צריך עזרה...

אז ככה חברים, אני בן 17 והכרתי מלפני מספר ימים אחד בצאט נפגשנו וזרמנו בפגישה, יום לאחר מכן הוא מתחמק ממני ובערב של אותו יום, הוא אומר לי שאני לא הבן אדם הנכון בשבילו וממש נפגעתי ממנו... בנוסף, יש לי תמונות שלו ובהם הרשימה השמית של החברים שלו באייסיקיו הוא עדיין בארון, ואמרתי לו שאני מאיים עליו לפרסם את הכול עליו , אני יודע שזה לא בסדר אבל בכל זאת אני מרגיש פגוע... מה לעשות ???

דודי חמודי תעזוב אותו, יש עוד הרבה כמוהו ואף טובים ממנו, המשך בדרכך ותצליח בה

לא לעשות כלום זה גם לעשות

לא לעשות כלום זה גם לעשות יש לי עצה -----כשאתה מקבל אורחים.נהג כאילו אתה ביחידות. כשאתה לבד.נהג כאילו אתה מקבל אורחים ניכתב ע"י זו מאסטר יפני שכח מיזה תשמיד את התמונה כל שלא יעלה בך יצר הרע ותמשיך ליזרום כולך בן 17 עם תירצה לדבר לישפוך את ליבך על אף פער הגילים תתקשר 0522688269

לא יפה !!!

התגובה שלך ממש מגעיל !!!!!!! ואם כזה בן אדם אתה לא פלא שהוא לא רוצה אותך !!!!!

הנקמה לא משפרת את הזוגיות

זה לא יעשה לך טוב יותר. הוא חשב על הפגישה והחליט שהוא מחפש משהו אחר, קבל זאת, כי אתה תרגיש כך לגבי אחרים שתפגוש וידלקו עליך, גם אם תהיה עדין יותר בדחייתם. מצד שני, אם תוציא אותו מהארון, תהפוך לאדם שלילי ביותר. מעשה כמו זה אינו בר סליחה. מעשה כמו זה ראוי רק לאדם שאין לו אלוהים ואין לו מוסר. אך ישנה נקודה נוספת, כאשר מישהו דוחה אותך או נדחה על ידך זה אומר שאין אתם מתאימים משתי הבחינות. כלומר, גם אם הקשר היה נמשך בשלב מסוים אתה היית מנתק איתו את הקשר. אם אין התאמה, אז אין טעם להתעקש וגם אין טעם לנקום. אתה תכיר עוד הרבה על חלקם תדלק וחלקם ידלקו עליך, ועם חלק מהם אף תנהל מערכת יחסים עמוקה וארוכה, אך תהרוס חיי מישהו תצטרך לחיות עם הבושה הזו זמן רב לאחר ששמו לא יזיז לך.

הוא רק אומר לך שאתה לא הבן אדם הנכון בשבילו! מה רע בזה?

אתה לא יכול להיות "טוב"-מתאים לכולם... לא קיים אדם כזה.... תחשוב שהמצב אצלו יותר רגיש-עדיין לא יצא מהארון- מאשר שלך. אתה רק בגיל 17.... עוד תפגוש הרבה אנשים שלא מתאימים לך או אתה להם. יוסי

לדודי.

מובן שאתה מרגיש מאוד לא נוח עם הדחיה. זה באמת לא נעים להרגיש שאדם שאתה התלהבת ממנו לא מעוניין בקשר איתך. עם זאת, אין שום סיבה בעולם לנקום בבחור שהיה מספיק כנה איתך ואמר לך שזה לא מתאים לו ולא סתם נעלם או התחמק ממך. תכבד את הבחור בדיוק כמו שהוא כיבד אותך ובדיוק כמו שהיית רוצה שינהגו איתך. אתה צעיר, וכמו שכולם אמרו לך פה בפורום, אתה עוד תכיר המון בחורים נחמדים שיתאימו לך. בהצלחה. דנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר