויר...

טוב לשמוע ממך

כרגיל אתה פוגע בפתרון - גם אם אתה מכוון לאוויר הגיע הזמן להחיות את הפורום הזה מה קורה לאנשים?

דו קרב מקסיקני

בדו קרב מקסיקני לכל קאובוי אקדח אחד ושני מתמודדים נוספים. שלושת המתמודדים עומדים בקודקודי משולש שווה צלעות. לקלינט איסטווד הסתברות של 100% לפגוע בזה שהוא כיוון אליו - אינו מחמיץ ללי ואן קליף הסתברות של 50% לפגוע ואלי וולך הסתברות של 30% לפגוע מה האסטרטגיה של אלי וולך צריכה להיות, ומהם סיכויו לשרוד? לשם פשטות הניחו שסדר היורים הוא אלי וולך, קלינט איסטווד, לי ואן קליף מה קורה כשכולם יורים יחדיו? שלכם טמריז נ.ב. חברים תתחילו לעורר את הפורום

כשכולם יורים:

לקלינט יש סיכוי טוב למות. (50 % מהירייה של ההוא ו30% של אלי - מעניין מי יפגע) ההוא (עם ה50%) ימות כנראה. וזה בהנחה שכולם חכמים. שווה להיות עם אחוזים נמוכים במשחק הזה... :)

נסיון חלקי לפתור!

אלי ואלך צריך לירות סתם יריית סרק ולתת לאחרים להרוג אחד את השני!טבעי שינסו בהתחלה להרוג את אלה המיומנים יותר וכך סכוייו לשרוד יגדלו! בכמה זו כבר שאלה של בוגרי הסתברות!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טריוויה וחידות
בחר
בחר