יצירת יישום מתווך בין הדפדפן לשרת

שלום לכולם.. יש לי שתי שאלות , הראשונה שהיא החשובה לי : אני רוצה ליצור מעין יישום שישב בצד הלקוח ותפקידו יהיה לתווך בתעבורת המידע בין הדפדפן לעולם החיצון , לשם פישוט העניין מה שאני מתכוון הוא שכאשר הדפדפן ירצה לגשת לכתובת ip מסוימת ולהוריד דף html משמה הוא למעשה יגש ליישום (ויתן לו את הכתובת url) והיישום הוא זה שיעשה את התקשורת מול השרת ויעביר לדפדפן את הדף בקוד html , במילים פשוטות היישום בשביל הדפדפן הוא העולם החיצוני . איך אני עושה את זה , למישהו יש כיוון , או חומר שאני יכול לקרוא, האם אני צריך להתעסק עם האובייקט com של הדפדפן? והשאלה השניה הפחות חשובה : יש צ'אט מסוים(הצ'אט של תפוז) שכאשר אני נמצא בו והוא ממוזער ופונים אלי בו אז אני רואה אותו מתחיל להבהב למטה בשורת המשימות , הבעיה שלי היא שאני לא תמיד מסתכל על המסך והייתי רוצה שמלבד היבהוב הוא גם יעשה צליל כלשהוא . חשוב להדגיש שלמעשה מה שגורם להיבהוב הוא ברמת החלון עצמו כלומר ברמת הווינדווס ולא האפליקציה , כמו שנגיד לדוגמא אתם מריצים איזו שהיא אפליקציה כלשהיא והיא ממוזערת וחל באפליקציה איזה שינוי ואז היא מתחילה להבהב למטה . ניסיתי כבר להיכנס להגדרות צלילים בלוח הבקרה וחיפשתי ב - internet options אבל לא עזר . אשמח לפיתרון כלשהוא כגון : שינוי הגדרות ברג'סטרי , דפדפן מסוג אחר או אפילו כתיבת יישום קצר ב - VB . בתודה מראש , רוני .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תיכנות