זקוקה לייעוץ.....

אז ככה זה המצב....אני וחבר שלי ביחד כ-7 חודשים יש לו הרבה ידידות טובות וקרובות מאוד ואין לי בעיה עם זה ...אתמול שוחחנו והוא פלט שהוא וידידה קרובה מאוד שלו (אני מכירה אותה היא בחורה מקסימה) רוצים לטוס ביחד לחו"ל למספר ימים.... לא ממש הגבתי על העיניין כי הוא מתוכן לעוד מספר חודשים... אבל מה אני אמורה לעשות עם מידע כזה....אני כן בוטחת בו ואני לא חושבת שמשהו מעבר יקרה ובכל זאת איך אני אמורה להגיב שחבר שלי נוסע לסוף שבוע בחו"ל עם ידידה שלו....אומנם אני רוצה שיבלה ויהנה אבל אני אשקר אם אומר שהדבר לא צובט לי בלב... מה אתם חושבים? איך הייתם מגיבים אם הייתם במצבי?

בואי נטוס יחד לחול בלעדיו

מה הוא אומר על זה????

sxxy אני רואה שאתה מתחכם בכל פורום, כנראה שאתה גדול רק בדיבורים

לא...פשוט אך אחד לא ענה לי פה אז אני מנסה את מזלי בפורום אחר.....

זקוקה לייעוץ.....

אז ככה זה המצב....אני וחבר שלי ביחד כ-7 חודשים יש לו הרבה ידידות טובות וקרובות מאוד ואין לי בעיה עם זה ...אתמול שוחחנו והוא פלט שהוא וידידה קרובה מאוד שלו (אני מכירה אותה היא בחורה מקסימה) רוצים לטוס ביחד לחו"ל למספר ימים.... לא ממש הגבתי על העיניין כי הוא מתוכן לעוד מספר חודשים... אבל מה אני אמורה לעשות עם מידע כזה....אני כן בוטחת בו ואני לא חושבת שמשהו מעבר יקרה ובכל זאת איך אני אמורה להגיב שחבר שלי נוסע לסוף שבוע בחו"ל עם ידידה שלו....אומנם אני רוצה שיבלה ויהנה אבל אני אשקר אם אומר שהדבר לא צובט לי בלב... מה אתם חושבים? איך הייתם מגיבים אם הייתם במצבי?

מה את אמורה לעשות?

צריך להיות פתי ונאיבי בשביל להאמין למה שאת כותבת ,ושואלת הנסיעה תהיה נעימה לשני בני הזוג וחבל שאת מתנהגת בנאיביות שכזו.מה לא ידוע מה יקרה?והיו דברים מעולם .הילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו? תחליטי מה שנוח לך אשרי המאמין

תבלי את

הרי את יודעת יוצאים ביחד ובמיוחד ישראלי תרצי או לא המיטה זה חלק בלתי נפרד ממנו לכן תבלי את ותגידו לו שאת יוצאת עם ידיד לסוף שבוע בבית מלון באילת

עצה

זה תלוי בך... את מכירה את חבר שלך ואת הידידות שלו תסמיכי על התחושות הפנימיות שלך... נראה לך? סבבה , לא נראה לך? תגידי לו את זה אל תתביישי ואל תחזיקי שום דבר בפנים , אני לא מבין למה אתם לא טסים ביחד... בכל מקרה , אל תשמרי בלב כלום מקווה שיהיה טוב ( בעצם , בטוח! )

DEE DEE

העסק לא מריח טוב,הם בטח ישנו יחד,ומה לא יקיימו יחסים?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר