סקס כן או לא

גניקולוג, גלולות הקשבה וסבלנות

אין שום סיבה שלא תשכבו אם אתם אכן מעונינים לעשות זאת ולאף אחד מכם אין מחלה. מהכרות עם המגזר החרדי אני יכול לומר לך שכמעט ואין היום כלה חרדית המתחתנת בתולה, אז אם חברתך היא רק דתיה או שומרת מסורת, אין לכם סיבה להמנע מכך כדי לא להתרחק מאלוהים. אין שום דבר רע בסקס שהוא תוצאה של אהבה ונתינה הדדית, להיפך, זהו אחד הקסמים של המין האנושי, ואם זה גורם לשניכם הנאה כיצד זה יכול להיות דבר שלילי?! בהצלחה, חן.
אני יוצא קבוע עם בחורה ממש חמודה אנחנו חברים כבר חצי שנה אוהבים מאוד . השאלה שלי היא מורכבת הבחורה שאני יוצא איתה היא מרקע דתי כלומר דתיה ואני מרקע חילוני , אנחנו לא מקיימים יחסי מין אבל אנחנו מדברים על זה המון, ואנחנו איך שהוא רוצים לעשות את זה , אך הרקע הדתי עומד בפתח וגם רגשות מעורבים של החברה מביחנת קיום היחסים. אני מאוד ההיתי רוצה לקיים יחסי מין אבל אין באפשרותי לעשות כלום מכיוון שאני מכבד את חברתי.. הייתי רוצה לשמוע ממכם חוות דעת רציניות מה ההייתם מצעים לי ולחברתי לעשות בנידון.

הייתי במצב דומה...

חשוב לדעת מה הגיל שלכם ומה התוכניות לעתיד.. במקרה שלי,ההצעה שלה היתה -יחסי מין כן-אך לשמור על הבתולים.... תחשוב לבד מה עוד ניתן "לעשות" על מנת לספק את הייצרים... היה לה מאוד חשוב(מבית דתי-שמרני) שהבעל העתידי ימצא אותה "בתולה"... תאמין לי תוכל להסתפק בזה.... יוסי

מאמי סקס זה לא הכל בחיים

תחשוב גם על מה שהיא מרגישה אני בחורה אז אני אומרת לך כי אנני מבינה אותה אז אולי תדבר איתה על זה כי אצלנו הבנות זה לא כמו אצל הבנים תחשוב על זה נשמה

סקס כן או לא

אני יוצא קבוע עם בחורה ממש חמודה אנחנו חברים כבר חצי שנה אוהבים מאוד . השאלה שלי היא מורכבת הבחורה שאני יוצא איתה היא מרקע דתי כלומר דתיה ואני מרקע חילוני , אנחנו לא מקיימים יחסי מין אבל אנחנו מדברים על זה המון, ואנחנו איך שהוא רוצים לעשות את זה , אך הרקע הדתי עומד בפתח וגם רגשות מעורבים של החברה מביחנת קיום היחסים. אני מאוד ההיתי רוצה לקיים יחסי מין אבל אין באפשרותי לעשות כלום מכיוון שאני מכבד את חברתי.. הייתי רוצה לשמוע ממכם חוות דעת רציניות מה ההייתם מצעים לי ולחברתי לעשות בנידון.

הכל טוב ויפה

אבל מסכן הבחור, הבחור די שכנע בסבלנותו כלפיי החברה ורק ניסה להבין כיצד להתמודד עם שאלה ודילמה שהרבה מהאוכלוסייה הדתית מתעמתת עימה ולומר למשהי שחייה אורח חיים דתי שאומר לה כל הזמן לחיות על פי אמות מידה של צניעות, ואיסור חמור לקיום יחסי מין קרי, קיום מגע מיני אלא רק לשם הבאת ילדים לעולם , לומר לה שזה בסה"כ לא כזה ביג דיל ואם היא רוצה ותהנה מכך שיאללה תלך עלה זה ... אם היית כותבת זאת לבחורה כמוני חילונית הייתי אולי משתכנעת אבל לבחורה כמוה זה הרבה יותר מורכב ולתשובתי שלי, הבחורה צריכה להיות שלמה במאות האחוזים שהיא אכן מעוניינת ביחסי מין ובאם שכן, לא לקפוצ לבריכה מיד בחור צעיר אלא, לפתח את זה לאט לאט לא חייבים בפעם הראשונה לסיים את זה בחדירה . ואם הבחורה החליטה שהיא בכל זאת לא מעונינת ניתן להנות מסקס ללא חדירה כמו : אוראלי לך ולה ועוד דברים טובים אחרים שיהיה בהצלחה !!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר