יאוש טוטאלי . . . אף אחד לא יודע

כידוע לכם, בחלונות 98/95/ME , יש אפשרות ליצירת קיצור דרך על שולחן העבודה, של כיבוי המחשב. זה נראה בערך כך: RUNDLL32.EXE user.exe,ExitWindows *** בחלונות 2000 זה לא עובד ! מישהו יודע איך ליצור את זה ב-2000 ?????

תנסה את זה:

XP יש פקודה שנקראת shutdown, ב system32 נראה לי שישי את זה גם ב w2k אבל אני לא זוכר... תלך ל run כתוב cmd ואז כתוב: shutdown/?

בדקתי, אין

נכון נכון

זה מגיע עם Windows 2000 Resource Kit, אבל תעשה חיפוש ל shutdown.exe ב google בטוח תמצא, יש לפקודה המון אפשרויות, כמו כיבוי אחרי זמן מסויים ועוד...

יאוש טוטאלי . . . אף אחד לא יודע

כידוע לכם, בחלונות 98/95/ME , יש אפשרות ליצירת קיצור דרך על שולחן העבודה, של כיבוי המחשב. זה נראה בערך כך: RUNDLL32.EXE user.exe,ExitWindows *** בחלונות 2000 זה לא עובד ! מישהו יודע איך ליצור את זה ב-2000 ?????

כמה הצעות...

ב-XP ונדמה שגם ב-W2K אין user.exe רק user32.exe, אז תנסה את זה. אם זה לא עובד, תנסה את זה: rundll32.exe shell32.dll,SHExitWindowsEx n where n stands for: 0 - LOGOFF 1 - SHUTDOWN 2 - REBOOT 4 - FORCE 8 - POWEROFF (can be combined -> 6 = 2+4 FORCE REBOOT) אם זה לא עובד, תנסה לחפש ב-MSDN על ExitWindowsEx ותנסה אותו עם rundll32. אם זה לא עובד, מקסימום תתכנת תוכנה קטנה שמכבה את המחשב בעזרת אחת מהפונקציות.

ניסיתי את כל הוואריאציות- לא עובד.

ראיתי שיש אפשרות להוספת סקריפט ב- start run gpedit.msc יש שם אפשרות כזו אבל אני לא בדיוק יודע מה לכתוב שם...

http://sleepy.sashazur.com

תודה רבה לך

המליצו לי כבר על תוכנה בשם switch off , עובדת נהדר. אגב, בדקת את התוכנה הזו ששלחת לי לינק ?

לא בדקתי, אבל לפחות היא חינם...

לא ידעתי שיש תורה שלמה על ה-shutdown הזה, כנס ללינק.

:) עוד נסיון

נקווה שיצליח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר