מחפשת עזרה מיצירתיים ורומנטיים...

הי, אני והחבר שלי חוגגים בקרוב שלוש שנים. אני ממש מחפשת רעיון למתנה מקורית, סימלית, מתוקה ומרגשת. אנחנו כבר הולכים למלון, אז הכוונה היא למתנה קטנה ויצירתית. אני מחפשת בנרות, בבקשה תעזרו... תודה!

כיוון כללי

רעיון נחמד וקיצ'י: המון הפתעות קטנות (כולנו אוהבים הפתעות, לא?) בעלות מוטיב חוזר של 3 שילוו אותו לאורך כל החופשה במלון... * רצוי שהן יהיו דברים שישים לב אליהם כדי למנוע פדיחות והתבאסות, תחשבי גברי :)

היי

הייי מה המצב? את מחפשת משהוא אולי ניכרי?

לא הבנתי... ניכרי?!

כיוון כללי

רעיון נחמד וקיצ'י: המון הפתעות קטנות (כולנו אוהבים הפתעות, לא?) בעלות מוטיב חוזר של 3 שילוו אותו לאורך כל החופשה במלון... * רצוי שהן יהיו דברים שישים לב אליהם כדי למנוע פדיחות והתבאסות, תחשבי גברי :)

אחלה רעיון...

אני אמשיך להתגלגל בכוון הזה. תודה!

הי, אני והחבר שלי חוגגים בקרוב שלוש שנים. אני ממש מחפשת רעיון למתנה מקורית, סימלית, מתוקה ומרגשת. אנחנו כבר הולכים למלון, אז הכוונה היא למתנה קטנה ויצירתית. אני מחפשת בנרות, בבקשה תעזרו... תודה!

עצה

שלום לך! ישנם כמה קברים שאפשר לקנות: 1 ויברטור. 2 גל להחדרה(תני לו להכנס מאחור) 3בייבי דול סקסי. 4 נרות ריחניים 5 תחתון בטעמים. שיהיה בהצלחה

תודה על ההצעות... משום מה כולם מתמקדים רק בסקס... כנראה שאתם יודעים מה כדאי...

הצעה נוספת

לדעתי אחד הדברים שהכי נותנים אישית ומפנקים זה מסאג' את פשוט יכולה או להזמין לו מסאג' מקצועי לחדר או לשלוח אותו למסאג' במלון. אחלה דרך לפנק! תהנו...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר