דרך טובה להתחיל את השנה החדשה.....

היינו חברים שלוש שנים יפות של אהבה והרבה כייף...עד שהגיע השחרור והטיול המהיר שבא מייד אחריו...אותי הוא השאיר פה בודדה ומצפה והרבה מילים יפות שהשאירו טעם של עוד וציפיה שהוא יחזור והכל יתחיל מחדש.... וזה היה ככה עד לפני שבוע כשהוא החליט להקדים את הטיול אבל מה, לא בגללי- נשארתי הבחורה שהוא מאוד אוהב ואין מישהי שהוא רוצה יותר אבל.....הוא רוצה להמשיך את החיים בלעדי...הוא לא רוצה להמשיך מהנקודה שהפסקנו....הוא רוצה לחזור לארץ ומיד שבוע אח"כ לטוס למדינה אחרת כדי לעבוד בעבודה שסידרו לו... ואת זה הוא מודיע לי כהפתעה לשנה החדשה- אין דרך טובה יותר להתחיל את השנה הא??? מה לעשות??? להיפגש איתו או לא? מה להגיד מה לעשות? מה יקרה אם הוא יראה אותי? איך הוא יעמוד בפני? תמיד הייתי החולשה שלו ואהבת חייו האחת והיחידה- איך עושים כזה דבר??????? איך הוא חליט כאלה החלטות בלי לשאול אותי בכלל...בלי לראות מה יקרה כשהוא יראה אותי...אם הוא החליט אז אולי אין לי יותר משמעות בחייו... למה הוא רוצה לפגוש אותי כדי לדבר, מה זה ייתן? איך הוא מסוגל? איך הוא בטוח שזה לא יעשה לו כלום והוא ימשיך בחיים כשהוא עזב היינו בשיא האהבה שלנו ביחד- בחיים לא אהבנו ככה- איך הכל דעך?!

הוא לא רוצה לחזור אלייך

1. כן, יש לו חולשה אלייך. 2. הוא זקוק לחום שהוא מכיר אך לא מעוניין לתת את המחויבות הנדרשת מבן זוג. 3. הוא רוצה להפגש איתך כדי לנסות להפחית מעצמו את הרגשת האשם שהוא שנגרמה מפגיעה במישהי כה יקרה לליבו. למעשה הוא מרגיש כאילו פגע בעצמו, והמוסר אוכל אותו. 4. אם תפגשו את רק תרחיקי מעצמך את תאריך ההחלמה מהפגיעה הזו. אגב, השמועה באמת נכונה. כאשר דמעותייך יתיבשו קלות, קחי חברה או שתים וצאי לבלות, הכירי אחרים וצאי איתם- זה אכן עוזר! שמרי על החיוך, חן :-)

הבנתי אבל....

מצד אחד אני יודעת שאני לא צריכה להיפגש איתו אבל מצד שני יש בי את התקווה הזו שהוא יראה אותי והכל יחזור אליו והוא לא יירצה לעזוב.....יש בי משהו שרוצה לראות אולי זה יקרה... אבל מצד שני אם הוא כבר גיבש לעצמו תוכניות והן לא כוללות אותי אז כנראה שהוא מאמין שגם אם הוא יראה אותי זה לא ישנה- הוא דבק במטרה.... אני פשוט לא מאמינה שזה מה שקרה...תמיד הרגשתי שהוא אוהב יותר...שהוא יירצה לחזור אלי- ככה זה היה עד לפני חודשיים..איך הוא השתנה כ"כ- איך הוא לא חיכה קודם לראות אותי ואז לגבש החלטה ולספר לי- למה הוא היה צריך לספר לי את זה כשהוא שם עדיין... מה הוא חושב לעצמו שאני אראה אותו- הלב שלי יישבר והוא יטוס עוד הפעם- לתמיד בלי אפילו תאריך חזרה???? אני אובדת עצות.... אמרתי לו אבל שאם הוא בטוח נוסע והוא לא חושב שישנה את דעתו ביחס אלי- אני מעדיפה שלא יבוא לראות אותי כשהוא חוזר... אני מניחה שהוא חושב ששיקרתי אבל אני לא יודעת מה אני אעשה אם הוא יופיע לי בדלת...או יתקשר להגיד שהוא מתחת לבית שלי- מה אז אני אעשה?! איך אני אגיב?

אני מציעה..

אני מציעה לך כן להיפגש איתו פעם אחת על מנת להסיר את הספק מליבך . אבל לגבי ההמשך .. תני לו שיילך לדרכו. אם זאת ההחלטה שלו אז שיישא בתוצאות. הוא יכול היה לעשות זאת עם קצת יותר טקט אבל בחר בדרך פחדנית ... כנראה מהחשש של להתמודד איתך פנים מול פנים. אולי הוא פחד שלא יוכל לומר לך את הדברים באופן ישיר. בכל אופן עם כל הכאב שבכך סגרי את הפרק הזה בחייך וכפי שהציעו לך לכי לבלות ותכירי אחרים. לא חסר דגים בים. תפתחי דף חדש ותחיי את חייך. מאחלת לך שנה טובה ושתגשימי את כל שבליבך. אל תתני לו לקלקל לך את השנה. בהצלחה

היינו חברים שלוש שנים יפות של אהבה והרבה כייף...עד שהגיע השחרור והטיול המהיר שבא מייד אחריו...אותי הוא השאיר פה בודדה ומצפה והרבה מילים יפות שהשאירו טעם של עוד וציפיה שהוא יחזור והכל יתחיל מחדש.... וזה היה ככה עד לפני שבוע כשהוא החליט להקדים את הטיול אבל מה, לא בגללי- נשארתי הבחורה שהוא מאוד אוהב ואין מישהי שהוא רוצה יותר אבל.....הוא רוצה להמשיך את החיים בלעדי...הוא לא רוצה להמשיך מהנקודה שהפסקנו....הוא רוצה לחזור לארץ ומיד שבוע אח"כ לטוס למדינה אחרת כדי לעבוד בעבודה שסידרו לו... ואת זה הוא מודיע לי כהפתעה לשנה החדשה- אין דרך טובה יותר להתחיל את השנה הא??? מה לעשות??? להיפגש איתו או לא? מה להגיד מה לעשות? מה יקרה אם הוא יראה אותי? איך הוא יעמוד בפני? תמיד הייתי החולשה שלו ואהבת חייו האחת והיחידה- איך עושים כזה דבר??????? איך הוא חליט כאלה החלטות בלי לשאול אותי בכלל...בלי לראות מה יקרה כשהוא יראה אותי...אם הוא החליט אז אולי אין לי יותר משמעות בחייו... למה הוא רוצה לפגוש אותי כדי לדבר, מה זה ייתן? איך הוא מסוגל? איך הוא בטוח שזה לא יעשה לו כלום והוא ימשיך בחיים כשהוא עזב היינו בשיא האהבה שלנו ביחד- בחיים לא אהבנו ככה- איך הכל דעך?!

לבונבונת

הי בונבונת מתוקה. אני מבינה לליבך. ליבך שבור ולא לחינם. הבחור שלך שכל כך אהבת ונתת לו לסוע כדי להגשים חלום של טיול בעולם בעצם לא ממש חוזר... את בשיא אהבתך אליו והוא... בוחר בחיפוש עצמי. וזה בדיוק העניין!!! הבחור שלך מחפש את עצמו. נכון יש לו אהבה גדולה שמחכה לו אבל לפעמים הפיתוי במציאת חיים אחרים, בחיפוש אחר "הכי טוב שיש" גדול מאוד. זה לא אומר שהוא לא אוהב אותך, הוא לא עוזב עבור בחורה אחרת... הוא נוסע רחוק כדי למצוא דרך חיים... אתם צעירים וזה מאוד לגיטימי אחרי הצבא וטיולים בעולם לחפש את הדרך הטובה ביותר לחיות את חייך. נכון, את לא שם בתוכניות שלו אבל מה שנשאר לך לעשות זה באמת לאסוף את עצמך ולהתגבר על אהבה גדולה שנגמרה מסיבות שלא תלויות בך. ואת יודעת מה, באמת תרפי ממנו... תרפי גם קצת מעצמך. תני לעצמך זמן כדי להתאבל קצת ואחר כך תראי שהחיים מושכים אותנו קדימה. אם להפגש איתו או לא, זה ממש לא משנה. ההחלטה שלו נעשתה ואל תמנעי מעצמך לראות אותו בגלל פרנציפים ועקרונות... את בטח מאוד מתגעגעת אליו. אני הייתי נפגשת איתו, מחבקת אותו ונהנת איתו בימים האלה ושולחת אותו לדרכו עם ברכת הצלחה. פעם משהו אמר לי משפט חכם: "אם הוא הלך וחזר תמיד היה שלך, ואם הלך ולא חזר, מעולם לא היה שלך..." אז תני לו ללכת... ותראי את השנה החדשה כסימן להתחלה חדשה לא בהכרח שלילית... דנה.

קודם כל תודה..אבל ההחלטה אם להיפגש

איתו או לא...לא נעשת מפרנציפים מצידיד, אני מפחדת ממה שזה יעשה לי..עברתי עכשיו את החצי שנה הכי סיוטית בחיים שלי ומכאן אני צריכה להמשיך, אולי אם אני אראה אותו אני לא אוכל להמשיך הלאה וכל הסיוט יתחיל מההתחלה... אני חושבת אולי שאם הוא ירים לי טלפון (וזה מוטל בספק כי אני ביקשתי ממנו שאם הוא גיבש החלטה בטוח בטוח אז שלא ייצור איתי קשר) - פשוט להגיד לו שיכתוב לי מכתב עם הדברים שהוא חושב ואני אקרא אותם ואז אחליט אם אני רוצה לראות אותו או לא...כי את האמת אין לי יותר מה להגיד לו, אין לי דברים לברר איתו כי בעצם הכל נגמר ונאמר, אם אנחנו לא חוזרים להיות ביחד- אין מבחינתי דברים ללבן... שוב- זה לא מפרנציפים- אני רוצה לדאוג לעצמי ובגלל זה אני מחפשת תשובה- לראות אותו או לא....ולחשוב על ההשלכות עלי ורק עלי.... (ואולי גם קצת עליו, אולי אם הוא לא יראה אותי הוא ירגיש פיספוס וישנה את התוכניות), אני כבר לא יודעת כלום....

מאמו'ששש הכל יהיה בסדייררר

אל תדאגי..תשמעי אני מבינה אותך..אני יודעת מה זה כשהאהבה של החיים שלך עוזבת אותך ברגע שהכי טוב לך ואת מאושרת איתה...אבל אין מה לעשות...חיביים לתת לזה ללכת..חיביים לעזוב..אי אפשר להשאיר משהו בכוח...אחרת המצב לא יהיה טוב... תשמעי אני בטוחה שאת בחורה מקסימה ויש עוד מליון בחורים(ואני יודעת שזה מה שכולם אומרים).. תמשיכי הלאה..יהיו לך עוד מלאאאא אהבות!!! :) ואני בטוחה שתיהיה מאושרררררתת..וזה כל מה שאני מאחלת לך ...!! מאמי כמו שאמרת זאת שנה חדשה.. אני מקווה שהכל יסתדר לך בסוף..ואם בא לך את יכולה לעדכן אותי.. :)

לפעמים אנשים צריכים לבחור

בובונת. יש האומרים כי "האושר ריגעי אך הכאב לנצח הוא" אישיותו של האדם מתחילה להיתעצב בגיל מאוד צעיר רוב הילדים מחונכים בצורה שגורמת למוח שלהם לצרוב בזיכרון פגיעה וכאב אם פיזי ואם אישי, בשל כך מתעצבת ראיית העולם של האדם כשהוא חייב להגן על עצמו מפני הפגיעה -----> עד כן עם התיאוריה עכשיו את ניצבת בפני צומת בחייך, לפי מה שהבנתי כואב לך ואת חוששת ממה שיביא לך המחר לא רק עם החבר, אל תקשרי את נפשך לאדם באופן תלותי תאהבי מתוך הכיף שנמצא בלאהוב אדם שיקר לך אדם שהיווה חלק נכבד מחייך בשנים האחרונות. אל תתלי את האושר שלך באדם אחר, אדם יכול רק להוסיף לאושר שלך ולא ליגרוע ממנו. אני מאחל לך שנה טובה ומתוקה, שנת אהבה, שנת הגשמה עצמית וסיפוק. ARAMAN

לאהבה פנים רבות

חסרים לי פרטים אך לא מעט בכדי להבין שהבחור אכן פחדן . שנית, תפגשי איתו ולא בכדי לשכנע אותו לחזור אלא, בכדי לראות את הפחדן הזה מסתכל לך בעיניים ומסביר כמו " גבר " מה עבר עליו בכל זאת שלוש שנים לעניות דעתי הוא חייב לך הרבה הסברים. זה יהיה קשה אך בחיים תצטרכי להתמודד עם הרבה יותר דברים והחלטות חשובות , אני עם כל הכאב והרבה צער הייתי רואה בזה כנקודה חדשה בחיים שלי להתחיל מחדש לבנות את עצמי להגדיר ...אך לעולם לא לאבד אמון. רק תהיי חזקה מולו כי לא מגיע לו משהו אחר ..ובטח לא אותך ( וזה לא בכדי לנחם אותך כי זה פשוט כך לאנשים פחדנים לא מגיע אנשים אמיצים ) ומה ששנאמר בהודעה דבר מאוד חכם וקחי זאת לאורך כל החיים איתך האושר- קיים תמיד ואף פעם אף פעם אל תתני אותו בבנאדם כי רק את אחראית לאושרך ...וכן, יבואו טובים ופחות טובים אך עד שהם יגיעו לבשי את החיוך הכי יפה שלך ותהני מריחה של השנה החדשה בהצלחה!!!

תכתבו לי בבקשה עוד מה אתם חושבים.....אני אובדת עצות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר