לכל חברי הפורום המיוחד למי שעושה עבודות פרטיות

אנחנו המתענתים שעוןבדים לפעמים לבד מול כל מיני גורמים בשל המצב הקשה בשוק אין לנו כל הכלים באמת לעמוד על שלנו אשמח אם תשלחו לי למייל שמות של אנשים ואו גורמים שעבדו עליכם בכסף לא שילמו עשו בעיות וכולי אני רוצה לפרסם את הרשימה כרשימה שחורה של אנשים שלא כדאי לעבוד מולם אז ramib6@walla.co.il ביי

הרעיון מצוין, הביצוע - מורכב

היי רמי, כדאי מאוד להתייעץ עם עורך דין בפרסום רשימה כזו על מנת לא להיחשף לתביעת דיבה והוצאת שם רע. אפרופו, כדאי היה להפיץ חוזה עבודה סטנדרטי לתחילת עבודה מול לקוח על מנת למנוע בעיות כאלו. סעיפים שאני מוסיף בדרך כלל כוללים קנס על איחור בתשלום וסעיף מיוחד העוסק בפתרון חילוקי דיעות. סטארט-ארט

מצדד!

לכל חברי הפורום המיוחד למי שעושה עבודות פרטיות

אנחנו המתענתים שעוןבדים לפעמים לבד מול כל מיני גורמים בשל המצב הקשה בשוק אין לנו כל הכלים באמת לעמוד על שלנו אשמח אם תשלחו לי למייל שמות של אנשים ואו גורמים שעבדו עליכם בכסף לא שילמו עשו בעיות וכולי אני רוצה לפרסם את הרשימה כרשימה שחורה של אנשים שלא כדאי לעבוד מולם אז ramib6@walla.co.il ביי

לרמי

אם לא יהיה ניתן לפרסם רשימה שכזו - עדיף לפחות לפרסם מאמר על איך להערך לפרויקטים ועבודות פרטיות וזמניות כך שלא "נכווה" מרמאים. כגון מספר עצות שנתנו לי להודעה שאני פרסמתי - מצורף קישור ובנוגע לפן החוקי זו בהחלט נקודה מעניינת שלחתי שאלה בנושא לפורום חוק ומשפט - קישור מצורף

הרעיון מצוין, הביצוע - מורכב

היי רמי, כדאי מאוד להתייעץ עם עורך דין בפרסום רשימה כזו על מנת לא להיחשף לתביעת דיבה והוצאת שם רע. אפרופו, כדאי היה להפיץ חוזה עבודה סטנדרטי לתחילת עבודה מול לקוח על מנת למנוע בעיות כאלו. סעיפים שאני מוסיף בדרך כלל כוללים קנס על איחור בתשלום וסעיף מיוחד העוסק בפתרון חילוקי דיעות. סטארט-ארט

יש לך כזה ניסוח של חוזה אם כן אשמח לקבל אותו למייל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר