מאגר הקודים הגדול בישראל!

שלום לכם, נמאס לכם לחפש קוד באינטרנט? נמאס לכם לשבור את הראש? גם לי נמאס!!!!! הגיע הזמן לעשות לזה סוף! נא לקרוא לאט ובעיון :-) אני מעוניין להקים פרוייקט מיוחד אשר יתרום לכולנו ולכל המפתחים בישראל. אני מעוניין להקים את ספריית הקודים הגדולה בישראל. הספרייה תכלול קודים בנושאים שונים ומגוונים. הפרוייקט שואף להגיע ל-1000 קודים שונים בשפות ופלטפורמות שונות. הנושאים הם : *קבצים *מבני נתונים *פיתוח משחקים (3D) *גרפיקה *מערכת *לינוקס *עברית *מערכים *אינטרנט טקסט ומחרוזות *מסדי נתונים *מולטימדיה *קול *דיבור *GUI *פיתוח לחומרה זוהי רק רשימה חלקית ,יהיו עוד נושאים רבים , שונים ומגוונים! ניתן לשלוח קודים בשפות/טכנולוגיות/פלטפורמות להלן: *c++ / c *Borland C++ BUILDER *Visual Basic *#C *java *J2EE *J2ME *NET. *ASP.NET *PASCAL *DELPHI *Assembly כל קוד שישלח לפרוייקט יקבל עמוד אישי נפרד עם : פרטי השולח,פרטי התוכנית/קוד , תמונת מסך , שלבי פיתוח, הסבר מפורט וכדומה. הקודים יקוטלגו בקטגוריות השונות ויכנסו למאגר מסודר. יהיה עמוד שידווח כמה קודים נשלחו ומה מצב הפרוייקט. אני מקווה מאוד לקבל את עזרת גולשי הפורום הנכבדים בהקמת הפרוייקט העצום הזה.לבד לא אוכל לעשות זאת! חייבים לעבוד ביחד. **כל המעוניין לשלוח קוד / קודים לפרוייקט נא לעקוב אחר ההוראות להלן: 1) נא לשלוח כל קוד בקובץ ZIP או RAR. לא לשלוח מספר קודים מכווצים ביחד , אלא כל קוד והכיווץ הנפרד שלו. 2) כל משתמש שרוצה לשלוח קודים נא ליצור תיקייה חדשה בשרת עם שמו/כינויו ובתוכה להעלות את הקודים. זאת כדי למנוע בילבול. 3) בתוך הכיווץ נא לצרף קובץ טקסט עם הפרטים הבאים: *שם מלא של השולח. *אימייל. *שפת פיתוח. *מהדר שנכתב בו הקוד. *גירסת הקוד. *מערכת הפעלה שעליה הקוד רץ. *תיאור של 3 שורות ומעלה. כל הפרטים הנ"ל הם __חובה__ כדי שאוכל לעשות לקוד עמוד אישי ולקטלגו בצורה נכונה. כמובן שתהיה בהמשך תחרויות עם צלש"ים ופרסים על הקודים הטובים ביותר. **** פתחתי אתר FTP מיוחד לשליחת קודים לפרוייקט,אתר ה-FTP נבדק כל שלוש שעות ומרוקן, על מנת לקטלג את הקודים ולהכין להם עמודים אישיים. פרטי אתר ה-FTP הם: כתובת השרת : ftp://pcboy.serveftp.com שם משתמש : walla סיסמא : developer פורט : 777 הגיע הזמן למאגר קודים ישראלי!!!!! בואו נקדם את הפיתוח בישראל! מקווה לשיתוף פעולה פורה ושליחת קודים רבה :-) --------------------------------------------------------- בברכה , לירון רצבי , מנהל PcBiy.co.il

דיי טיפשי

בעיקר מכיוון שקיים כבר כזה דבר www.sourceforge.org וספק אם אתה יכול לעשות את שלך יותר מקצועי. אולי כדאי שתתחיל עם רשימת נושאים קצת יותר הגיונית או שבעצם אולי כדאי כדאי שתפרוש בשיא. (בוא נראה, יש לך שלוש קטגוריות שמתעסקות בדיוק באותו דבר - מערכים, טקסט ומחרוזות, מבני נתונים ועוד שתי קטגוריות דומות- קול ומולטימדיה. sourceforge מספק גם שרת CVS לניהול תצורה, דבר שהוא הכרח אם אתה רוצה להתיימר לעשות משהו שאוגר קוד. בלי זה דיי חבל לך על המאמץ לחינם.

אה ועוד משהו

אולי כדאי שתבור מנהל האתר תלמד לאיית את השם שלו כמו שצריך PcBoy.co.il ?

ידידי היקר

אני לא מתכוון להקים משהו בסגנון sourceforge.net מפני שאין לי עיניין בכך. אני מעוניין להקים מאגר של קודים להורדה ולא מאגר של פרוייקטים לקוד פתוח! והרעיון הוא לא טיפשי , אלא ניסיון לקדם את אתר התכנות הגדול בישראל ולספק מאגר קודים להורדה למתכנתים ואנשים שונים. נ.ב *טעות הכתיב נובעת מכתיבה מהירה של ההודעה.

עם כל הכבוד הלא ראוי...

בשביל להקים אתר כזה אתה צריך יותר מרצון טוב וכמה הודעות בפורומים. ואולי גם קצת יותר מקצועיות.

אני לא יודע מאיפה העוינות...אבל

אני לא יודע מאיפה העוינות...אבל אני מקווה להוכיח לך שאתה טועה. יום נעים.

אה ועוד משהו

אולי כדאי שתבור מנהל האתר תלמד לאיית את השם שלו כמו שצריך PcBoy.co.il ?

אדון שי, טיפה התחשבות בזולת וכבוד לזולת יכולים

לסיע לך רבות בחיים! ואיזו תגובה עוקצנית, חריפה (וכן ילדותית) תענה לי עכשיו ?

עם כל הכבוד הלא ראוי...

בשביל להקים אתר כזה אתה צריך יותר מרצון טוב וכמה הודעות בפורומים. ואולי גם קצת יותר מקצועיות.

לשי ה"גאון"

אם אתה כזה גאון דור אז אולי במקום לתקוף תעזור לאנשים עם המון רצון טוב לעזרה לאחרים ואל תנסה לשחק אותה מבין גדול כי לפי התשובה הראשונה שלך לגבי התחומים החופפים אתה לא מי יודע מה גאון גדול אלא סתם עוד אחד שקרא ספר שתיים וחושב שהוא ענק הדור אז תעזור במקום לתקוף
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר