חברה של חייל....בעיה.....תודה מראש

איך אפשר לקיים קשר זוגי נורמלי אם בן זוגי הוא חייל שנמצא בטירונות קרבית...סוגר 14 כל פעם..... ושבוע לפני שאני מתגייסת הוא מתחיל לסגור 21.... אנחנו מדברים מקסימום 10 דק' ביום ....וזה גם כשיש לו כוח אחרי יום ארוך.... ואני מבינה אותו אבל איך אפשר לקיים קשר כזה. לפעמים אני מרגישה כאילו הוא צריך אותי ממש...כאילו הוא מגיע שישי שבת...אני מספקת אותו....והוא חוזר לצבא...זה קשה.... וגם כשהוא יוצא אז אנחנו תמיד שנינו ביחד או אצלו או אצלי...עושים...דברים אסורים...אין לנו בקושי זמן ממש להנות מדברים אחרים.... למי שעברה משהו דומה...תעזרו ...איך מתמודדים עם זה? מה עושים?

את מה שמחזיק אותו שם

הזכרון המתוק של שניכן ביחד בסופי שבוע הוא הדבר שעבורו כדאי לסתום את הפה כשאחד המפקדים הדפ"רים שלו הופך להטרדה כמעט בלתי נסבלת, וצריך למלא אחר פקודותיו. מבחינתו הוא באמת חי רק בסופי שבוע איתך. בשאר הימים הוא רק שורד. מבחינתו הקשר בינכם הוא השתלבות של כל אותם סופי שבוע ותצתרכי להיות סובלנית עד שיפסיק לסגור 14 או 21 או שיוכל לצאת יותר לאפטרים. בכל קשר יש משברים שיש להתגבר עליהם, להחכים מהם ולהתבגר מהם. זה שאת ציינת, אור, בהחלט איננו אחד הגדולים שבהם. כל שעלייך לעשות הוא לאגור סובלנות, כי כשאת מחכה לו, הוא יכול לעשות הכל. ואם תחכי זמן רב מספיק הקר יכול לקבל עומד ויציבות שקשרים רבים חסרים אותם. בהצלחה, חן.

גם כשקשה צריך לדעת להתמודד עם הדברים

לא עברתי את זה אומנם, אבל אני יכולה להגיד לך שאם את אוהבת אותו והוא אותך, אין שום סיבה לדאגה.מה לעשות, צבא זה חלק מהחיים שלנו,אז מתמודדים

בתור בן

היתה לי חברה לפני הצבא זה באמת מה שמחיזק אותך לצאת ולדעת שאתה תראה אותה ולא תהיה לבדנכון שזה קצת קשה גם אני ההיתי בקרבי תני לו לסים את התירונות אחרי זה יכול להיות שהוא הסגור גם 21 או 28 אבל אם זה מה שאוצר אותך מלאהוב אותו תחשבי פעמיים או יותר אם את באמת אוהבת אותו תראי את הצבא בתור מבחן לזוגיות אל תתני לו לעצור בעדך זה השבור אותו ואותך שהיה לכם רק בהצלחה

אם אתם לא מוצאים זמן לעשות דברים חוץ מסקס במשך סופ"ש שלם אתם בבעיה...

יש זמן לזה וזמן לדברים אחרים. צאו לשתות קפה ביחד, לכו למסעדה. לכו למועדון! לא חסר מה לעשות, סקס זאת בחירה (טובה אם יורשה לי להוסיף) שלכם להעביר את הזמן...

אם אתם לא מוצאים זמן לעשות דברים חוץ מסקס במשך סופ"ש שלם אתם בבעיה...

יש זמן לזה וזמן לדברים אחרים. צאו לשתות קפה ביחד, לכו למסעדה. לכו למועדון! לא חסר מה לעשות, סקס זאת דרך מצויינת להעביר זמן אבל... אפילו אני חושב שצריך לעשות עוד דברים ואם אני אומר ומוצא זמן לעוד דברים אז זה אפשרי.

חברה של צנחן

במקרה נתקלתי בהודעה שלך.. ואני שכבר עברתי איתו את תקופה הטירונות והגענו לשלב המבצעי והיציאות בקנטים והסופי שבוע קשים וקצרים ולפעמים יש הרגשה שהסקס זה כל מה שיש.. זה לא. תזכרי בזה שהקשר לא התחיל מזה, הוא התחיל בטוח ממשו אחר. מעבר למשיכה הפיזית. ומה שהתחיל- עדיין שם.. הוא אוהב אותך כמו שהוא תמיד אהב אבל הוא עובר תקופה כ"כ מפוצצת ויש כ"כ הרבה דברים להתמודד איתם ובתכלס 90% מהיום הראש שלו לא בצבא אלא בבית.. בך ובאהבה שלו אלייך ובגעגועים. הרבה יותר ממה שאת מתארת לעצמך. את זאת שנותת לו כח, לא אמא שלו ולא סבתא שלו. את זאת שמקבלת גם את ה10 דקות ביום האלה שהוא עוד מגרד בכוחות שנשארו לו כי הוא מת לדבר איתך, איתך ולא עם אף אחד אחר. לא כי הוא חייב- כי הוא רוצה וכי הוא חיכה לזה כל היום. לשמוע אותך (ואם באמת יש לך 10 דקות ביום מצבך הרבה יותר טוב משלי..). אין ספק אבל שצריך למצוא את ההזדמנויות להזכר בזה.. לצאת מהשגרה של הסופי שבוע, לסוע לאנשהו, לעשות משו שלא עשיתם מזמן/אף פעם, תכתבי לו מכתבים, תשלחי לו חבילות, תשקיעי ותראי שקודם כל תרגישי הרבה יותר טוב כי תקבלי פידבק אוהב ודבר שני- זה כ"כ חשוב להם.. התמיכה הזאת.. תחשבי על זה. לא על מה שכבר אין וחסר וקשה. על הטוב ועל האהבה ועל מה שיכול להיות. אם לא תצליחי לעשות את זה לבד, תעשו את זה יחד, אבל תעשו את זה. כי זה לא הולך אחרת.. בהצלחה, שיהיה לכם רק טוב. זה אפשרי. מבטיחה. עם כל הקשיים, לא הייתי מוותרת על הצנחן שלי לעולם. עם כל התסכול והבאסה והסופי שבוע הפחות טובים.. זה כלום לעומת הטוב. אבל צריך ללמוד לראות אותו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר