צריכה עצה דחווופה....

אז ככה אני וחבר שלי ניפרדנו אחרי 8 חודשים! עוד לפני שנפרדנו ואני כבר חשבתי על זה וגם הוא (חבר שלי לשעבר) גם חשב על האופציה הזאת חבר שלוX תמיד היה משכנע אותי לסיים את הסיפור לפני שהוא יעשה את זה וניסה לשכנע אותי שהוא לא אוהב אותי ושזהו זה נגמר! אחרי כמה ימים ניפרדנו באמת...דיברנו והחלטנו בנינו שזה נגמר! עוד לפני שניפרדנו כמו שכבר אמרתי לכם וגם טיפה אחרי חבר X תמיד היה נותן לי רמזים שהוא מרגיש אליי קירבה מסויימת יותר מאשר לכל בת אחרת... אני לא יודעת אם אני דמיינתי או א הבנתי נכון אבל זה מה שאני הבנתי...עכשיו אחרי חודש בערך שאני וחבר שלי לשעבר ניפרדנו אני מתחילה להרגיש אליו טיפה קירבה...אני מדגישה הוא אחד הידידים הכי טובים שלי אם לא הטובים ביותר!!!... אני מתחילה להרגיש אליו משו ואין לי מושג איך אני מבררת מה הוא מרגיש אני לא ממש בקטע של ללכת ולשאול אותו דוגרי אבל אם יש לכם איזה דרך מעניינת אני מקווה מאווד שתצליחו לעזור לי!! תודה רבה רבה רהב...חווולה עלייכם!...

אפשר ש...

את יכולה לשלוח חברה שלך שהוא לא מכיר שתנסה להתחיל איתו וככה תיראי כיצד הוא יגיב. אם הוא ישתף פעולה תביני שהוא מעוניין בך לסטוץ אם הוא ינסה להתחמק ממנה או ולהראות שהוא לא מעוניין בה תביני שהוא מעוניין בך! יש לי שאלה: את שלמה עם זה שניפרדתם? כאילו, זה כ"כ ברור שהחבר שלו שכנע אותך שתיפרדו כי הוא רוצה אותך לעצמו (שזה מאוד אגואיסטי!) זה ממש מגעיל לעשות כזה דבר לחבר ואני בטוחה שחבר שלך לשעבר לא יודע את זה. גם בטח הוא שכנע אותו כמו שהוא שכנע אותך..... מה את חושבת? זה לא מפריע לך?

הפגשי איתו ו...

התקרבי אליו פיזית, אם ירתע לא תצטרכי לומר מילה, אם יסכים וילך על זה, אז תדעי שהוא לא מוסרי. טולי, חבר לא עושה דבר כזה לחבר. ישנם כללי התנהגות: אתה לא יוצא עם האקסית של החבר שלך! ישנם הרבה דגים בים, בוודאי תוכלי למצוא אחד שאיננו חבר טוב של האקס שלך, נכון?!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר