הקמת אתר לתיכנות

אני שוקל כרגע הקמת אתר למתכנתים בעברית לצערי אני עסוק מדי כדי להכינו לבד אם יש בפורום הזה אנשים שמוכנים לעזור (בעיקר כתיבת טוטוריאלים מאמרים ותוכניות דוגמה אבל גם בתיכנון האתר) שלחו לי הודעה שתגיד לי ביזה נושא תוכלו לעזור ובאיזה היקף תודה רבה chamastofel@hotmail.co.il

עוד אחד??????????

אני מבין את התגובה אבל

אם תחפש באינטרנט לא תמצא אתר נורמאלי בעברית, לא שאני מפקפק בכישורי קריאת האנגלית בישראל אבל נחמד יותר להשתמש באתר ישראלי במקום באמריקאי

אתה צודק

אבל יש לי שאלה האם המדריכים יהיו בעיברית וכתובים ע"י מתכמתים ישראליים או יהיו קישורים לטוריאלים?

ברור שהכל יהיה בעברית והתוכן הוא פונקציה של כמות העבודה שתושקע באתר

יש כבר אתר כזה - guides.co.il ...

יש שם מספר דיי גדול של מדריכים בעברית בנושאים שונים. ואם אין לך זמן לבנות אתר שלם , אז פשוט תשלח את המדריכים שאתה כותב לשם.

אילו שפות תכנות יסקור האתר?

האם הוא יסקור את ויזואל סי++, ויזואל בייסיק, C, דלפי, פסקל? ואילו עוד שפות?

יש שם מספר דיי גדול של מדריכים בעברית בנושאים שונים. ואם אין לך זמן לבנות אתר שלם , אז פשוט תשלח את המדריכים שאתה כותב לשם.

אם אפשר

אז שיהיו גם שפות אנטרנט כגון php javascript ושאר הירקות. בקשר לתוכן יש לי בלי סוף קישורים לטוריאלים גם בעברית וגם באנגלית

אילו שפות תכנות יסקור האתר?

האם הוא יסקור את ויזואל סי++, ויזואל בייסיק, C, דלפי, פסקל? ואילו עוד שפות?

התיכנון הוא לכל הספות שאפשר (גם תיכנות וגם עיצוב כגון HTML)

אתר נחמד, התעדכן מהפעם האחרונה שהייתי בו אבל

בכל אופן המטרה היא לא רק לספק מדריכים ופורומים אלא גם דוגמאות קוד מאגר של מורים פרטיים למקצועות המחשבים וכו.. בקיצור ראש גדול.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות
בחר
בחר