תכנות VBA בEXCEL- עזרה !!!

אני מנסה לכתוב פקודת מאקרו שתספור כמה פעמים מופיע מספר מסוים בטור מסוים בחלק מהגליונות בקובץ שלי, ושתכתוב את התוצאה בתא אחר בגליון אחר. איך אני עושה את זה? הצלחתי לכתוב את הקוד הזה: Private Sub Worksheet_SelectionChange(ByVal Target As Range) Dim Sheet As Worksheet Dim Cell As Range For Each Sheet In ActiveWorkbook.Worksheets If Sheet.Index <> 25 Then If Sheet.Index <> 24 Then For Each Cell In Range("F2:F60") If Cell.Value = 1 Then M1 = M1 + 1 End If Next End If End If Next Worksheets(25).Range("A3").Value = M1 End Sub אבל הוא רק בודק את הגליון שהוא נמצא בו. בבקשה!!! תעזרו לי!!!

לא ברור

הבעייה היא שאתה לא יכול לשמור את זה בתא אחר גליון אחר או שאתה בכלל לא יכול למצוא את הנתונים..מה שאמרת שם?

אם זה עדיין רלוונטי...

לדעתי אתה סתם מסתבך. אין צורך בהגדרת הSHEET וכו וכן לא לכתוב קוד מתחת לSHEET בודד אלא רק דרך MODULE הכי פשוט זה משהו כזה מתחת לMODULE Sub Temp() Sheets("Sheet1").Select Range("A1").Select For i = 1 To 50 If ActiveCell.Value = 1 Then TempValue = TempValue + 1 Selection(2, 1).Select Else Selection(2, 1).Select End If Next End Sub בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר