הוא איכזב אותי והכל בגלל אחי

אז קרה שנידלקתי בטעות על חבר טוב של אחי שאותו אני מכירה שנים.פשוט היה לי הבייצים ללכת לספר לו את זה,אבל בטלפון.כמובן שבהתחלה הוא בכלל לא האמין לי.ושהוא כבר האמין לי הוא פשוט דחה אותי.הוא אמר שהיה יוצא איתי אבל בגלל אחי הוא לא.עכשיו אין לי אגו, אני מתביישת ממנו ונראה לי שכשאני אראה אותו אני אמות מבושה.חשבתי שהוא ירצה אותי אבל זה ממש לא ככה. מה אני עושה עכשיו?????????????

ממתינה...

מתלבשת כראוי כשאת יודעת שהוא אמור להגיע, ממשיכה לעשות לא עינים, אם זה לא יעשה לו דבר והוא לא יאכל את עצמו על שסרב לך, לפחות תדעי שהוא גיי :-)

לפרח

סורי לאכזב אותך אבל אני לא בטוחה שהסיבה היחידה לזה שהוא לא רוצה לצאת איתך זה אחיך. אני מכירה מספיק ספורים על רומנים שנגמרו בחתונה בין חברים /חברות של האחים / אחיות. בכל מקרה, וזה בעצם לא ממש משנה מה הסיבה לך שהוא לא מעוניין, אני הייתי מציעה לך פשוט לשכוח שזה קרה. תמשיכי הלאה כאילו כלום וכשהוא יבוא אליכם תתנהגי כרגיל אפילו תורידי קצת פרופיל כדי לא להרים לו את האף. אז תתנהגי כאילו כלום לא קרה. אם הוא מעוניין בך ולא יוצא איתך בגלל אחיך זה דווקא ימשוך אותו יותר. הוא יודע בסתר ליבו שאת רוצה אותו ואם תתנהגי באופן טבעי הוא יבין שאת לא מעוניינת יותר. ואולי זה יגרום לו לרצות אותך ואם לא, אז תמשיכי בעינייניך. בהצלחה.

תראי לו מה הוא הפסיד!!!!!!!!!!!!!

תשמעי פרח..לדעתי את פשוט צריה לתת לזמן לעשות את שלו לתת לגלגל להסתובב ולהתהפך שוב אבל שיהיה ההיפך אל תראי לו שאת מתביית אל תרדפי אחריו תרימי את האף שלך ותלכי תבלי כאילו שלא אכפת לך ייצאו לו העיניים והוא יבין מה הוא הפסיד!!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר