צריכה עצות בקשה!

יש מישהו שאוהב אותי ...הוא אדם נשמה..הבעיה היא שאני לא יכולה ליתאהב בו....אני לא בקשר עם אף אחד לא אוהבת אף אחד...והוא כבר אוהב אותי דיי זמן...מה אני יכולה לעשות בשביל להיות איתו.....אני רוצה אבל לא אוהבת אותו וזה נורא מפריע לי מה אני עושה???????????????

אמרת מה הבעיה אבל לא הסברת למה יש בעיה

אמרתי...

הבעיה היא שאני לא יודעת איך ליתאהב בוא... אני כאילו מרגישה חרא בזה שאני לא מצליחה להחזיר לו את האהבה...

צריכה עצות בקשה!

יש מישהו שאוהב אותי ...הוא אדם נשמה..הבעיה היא שאני לא יכולה ליתאהב בו....אני לא בקשר עם אף אחד לא אוהבת אף אחד...והוא כבר אוהב אותי דיי זמן...מה אני יכולה לעשות בשביל להיות איתו.....אני רוצה אבל לא אוהבת אותו וזה נורא מפריע לי מה אני עושה???????????????

אם הבנתי נכון...

יש מישהו שאוהב אותך ואת לא אוהבת אותו. מה בדיוק אפשר לעשות אם את לא מאוהבת בו, אהבה לא תבוא בכוח. אז לא כדאי בכוח לנסות להתאהב ולא כדאי להשלות אותו.

אוף!

את לא מבינההה... אף אחד לא מבין לא חשוב תודה כל זאת...ואני לא מנסה ליתאהב בו בכח

צריכה עצות בקשה!

אם הוא מאוהב בך אולי עדיף

שתצאי לו מהחיים ביוזמתך תגידי לו את האמת שאין אפשרות שתהיו ביחד ושאת לא רוצה להשלות אותו לכן אין טעם שתהיו בקשר הבעיה כנראה שבגלל שהוא מאוהב בך אז הוא לא מנתק את הקשר איתך לכן את צריכה להיות היוזמת ולנתק את הקשר כי כנראה שבגלל שהוא אוהב אותך הוא לא מנסה להיפגש עם בחורות אחרות תהיי את היוזמת ואת זו שפועלת מתוך הראש כי הוא פועל מתוך הלב (תנסי לא להיות איתו בקשר כמה שבועות ותראי אם הוא פתאום חסר לך)

רדעעעעעע.!!!

אנחנו ידידים הכי טובים שיש ..אז אל איזה קשר ניתוק אתה מדבר ? הרי אנחנו גם ידידים מחוץ לזה שהוא אוהב אותי וגם הוא הלך עם עוד בנות כדיי לשכח אותי......הבעיה שלי זה מה אני יכולה לעשות כדי לחזק איתו תקשר...הריי כל כך מפריע לי שאני לא יכולה להחזיר לו אהבה!

אם זה לא מפריע לו אז אין בעיה

הוא אוהב אותך - בסדר יוצא עם אחרות - בסדר את לא אוהבת אותו - בסדר יש ביניכם ידידות טובה - בסדר אז שיהיה ככה אם זה לא מפריע לו שהוא אוהב אותך ונניח שמדי פעם יש לך חבר אז אין שום בעיה אם זה מפריע לו ורק אם זה מפריע לו, אז פה נמצאת הבעיה. אז צאי ממנו כי

מה!!

טוב שאתה בכלל מבין את הבעיה....ועם אין לך מה להציאה לי אז אל תציאה "בסדר..בסדר" זה כל מה שאתה אומר לי אני ביקשתי עצה לא יותר מזה! ועם אפשר לשאול אתה בן 11? או שסתם רשום

צריכה עצות בקשה!

מאיפה את יודעת שאת לא יכולה לאהוב אותו? ניסית? יצאתם כבר ? או שאת רק יודעת שהוא אוהב אותך..

מה!!

טוב שאתה בכלל מבין את הבעיה....ועם אין לך מה להציאה לי אז אל תציאה "בסדר..בסדר" זה כל מה שאתה אומר לי אני ביקשתי עצה לא יותר מזה! ועם אפשר לשאול אתה בן 11? או שסתם רשום

למה את כועסת?

אני בן 31 לשם דיוק העובדות עכשיו בואי ונבדוק משהו תנסי לשים את עצמך במצב הפוך, נניח שאת היית מאוהבת בבחור שלא אוהב אותך מדי פעם הוא יוצא עם בחורות וכל מה שמסביב המ היית חושבת שעדיף לך? אולי ככה יהיה לך יותר קל להגיע לתשובה בעצמך לבד אני בסך הכל מנסה לעזור הרי את לא יכולה לאהוב אותו בכוח נגד רצונך אולי תנסי לקחת ממנו הפסקה ואז תראי אם יש לך איזה רגש כלפיו או איזה געגוע אולי פתאום תרגישי שאת רוצה להיות לידו. אני אומר אם זה לא מפריע לו שהוא אוהב אותך והוא יוצא עם בחורות אחרות ומידי פעם יש לו חברה. אז תהני מזה שיש מישהו נוסף שאוהב אותך אשמח בכל זאת לשמוע את דעתך ואם תוכלי לפרט יותר את טיב היחסים שבייניכם

אוף!

את לא מבינההה... אף אחד לא מבין לא חשוב תודה כל זאת...ואני לא מנסה ליתאהב בו בכח

אז אל תדברי בחידות ואז יבינו מה הבעיה וינסו לעזור לך

צריכה עצות בקשה!

אם את לא אוהבת אותו....

והוא אוהב אותך כל רגע איתך מכיאב לו ונראה לו כמו נצח. הוא חי עם תקווה שיום אחד את תתאהבי בו בסוף. הבן-אדם חי באשליה כמוני. את צריכה להבהיר לו בדרך העדינה ביותר שזה לו יקרה. אי אפשר ללמוד להתאהב במישהו. חוויתי את זה עם חברה שלי והלב שלי נשבר בגלל זה. מאמי אני לא תוקף חס וחלילה אבל אם את אוהבת אותו כבן-אדם וידיד טוב שלך על תכאיבי לו יותר מדי. תני לו הזדמנות לבחור אם הוא נשאר איתך כידיד או שלא... ודרך אגב תודה על התגובה שלך להודעה שלי!

למה את כועסת?

אני בן 31 לשם דיוק העובדות עכשיו בואי ונבדוק משהו תנסי לשים את עצמך במצב הפוך, נניח שאת היית מאוהבת בבחור שלא אוהב אותך מדי פעם הוא יוצא עם בחורות וכל מה שמסביב המ היית חושבת שעדיף לך? אולי ככה יהיה לך יותר קל להגיע לתשובה בעצמך לבד אני בסך הכל מנסה לעזור הרי את לא יכולה לאהוב אותו בכוח נגד רצונך אולי תנסי לקחת ממנו הפסקה ואז תראי אם יש לך איזה רגש כלפיו או איזה געגוע אולי פתאום תרגישי שאת רוצה להיות לידו. אני אומר אם זה לא מפריע לו שהוא אוהב אותך והוא יוצא עם בחורות אחרות ומידי פעם יש לו חברה. אז תהני מזה שיש מישהו נוסף שאוהב אותך אשמח בכל זאת לשמוע את דעתך ואם תוכלי לפרט יותר את טיב היחסים שבייניכם

ואווו תודה

תודה...הכנסתה לי קצת חשיבה.......אנחנו ידידים טובים..........מאוד מאוד לפני הרבההההה זמן הוא אמר לי שהוא אוהב אותי זה ואז כאילו הרגשתי חרא בזה שלא אהבתי אותו כי הוא הביא לי כל כך הרבה יחס........אני ניסיתי להיות איתו אבל אני מפחדת ליתנשק איתו לא יודעת למה...ואני חוששת שזה בגלל שאני לא אוהבת אותו.......אבל נורא כיף לי איתו...........אני פשוט לא מבינה את עצמי!

אם את לא אוהבת אותו....

והוא אוהב אותך כל רגע איתך מכיאב לו ונראה לו כמו נצח. הוא חי עם תקווה שיום אחד את תתאהבי בו בסוף. הבן-אדם חי באשליה כמוני. את צריכה להבהיר לו בדרך העדינה ביותר שזה לו יקרה. אי אפשר ללמוד להתאהב במישהו. חוויתי את זה עם חברה שלי והלב שלי נשבר בגלל זה. מאמי אני לא תוקף חס וחלילה אבל אם את אוהבת אותו כבן-אדם וידיד טוב שלך על תכאיבי לו יותר מדי. תני לו הזדמנות לבחור אם הוא נשאר איתך כידיד או שלא... ודרך אגב תודה על התגובה שלך להודעה שלי!

.....אני לא מנסה אבל...

אני לא יודעת מה אני רוצה מעצמי...כאילו אני חס וחלילה אני לא מנסה לאהוב אותו בכח......יש לי אליו משהו אבל אני לא מצליחה להגביר את זה......ואני הסברתי לו אנחנו || ככה צמודים.........אנחנו ידידים אחלה......אבל אני לא יכולה להיות איתו בקטע של נשיקות וזה מה הבעיה אני לא מביהנ! ועל איזה הודעה תזכיר לי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר