מיקום רכיבים בJAVA

שלום אני מנסה למקם כפתורים (מסוג JBUTTON) על פאנל (JPanel). אני רוצה שהכפתורים יופיעו אחד על גבי השני, בצורה שבה הם יחפפו, אך לא יסתירו לגמרי (כמו במשחק קלפים למשל). ניסיתי למקם אותם באמצעות setLocation (מיקום מוחלט של הרכיבים), אבל התוכנה לא מתייחסת למיקום שנתתי, אלא ממקמת אותם לפי הlayout הדיפולטיבי. אם הlayout מוגדר כNULL הכפתורים כלל לא מופיעים. אשמח לשמוע רעיונות למיקום הכפתורים היקרים שלי. תודה מראש נעמה

אם אני מבין....

u can put a JButton inside a JButton like this : (firstJButton.add(secondJButton

CardLayout

Hi, you can user CardLayout or a panel with CardLayout. It has 2 usefull constructors: public CardLayout() - creates a CardLayout with a gap size of 0. public CardLayout(int hgap, int vgap) - creates a CardLayout with a gap size of values given. Enjoy... tophatcarrier.

מיקום רכיבים בJAVA

שלום אני מנסה למקם כפתורים (מסוג JBUTTON) על פאנל (JPanel). אני רוצה שהכפתורים יופיעו אחד על גבי השני, בצורה שבה הם יחפפו, אך לא יסתירו לגמרי (כמו במשחק קלפים למשל). ניסיתי למקם אותם באמצעות setLocation (מיקום מוחלט של הרכיבים), אבל התוכנה לא מתייחסת למיקום שנתתי, אלא ממקמת אותם לפי הlayout הדיפולטיבי. אם הlayout מוגדר כNULL הכפתורים כלל לא מופיעים. אשמח לשמוע רעיונות למיקום הכפתורים היקרים שלי. תודה מראש נעמה

null layout

נראה לי שלא השתמשת נכון ב- null layout קבלי את הדוגמא הבאה.

אם אני מבין....

u can put a JButton inside a JButton like this : (firstJButton.add(secondJButton

כפתור כפול

דווקא נחמד אבל אני לא חושב שהיא התכוונה לזה. אגב אין לי כוח לנסות...אבל לחיצה על כפתור קטן היא גם לחיצה על כפתור גדול? אתה מבין שלפי חוקי תורת הקבוצות יש פה הכלה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר