רוצה ללמוד גרפיקה ב++C עם יותר מ256 צבעים

אני בעיצומו של פרוייקט ב++C (מתחת דוס)ורציתי לדעת איך משתמשים עם מצב גרפי מעל 256 צבעים (שוב:מתחת דוס) ודבר נוסף איך לפתוח תמונות ב++C אודה למי שיוכל להשיב לי איך אוכל ללמוד את כל זה.

תשובה

יש הרבה מצבים (MODES) גרפיים שניתן ליישם ואפשר למצוא חומר בכל מנוע חיפוש סביר, בנוסף יש גם הרבה חבילות תוכנה שכוללת פונקציות גרפיות שונות והתיעוד שלהם הכתובות ב C++, בחלק מהן ניתן להשתמש ללא תשלום. יש גם ספר טוב בהוצאת הוד עמי "נושאים מתקדמים ומולטימדיה" (לא מבטיחה שזה השם המדוייק...) של יצחק משה. לצערי נראה שהאתר של הוד עמי למטה כרגע אבל הספר אכן קיים והוא בכלל לא רע, עוסק בין היתר גם בפתיחת תמונות.. בהצלחה

הספר שהמלצת עליו לא מכיל שימוש במצב גרפי מעל 256 צבעים!

אבל אם תוכלי לפרט יותר באיזה אתרים אוכל למצוא קבצים מתאימים תודה!

הספר מלמד איך להשתמש במוד גרפי מסויים אבל אתה יכול ליישם זאת על כל מוד גרפי.

אתה רק צריך שיהיה לך את המידע עליו - כמו: כתובת הבופר של המסך, כתובת הפלטה של הצבעים, עומק הצבע, הרזולוציה, המספר שלו(שאתה צריך לשלוח לפסיקה לשינוי מוד) וכו'... מידע כזה הוא מידע כללי על PC (היות והספר מלמד לתכנת קרוב לחומרה) אתה צריך לחפש באתרים שמסבירים על חומרה של PC.

רוצה ללמוד גרפיקה ב++C עם יותר מ256 צבעים

אני בעיצומו של פרוייקט ב++C (מתחת דוס)ורציתי לדעת איך משתמשים עם מצב גרפי מעל 256 צבעים (שוב:מתחת דוס) ודבר נוסף איך לפתוח תמונות ב++C אודה למי שיוכל להשיב לי איך אוכל ללמוד את כל זה.

מה שאת או אתה צריכים לעשות זה שימוש ב vesa

כך אפשר לגשת למצבים נרחבים של הזיכרון של המסך אך יש גם להשתמש ב page flipping שזה לא הדבר הפשוט ביותר לעשות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר