מבקשת תגובות ועצות!!

היי לכולם.. אני מאוהבת בבחור שאומר לי שהוא מרגיש אלי שאני כמו אחותו הקטנה מפני שאנחנו מכירים שנים רבות מאז הילדות שלנו.. הוא תמיד דואג לי ונותן לי עצות לפעמים אני גם מרגישה שהוא מקנא לי.. הוא אמר לי גם מספר פעמים שאם הוא לא היה מרגיש אלי שאני כאילו אחותו הקטנה מזמן היינו יוצאים ביחד.. כנראה הוא מפחד מאוד לפגוע בי או לא יודעת מה... את השנה החדשה בלינו ביחד, כלומר סתם יצאנו לשתות משהו ואחרך כך הוא היה אצלי עד הבוקר כמעט וביום למחרת גם הוא היה אצלי ובלינו עד הבוקר יוצא לנו לבלות ככה לפעמים לבד אבל לא הרבה ,ואני פשוט לא יודעת איך לגרום לו לרצות אותי בצורה אחרת אני אמורה לטוס פחות מחודש ואני לא מצליחה להוציא לי אותו מהראש,הוא ביקש ממני שאני לא אסע כמה פעמים אבל גם ככה לא יוצא לי מזה כלום אם אשאר פה רק לסבול.. ואני נוסעת לתקופה ארוכה לפחות שנה.. מה לעשות? איך לגרום לו אולי לנסוע איתי..המשפחה שלו נורא דוחפת אותו שייסע איתי הבעיה היא שהוא נורא קשור אליהם וקשה לו לעזוב את המשפחה שלו ואני לא רוצה שהיחסים שלי איתו יהרסו , אני כל כך מתוסכלת ..

תספרי לו את האמת

מה כבר תפסידי? מקסימום הוא לא יסע. וגם אם לא היית מספרת הוא לא היה נוסע, נכון?

מה הקשר שלך איתו?

איך הגעתם למצב שהוא שומר עלייך כאחותו?? ואולי את עדיין לא בגיל המתאים???

תגובה

אם זה רק חופשה אולי אפשר לדחות את הנסיעה וככה ובלי איתו יותר זמן, תגרמי לו להיפתח אליך ואז שניכם תיסעו. או שתיסעי לתקופה פחות ארוכה מזו לבד או איתו וככה יתגעגע פחות למשפחתו. כתבת שהוא ביקש ממך כמה פעמים לו ליסוע. שאלת אותו מדוע הוא ביקש זאת? למה הוא ככ מתעקש? הרי את רק "אחותו הקטנה". זה נראה האמת שאת בשבילו יותר מאחות קטנה ויש לו יותר מחיבה אליך. תשאלי אותו את זה, תגרמי לו להיפתח, תראי מה הוא רוצה מהקשר שלכם, אולי הוא רוצה קשר לא רק ידידותי?. אני ממליצה שתעשי את זה עכשיו לפני הנסיעה כי אם תסעי כל הזמן יעסיקו אותך שאלות בראש עליו, או מה היה קורה אם לא היית נוסעת. בקיצור כל הזמן שאת שם תתעסקי במחשבות מטרידות במקום להינות מהטיול ותרגישי תחושת פספוס שעזבת.. אז יאלה תתחילי להזיז עניינים לפני שיהיה מאוחר מידי! בהצלחה..

מה הקשר שלך איתו?

איך הגעתם למצב שהוא שומר עלייך כאחותו?? ואולי את עדיין לא בגיל המתאים???

מה זה קשור?

זה לא משנה איך הם הגיעו למצב הם הגיעו לזה והיא רוצה לשנות את זה. אם תקראי שוב תיראי שזה קשר של שנים אז התשובה לשאלה שלך זה העובדה שהם ידידים שנים וככה הם התרגלו לזה. הוא לפחות יותר.. היא כתבה שהיא כן מעוניינת בו מבחינה רומנטית והיא רוצה לשבור את כל ה"אחות קטנה" שהוא רוכש כלפיה. ורוצה לגרום לו להתעניין בה כמו שהיא מעוניינת בו. ככה שהיא כן בנויה לקשר.. קיראי שוב.

תגובה

אם זה רק חופשה אולי אפשר לדחות את הנסיעה וככה ובלי איתו יותר זמן, תגרמי לו להיפתח אליך ואז שניכם תיסעו. או שתיסעי לתקופה פחות ארוכה מזו לבד או איתו וככה יתגעגע פחות למשפחתו. כתבת שהוא ביקש ממך כמה פעמים לו ליסוע. שאלת אותו מדוע הוא ביקש זאת? למה הוא ככ מתעקש? הרי את רק "אחותו הקטנה". זה נראה האמת שאת בשבילו יותר מאחות קטנה ויש לו יותר מחיבה אליך. תשאלי אותו את זה, תגרמי לו להיפתח, תראי מה הוא רוצה מהקשר שלכם, אולי הוא רוצה קשר לא רק ידידותי?. אני ממליצה שתעשי את זה עכשיו לפני הנסיעה כי אם תסעי כל הזמן יעסיקו אותך שאלות בראש עליו, או מה היה קורה אם לא היית נוסעת. בקיצור כל הזמן שאת שם תתעסקי במחשבות מטרידות במקום להינות מהטיול ותרגישי תחושת פספוס שעזבת.. אז יאלה תתחילי להזיז עניינים לפני שיהיה מאוחר מידי! בהצלחה..

תגובה לPAPAR-

הוא אמר לי שהוא לא רוצה שאני אסע כי הוא מפחד שאני אתחיל שם לצאת עם גברים אחרים ושהם ינצלו אותי כי אני בחורה שניראית טוב ונורא מחמיאים לי ,ומעבר לזה אני נורא שומרת על השם שלי שלא יצא לי שם של איזו שרלילה או משהו.. והוא יודע שאני בחורה טובה והוא מפחד שאני אשתנה שם..אני נוסעת לפחות לשנה (לעבוד וטיול אחרי הצבא) אני גם יודעת שהוא אף פעם לא ייזום משהו כי הוא נפגע ממשהי כאשר יזם והוא כנראה נורא מפחד.. הוא רוצה לגרום לבחורה לרדוף אחריו. אבל אני לא רוצה להיות אחת מאלה שרודפות אחריו ואז לא יהיה לנו את הקשר החברי הזה שכל כך טוב לנו כשאנחנו לבד ואם אני אגיד משהו זה ייהרס ואני נורא מפחדת ,זה קשר של כבר לפחות שמונה שנים מאז ששנינו היינו ילדים יש בנינו הפרש של ארבע שנים ופעם באמת זה היה שאני הילדה הקטנה ואני יודעת שנורא קשה לו לצאת מהבועה הזאת שאני כבר לא כזאת קטנה כמו פעם.. אני יודעת שבגלל זה הוא מפחד לגעת בי.. איך לגרום לו כ לשנות את הגישה הזת וכן לגרום לו להיפתח אלי ..כמו שאמרתי היה מקרה שהוא נפגע ממשהי והוא מצפה שהבחורה תעשה את הצעד..ואני לא בחורה כזאת שעושה את הצעד אלא גורמת לבחורים לרדוף אחרי.. תודה על העצות..

מבקשת תגובות ועצות!!

היי לכולם.. אני מאוהבת בבחור שאומר לי שהוא מרגיש אלי שאני כמו אחותו הקטנה מפני שאנחנו מכירים שנים רבות מאז הילדות שלנו.. הוא תמיד דואג לי ונותן לי עצות לפעמים אני גם מרגישה שהוא מקנא לי.. הוא אמר לי גם מספר פעמים שאם הוא לא היה מרגיש אלי שאני כאילו אחותו הקטנה מזמן היינו יוצאים ביחד.. כנראה הוא מפחד מאוד לפגוע בי או לא יודעת מה... את השנה החדשה בלינו ביחד, כלומר סתם יצאנו לשתות משהו ואחרך כך הוא היה אצלי עד הבוקר כמעט וביום למחרת גם הוא היה אצלי ובלינו עד הבוקר יוצא לנו לבלות ככה לפעמים לבד אבל לא הרבה ,ואני פשוט לא יודעת איך לגרום לו לרצות אותי בצורה אחרת אני אמורה לטוס פחות מחודש ואני לא מצליחה להוציא לי אותו מהראש,הוא ביקש ממני שאני לא אסע כמה פעמים אבל גם ככה לא יוצא לי מזה כלום אם אשאר פה רק לסבול.. ואני נוסעת לתקופה ארוכה לפחות שנה.. מה לעשות? איך לגרום לו אולי לנסוע איתי..המשפחה שלו נורא דוחפת אותו שייסע איתי הבעיה היא שהוא נורא קשור אליהם וקשה לו לעזוב את המשפחה שלו ואני לא רוצה שהיחסים שלי איתו יהרסו , אני כל כך מתוסכלת ..

מתוקה שלי - כנסי............

ונוס יקירתי, ה"אח" שלך לדעתי מאוהב בך (אף על פי שהוא מתכחש לכך) ודואג לך לא רק בגלל שהוא כביכול "אחיך הגדול והמגונן" אלא בגלל שהוא מקנא לך ורוצה אותך לעצמו. נכון שפעם מזמן כשהיית קטנה הוא שמר, הגן, וחס עלייך כאחותו הקטנה אך פתאום בגרת, צמחת, הפכת יפהפיה וכנראה שקשה לעמוד בפנייך. אל תתביישי - כנראה שמגיע לך כל המחמאות, האהבה וההגנה שאת מקבלת ממנו. אני מניחה שאם טוב לשניכם ביחד זה לא רק בגלל שהוא "שומר" עלייך אלא גם בגלל שטוב לו להיות במחיצתך, בקרבתך ובחברתך (בדיוק כמו שלך - הכל פה הדדי). הוא לא רוצה שגברים ינצלו אותך, ולכן הוא לא רוצה שתסעי לטיול הגדול???!!! נשמה - הוא כנראה לא רוצה שגבר אחר יקח לו אותך ובמקום לעשות מעשה הוא מספר לך "סיפורים בעלמא" - את אומרת שהוא מכיר אותך טוב, ואם אכן זה נכון הוא צריך לדעת (כפי שאמרת) שאת לא אחת שמתחילה ורודפת אלא ההיפך הוא הנכון שמתחילים איתך ורודפים אחרייך... חביבתי - גברים לא משקיעים סתם בבחורה אלא אם כן הם רוצים ממנה משהו (אהבה, סקס, חברות נפש, את החברה שלה, משחקים - או איך שתקראי או שלא תקראי לזה). הצעתי היא לך (והיא מאוד פשוטה וקלה): איזרי אומץ (אפילו אם הוא רב) - ממילא את נוסעת לטיול ארוך - וכדאי שתאמרי לו בדיוק מה את חושבת ומרגישה - אמרי את האמת!!! אם הוא ירתע ולא יאמין שאת אוהבת ורוצה אותו... - את נוסעת ואני מניחה (מניסיוני האישי) שהטיול יעשה לך רק טוב, יהיו חוויות חדשות וקסומות, תפגשי גברים ונשים חדשים ומעניינים בחייך ופשוט תמשיכי לחיות - מבלי לסחוב את הכובד והתסכול הזה עמך. ואם הוא יאמר שכל חייו (או לפחות מאז שהפכת מילדה, לנערה, לאשה...) הוא חיכה לרגע הזה - אז הכל היה שווההההההההההה - ותסעו יחד, ותטילו בעולם, ותפגשו אנשים מעניינים, ו,ו,ו........... - סוף טוב הכל טוב. יקירתי - האמת ורק האמת. בלי לשאול שאלות. בלי חשש ופחד. מתוקתי, אם לא תצעדי את הצעד אף פעם לא תדעי שאת יודעת ללכת - לכאן או לכאן. אני מאחלת לך הצלחה גדולה וסוף שמח ומאושר (עד עצם היום הזה.......). הרבה אהבה, נשיקות:) AHSB נ.ב. - וטיול מהנה ומלא בחוויות קסומות (תסעי בכל מקרה, לא שווה להפסיד את הטיול הגדול בעד שום דבר בעולם - זו חוויה נהדרת). AHSB.

ובאותו כיוון..

אמרי לו לעצום את העיניים ונשקי אותו! כמו שהבנתי את המצב- הוא לא יתנגד! בהצלחה, חן.

תודה על תגובתך...נתנה לי טיפה אומץ..

AHSB יקירתי... מה שכתבת לי הוא נורא יפה וריגש אותי מאוד .. מקווה שזה יקרה בקרוב ויהיה לי את האומץ לעשות זאת כי אני חייבת .. תודה ואם יהיה חדש אני אכתוב לך.. VENUS

תגובה לPAPAR-

הוא אמר לי שהוא לא רוצה שאני אסע כי הוא מפחד שאני אתחיל שם לצאת עם גברים אחרים ושהם ינצלו אותי כי אני בחורה שניראית טוב ונורא מחמיאים לי ,ומעבר לזה אני נורא שומרת על השם שלי שלא יצא לי שם של איזו שרלילה או משהו.. והוא יודע שאני בחורה טובה והוא מפחד שאני אשתנה שם..אני נוסעת לפחות לשנה (לעבוד וטיול אחרי הצבא) אני גם יודעת שהוא אף פעם לא ייזום משהו כי הוא נפגע ממשהי כאשר יזם והוא כנראה נורא מפחד.. הוא רוצה לגרום לבחורה לרדוף אחריו. אבל אני לא רוצה להיות אחת מאלה שרודפות אחריו ואז לא יהיה לנו את הקשר החברי הזה שכל כך טוב לנו כשאנחנו לבד ואם אני אגיד משהו זה ייהרס ואני נורא מפחדת ,זה קשר של כבר לפחות שמונה שנים מאז ששנינו היינו ילדים יש בנינו הפרש של ארבע שנים ופעם באמת זה היה שאני הילדה הקטנה ואני יודעת שנורא קשה לו לצאת מהבועה הזאת שאני כבר לא כזאת קטנה כמו פעם.. אני יודעת שבגלל זה הוא מפחד לגעת בי.. איך לגרום לו כ לשנות את הגישה הזת וכן לגרום לו להיפתח אלי ..כמו שאמרתי היה מקרה שהוא נפגע ממשהי והוא מצפה שהבחורה תעשה את הצעד..ואני לא בחורה כזאת שעושה את הצעד אלא גורמת לבחורים לרדוף אחרי.. תודה על העצות..

לונוס

תראי אם את באמת באמת רוצה אותו שימי ת'אגו שלך בצד ,תשני כיוון ותתחילי להעיז! אז מה אם את רגילה שרודפים אחריך? אז את הפעם תרדפי אחריו עד שיראה ויבין שאת כבר לא ילדה קטנה אלא אישה שמעוניינת בגבר למטרה רצינית ואמיתית! בהקשר לזה, מצד שני אם יצאתם כבר מספר פעמים הוא לא אמור היה לראות שאת כבר לא ילדה קטנה? איך היו הפגישות שלכם? בכלל איך הקשר שלכם נראה יענו את מספרת לו בעיות והוא מייעץ לך? אם כן זה מסביר את האחות הקטנה, ובשביל לתת לו תחושה שאת לא אחות קטנה תתחילי לשנות את זה. גם ע"י צורת הקשר שלכם וגם ספרי לועל בילויים או דברים כאלה. נגיד שאם בחור התחיל איתך ספרי לו איך הגבת תראי לו שיש לך התנהגות בוגרת כלפיהם. נגיד הוא הזמין אותך לבית שלו בדייט הראשון ולא הסכמת כי זה לא נראה לך נכון בשביל דייט ראשון.. תראי לו שאת בוגרת לגבי כל מיני דברים שקורים לך ואת עושה. אפרופו בילויים ובנים, סבבה שהוא דואג לך שתשתני לרעה כשתהיי בחו"ל או שבנים ינצלו אותך, זה מראה כמה את חשובה לו. את צריכה לגרום לו להבין שהוא יכול לסמוך עליך, שאת מסוגלת לדאוג לעצמך מבלי שהוא יהיה הגב שלך. כפי שזה נראה שבגלל שאת אחותו הקטנה אז את כל הזמן תלויה בו הוא אחראי עליך הוא זה שדואג לך כי את לא בוגרת מספיק כדי לדאוג לעצמך. הגיע הזמן לשנות את זה, את צריכה להראות לו שהוא כן יכול לסמוך עליך , שלא תידרדרי ושאת עצמאית. יש לך 2 אפשרויות: ליסוע אבל לקצר את הטיול למשך חצי שנה (זה נראה לי מספיק) ובמשך הזמן הזה תרגישי יותר אחראיות כלפייך במקום שהוא יהיה אחראי עלייך ותראי לו שאת לא מנוצלת ע"י גברים ספרי לו שהאנשים סבבה וכל זה, שטוב לך שם. אל תשדרי לו שאת זקוקה לו כמו תמיד כי אז הוא יראה שאת לו יכולה להסתדר לבד. או אפשרות אחרת את יכולה לדחות את הטיול נגיד בחודשיים ובמשך החודשיים האלה תבלי איתו יותר, ופגישות הוא יכיר אותך בתור בחורה שהוא כרגע הכיר ולא בתור ידידה של שנים,תיגרמי לו לגלות אותך מחדש, אני בטוחה שיש הרבה דברים שהוא לא יודע עליך או דברים שאת לא מדברים עליהם בכלל. תתחילי לדבר איתו על הדברים האלה, על דברים שאתם בד"כ לא מדברים בכלל וככה הוא יכיר אותך בתור המישהי שמעוניינת בו ולא בתור הידידה הטובה.. ועדו משהו- כתבת שהוא מפחד להיפגע מדחייה. אז ממך אין סכוי שזה יקרה כי את מעוניינת בו ממש. תיזמי את הצעד קחי אותו למקומות בילוי, תראי לו כמה את מעוניינת בו ושלא תוותרי. ככה הוא יראה שאין מצב שהוא יקבל דחיה כי זה בא ממך ולא ממנו וגם בגלל שאת מעוניינת בו עד השמיים. יש לך לעשות את זה במשך כמה שבועות או לדחות את הטיסה ומי יודע אולי הוא כן יבוא איתך אחרי הכל... דבר אחרון: בשביל שאני אדע קצת יותר על מה שקורה... מה מהות הקשר שלכם? מה גורם לזה להיראות שאת אחותו הקטנה? האם יש קשר בין זה שהוא דואג לך כל הזמן לבין זה שלוחצים עליו ליסוע איתך? המשפחה שלו חושבת שאת זקוקה לו ולא תוכלי להסתדר לבד?

תודה על תגובתך...נתנה לי טיפה אומץ..

AHSB יקירתי... מה שכתבת לי הוא נורא יפה וריגש אותי מאוד .. מקווה שזה יקרה בקרוב ויהיה לי את האומץ לעשות זאת כי אני חייבת .. תודה ואם יהיה חדש אני אכתוב לך.. VENUS

ונוס יקירתי בוקר טוב - הרבה אומץ ועוד יותר הצלחה. נשיקות - מואאאאאאאאאאאאאה

מבקשת תגובות ועצות!!

תחליטי במה את מעונינת!

בידיד או בחבר-מאהב.....או שאתם בגיל ה"אסור"? מה לעשות? תדחפי קצת את העינינים...בצורה נשית.... שנה טובה יוסי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר