עזרה ב-HTML

עזרה ב-HTML

אני לא יודע אם כאן זה המקום לשאול לגבי בניית אתר- אבל אני אנסה בכל זאת. יש לי עמוד HTML שמאוחסן בשרת EASYSPACE. מה שחרא אצלם זה שהם מוסיפים שכבה על הדף שבניתי באופן אוטומתי, ומציגים בה פרסומות באנרים. הקוד שהם מוסיפים לי לקובץ HTML שלי, מתווסף אוטומתית כשאני מעלה את הקבצים. רציתי לדעת איך אני יכול למנוע מהם ליצור לי שכבה שניה. ובנוסף, כיצד אני יכול לסגור חלון פרסומת שנפתח לי באופן אוטומתי כשאני נכנס לאתר שבניתי? ועוד שאלה קטנטנה.... איך אני יכול מתוך חלון קטן שפתחתי, ללא כותרות וללא כלום, רק עם טקסט פנימי וקישור - לגרום לקישור לפעול בחלון הראשי של האתר שלי ולא בחלונית הקטנה שפתחתי עם ההודעה??? אגב, בחלונית הקטנה שנפתחת יש את ה- X בפינה שנורא מעצבן ואני מת לבטל אותו איכשהו, ולא יודע איך וגם אני מבקש לדעת איך מסתירים את שורת המצב למטה בדפדפן. זהו... סיימתי לשאול :-) המון שאלות אבל הם חשובות ודחופות. תודה מראש אנשים נ.ב. הגעתי לכאן כיוון שבנענע אין רמה ואני מקווה שכאן הרמה תהיה יותר מקצועית ובוגרת

לגבי השכבות:

אתה יכול ליצור את כל הדף שלך בשכבה עליונה יותר מהשכבה שהם יוצרים. למשל בשכבה 4 ולעשות רקע (נגיד טבלה בגודל כל הדף) בצבע מסויים בשכבה 3 בכדי להסתיר את השכבה שלהם.

אתה יכול לנסות בJAVASCRIPT

אם אתה יודע את ה ID של השכבה אתה יכול להסתיר אותה דרך סקריפט שיעלה יחד עם הדף או אם זו השכבה היחידה שיש בכל הדף תנסה להוסיף לדף שלך את השורות הבאות. תחת התג HEAD ... זה לא יעבוד אם יש לך עוד תגי DIV ולכן מומלץ להשתמש בשורה הזאת layer = document.getElementById('LAYER ID') כאשר LAYER ID זה הID של השכבה שמפריעה לך. הקוד אמור לעבוד באקספלורר5 ומעלה ובכל דפדפן עם מנוע גקו(כמו נטסקייפ6 7 ומוזילה) מקווה שזה עוזר ברק.

בקשר לחלון הקטן והלינק...

אתה יכול לתת שם (אני לא יודע איך אבל אני מניח שאתה כן) ולתת ללינק מטרה (TARGET)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר