אם את לא אוהבת אותו....

והוא אוהב אותך כל רגע איתך מכיאב לו ונראה לו כמו נצח. הוא חי עם תקווה שיום אחד את תתאהבי בו בסוף. הבן-אדם חי באשליה כמוני. את צריכה להבהיר לו בדרך העדינה ביותר שזה לו יקרה. אי אפשר ללמוד להתאהב במישהו. חוויתי את זה עם חברה שלי והלב שלי נשבר בגלל זה. מאמי אני לא תוקף חס וחלילה אבל אם את אוהבת אותו כבן-אדם וידיד טוב שלך על תכאיבי לו יותר מדי. תני לו הזדמנות לבחור אם הוא נשאר איתך כידיד או שלא... ודרך אגב תודה על התגובה שלך להודעה שלי!

.....אני לא מנסה אבל...

אני לא יודעת מה אני רוצה מעצמי...כאילו אני חס וחלילה אני לא מנסה לאהוב אותו בכח......יש לי אליו משהו אבל אני לא מצליחה להגביר את זה......ואני הסברתי לו אנחנו || ככה צמודים.........אנחנו ידידים אחלה......אבל אני לא יכולה להיות איתו בקטע של נשיקות וזה מה הבעיה אני לא מביהנ! ועל איזה הודעה תזכיר לי

אוף!

את לא מבינההה... אף אחד לא מבין לא חשוב תודה כל זאת...ואני לא מנסה ליתאהב בו בכח

אז בקיצור...... אבל ממש בקיצור... מה את רוצה?????? מה ???? דברי!!! לא ייתכן ש 20 תגובות אף אחד לא הבין אותך!!! בעיה??!!

ח מתה על התגובות שלך..... קרועה אחת

סליחה!!!!

יאללה תירגע אף אחד לא ביקש ממך שתעזור ! תעזור לעצמך! דוגרי סתם רשמתי את זה בשביל ליראות איך זה לצ'טט בפרום נכון זה אמריתי אבל יש לי מזמן פיתרון כי אני חייב עם זה אבל שתדע לך אתה חרא עם אתה עונה ככה לאנשים אתה לא מבין אל תענה בכלל! תודה לך! ויש כאלו שהבינו אז דבר בשם עצמך

עצור ומיד! כולם מנסים לעזור כאן. את הקללות נא להשאיר מחוץ לפורום בבקשה. !

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר