רציתי לשאול מה ההבדל בין struct ל-class ב-c++

מעט מאוד האמת

ההבדל היחיד הוא, שאברי הstruct הם בברירת מחדל בעלי הרשאה public (אם לא מצויין אחרת), ולאברי class יש הרשאה private בברירת מחדל. זהו.

זה ממש לא ההבדל היחידי....

ההבדל הוא לא כזה קטן, כי אם זה היה רק בקטע של הרשאות גישה, אז גם C הייתה שפה קרובה לC++ וזה ממש לא ככה, כמו שאתה בטח יודע.דבר ראשון ב- Class יש לך Methods. אם אתה יודע C++ ברמה יותר גבוהה אז יש גם את מה שנקרא Inheritance (הורשה) וזה אחד היתרונות היותר בולטים של Class-ים מלבד ה-Methods. ואם ניכנס כבר לרמות קצת יותר גבוהות, יש לנו דברים שמפשיטים מאוד (!) את העבודה, כמו Polymorphisn ו- Operator Overloading. תרגיש חופשי לשאול על כל אחד מהנושאים האלה, או בכלל. ואני יכול לרשום לך אי מייל יותר ממקד על ההבדלים... אבל הקטע הוא שזה ממש לא הבדל כזה קטן! ממש לא! ומגלים את זה כאשר מפתחים פרויקטים ענקיים בצבא... כמובן בשפה המדהימה C++.

ממש לא...

אפשר לעשות גם פולימורפיזם וירושה ל struct מה שאתה מדבר עליו זה ההבדל בין struct בשפת c לבין class בשפת c++. נכון בשפת c לא היה את הפולימורפיזם ואת הירושה אבל זה הוכנס ב c++ גם לstruct וגם ל class. ולסיום ציטוט מ MSDN: A structure type is a user-defined composite type. It is composed of "fields" or "members" that can have different types. In C++, a structure is the same as a class except that its members are public by default. אם היה לי כאן גם הייתי מביא את הציטוט מתוך סטראוסטרופ

צודק 100%!

אני הייתי בטוח שהוא אמר C++ רק לגבי ה-Class...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר