איך אני מממש את הקוד הבא ב C# ? (מ VB ל #C)

... Public WithEvents m_colInboxItems As Outlook.Items ... m_colInboxItems = objNS.GetDefaultFolder(Outlook.OlDefaultFolders.olFolderInbox).Items() ... Private Sub m_colInboxItems_ItemAdd(ByVal Item As Object) Handles m_colInboxItems.ItemAdd End Sub ... אני מאמין שזה משהו עם EVENT ו DELEGATE אבל לא הצלחתי לעשות את זה

partial answe

in delegates and events there is alittle difference (bigger then in other programming fitchers) between vb.net and Csharp i think that you better write it in csharpo from the start only this p[art Rami

אוקיי זה הקטע .. אני יודע לכתוב את זה ב VB ולא מצליח לתרגם את זה ל C# ...

איך אני מממש את הקוד הבא ב C# ? (מ VB ל #C)

... Public WithEvents m_colInboxItems As Outlook.Items ... m_colInboxItems = objNS.GetDefaultFolder(Outlook.OlDefaultFolders.olFolderInbox).Items() ... Private Sub m_colInboxItems_ItemAdd(ByVal Item As Object) Handles m_colInboxItems.ItemAdd End Sub ... אני מאמין שזה משהו עם EVENT ו DELEGATE אבל לא הצלחתי לעשות את זה

כן זה קשור ל delegators

First you need to declare (you don’t need to create it in order to declare Event handlers) the object. Then you need to use this syntax to set which pre define function handle which event. Outlook.ItemsClass oItems = objNS.GetDefaultFolder(Outlook.OlDefaultFolders.olFolderInbox).Items(); oItems.ItemAdd += new Outlook.ItemsEvents_ItemAddEventHandler(MyFunc); oItems.ItemChange += new Outlook.ItemsEvents_ItemChangeEventHandler(MyFunc); // or other function //other events } private void MyFunc(object o) { } Natty Gur [MVP]

אז ככה

קודם רשמתי את זה כך : Outlook.ItemsClass oItems = OLNameSpace.GetDefaultFolder(Outlook.OlDefaultFolders.olFolderInbox).Items מכיוון ש OLNameSpace.GetDefaultFolder(Outlook.OlDefaultFolders.olFolderInbox).Items הוא PROPERTY אז הוא רשם לי את הארור הבא : Cannot implicitly convert type 'Outlook.Items' to 'Outlook.ItemsClass' לכן עשיתי CASTING : Outlook.ItemsClass oItems = (ItemsClass)OLNameSpace.GetDefaultFolder(Outlook.OlDefaultFolders.olFolderInbox).Items; ואז הוא זרק לי EXEPTION : "No such interface supported" על השורה של ה EVENT

אוקיי זה הקטע .. אני יודע לכתוב את זה ב VB ולא מצליח לתרגם את זה ל C# ...

למה לא להסתכל ב MSIL

לפי זה עשות Reverse Engeneering (למרות שאתה מכיר את הקוד). יש תוכנה שנקראת DASM. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר