שאלה מציקה אנא חוות דעתכם תודה

היי לכולם ותודה על הצומי... יש לי חבר שאנחנו רוצים להתחתן. עלתה לנו שאלה פתאום מה הוא ייעשה במסיבת הרווקים? שאלתי אותו אם תהיה חשפנית והוא אומר שהוא לא יודע, שאלתי אותו אם יארגנו לו מישהי ל"בילוי" אינטימי לבד האם הוא יילך ויעשה מה שיעשה ובכך יבגוד בי בלילה לפני החתונה- ומה הוא אומר? "אני לא יודע אני לא יכול להבטיח לך כלום"... הייתי בהלם ולא מעקלת עד עכשיו. הוא אומר שהוא אוהב אותי ואני האישה של חייו- אז למה אין לו קוים אדומים לגבי בגידה? מה נעשה בעוד 20 שנה בנישואין? יש סיכוי שהוא יבגוד בי והסיכוי לא קטן הא? מה דעתכם? אנא עזרו לי במיוחד הגברים - תנו דעתכם כדי שזה ייתן לי כיוון אני ממש ממש ממש מבולבלת פגועה וכועסת. אנא עזרו לי תודה מראש המיואשת!

חששותיך די מוצדקים........ זהירות.. מצד שני תעמידי אותו במקום. זה יכול לעזור.

אחחחחחחח

מה אומר אפ פעם לא שבעים מהעוגה תמיד רוצים עוד למרות שיש אחת טרייה טרייה במקרר ..... למה ?

שאלה מציקה אנא חוות דעתכם תודה

היי לכולם ותודה על הצומי... יש לי חבר שאנחנו רוצים להתחתן. עלתה לנו שאלה פתאום מה הוא ייעשה במסיבת הרווקים? שאלתי אותו אם תהיה חשפנית והוא אומר שהוא לא יודע, שאלתי אותו אם יארגנו לו מישהי ל"בילוי" אינטימי לבד האם הוא יילך ויעשה מה שיעשה ובכך יבגוד בי בלילה לפני החתונה- ומה הוא אומר? "אני לא יודע אני לא יכול להבטיח לך כלום"... הייתי בהלם ולא מעקלת עד עכשיו. הוא אומר שהוא אוהב אותי ואני האישה של חייו- אז למה אין לו קוים אדומים לגבי בגידה? מה נעשה בעוד 20 שנה בנישואין? יש סיכוי שהוא יבגוד בי והסיכוי לא קטן הא? מה דעתכם? אנא עזרו לי במיוחד הגברים - תנו דעתכם כדי שזה ייתן לי כיוון אני ממש ממש ממש מבולבלת פגועה וכועסת. אנא עזרו לי תודה מראש המיואשת!

למתוקה 24

מתוקה שלי, לפני שאת קוראת את תשובתי אלייך שבי היטב על הכיסא ואחזי בו היטב. שמעתי על המנהג הדבילי הזה של הגברים. אבל האם בגלל זה לא תינשאי לו? שטויות!!! תתכונני חביבתי שבעוד כמה שנים הוא יחפש ריגושים או שיצפה ממך לספק לו את הריגושים, יבקש לצרף למיניות שלכם, אחד שניים או שלושה שותפים. אל תופתעי אם זה יקרה כך. האקט הזה של בילוי סוחף לפני החתונה זה סוג של צורך להוכיח גבריות. אם כך - מיום נישואייך והלאה תראי לו בדיוק מי הגבר בבית. ואגב, אל תתבלבלי תמיד תזכרי שיש מקומות בבית שהוא תמיד יהיה הגבר ויש מקומות בבית שתמיד את תהיי הגבר. זהו חביבתי. שיהיה לך בהצלחה. ואולי יום יבוא וניפגש בפורום של "סודות ווידויים" או 40 פלוס. מי יודע?!

רמזי לו לגבי תוכנה של מסיבת הרווקות...:-)

לדעתי סטוץ או זונה אינם נחשבים כבגידה, אך כל זוג קובע לעצמו את המסגרת ושניהם אמורים לעמוד בה. כמובן שקביעת מסגרת שאיננה מתאימה לבני הזוג איננה חכמה מלכתחילה ויכולה בהחלט להוביל לשבירת המסגרת בשלב מאוחר יותר ולהרגשת חוסר אמון באחד מבני הזוג, וכך לרוב קורה (65% מתגרשים לאחר 3-5 שנים לאחר החתונה). אך כמו שציינתי במידה והוא איננו מתכוון להיות חד משמעי לגבי עמידה במסגרת שקבעתם, כדאי שתפרקי איתו את המסגרת כבר כעת ותבטלי את החתונה או שתגמישו את המסגרת. כמובן שמידה והוא מעוניין להגמיש את המסגרת שוב שיידע שיש לך אפשרות לספק את צרכייך במסיבת רווקות והן לאחר הנישואים, כשיזדמן לך סטוץ נחמד פה ושם. רוב הגברים שוקלים מחדש את רצונם לעשות סקס טכני עם נערת ליווי מול האפשרות שבת זוגתם תעשה זאת עם אחר. לגברים הסקס עם נערת ליווי או סטוץ הם אכן חסרי חשיבות, אך המחשבה שאשתך לעתיד עומדת לשכב עם מישהו אחר מעפילה על הכל. אנקטודה קטנה: אם יש לכם באמת סקס איכותי כל דבר שהוא יחווה עם מישהי אחרת יהיה אכזבה. בהצלחה, חן.

אל תדאגי לפני הזמן.....

ייתכן והוא סתם מקשקש וייתכן וברגע האמת עם "זונה" הוא יבהל וירוץ אלייך.שימי האם הוא פלרטטן או לא? כי לפעמים גברים אומרים דברים כדי לעלות לעצמם אגו ולגרום לנו לקנא. תפחדי יותר מאלה שיגידו שלעולם לא יבגדו בך.......
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר