בעיה ענקית

יש לי בעיה, אני בחורה שבזמן האחרון אני לא יכולה בלי בן זוג, אני חייבת את הנשיקות והחיבוקים כל הרומנטיקה הזאת אני פשוט מכורה לזה כמו שאומרים וזה יוצר מצב בו אני כבר מתחילה להתאהב כמעט בכל אחד לפעמים אני מוקפת באנשים ולא יודעת במי לבחור ולפעמים אני פשוט לבד אני סך הכול רוצה להכיר את האחד שלי נכון שכולם אומרים לי שאני עוד צעירה אבל אני פשוט כל כך רוצה לאוב ולפנק מישהו בבקשה מי שיוכל שיתן לי עצה ואל תתחילו להטיף לי על זה שטוב גם להיות לבד אני יודעת אבל זה לא עובד אצלי!

התחושה של ה"לבד" באה מתוך...

חוסר של הנפש התאומה. את "מתאהבת בכל אחד" אבל מה שאת עושה בעצם זה התפשרות על הרגש האמיתי שלך. נכון שזה כיף סתם להיות בקשר עם מישהו/י אבל בסופו של דבר זה גורם לתחושה של תיסכול ולניתוק. עם כל בן-זוג נוסף את מאבדת חלק ממך. תשמרי את כל האהבה כל החיבוקים והנשיקות כל הרומנטיקה המדהימה של קשר לאותו אחד שתוהבי באמת. אני מאחל לך מכל הלב למצוא את החצי השני שלך ופשוט לאהוב... בלי גבולות בלי מחשבות רק להרגיש אוהבת ושאוהבים אותך בחזרה באותה מידה.

אולי....

אולי מרוב שאת רוצה רומנטיקה וחיבוקים ואת כל כך רוצה בחור אהוב את מסמלת לסביבה נואשות.תאמיני או לא זה בולט ומה לעשות כשרוצים משהו מאוד מאוד זה לא בא. אז אולי תרגעי קצת וכשהבחור הנכון יגיע יגיעו גם החיבוקים והנשיקות.ואני מקווה שלא הטפתי לך....

אני מבין אותך

גם אני יש לי את הרגשה הזו ברגע שטעמם את האהבה קשה בלי

מאוהבת באהבה.....

אני לא ממש יודעת מה הפיתרון אבל תזהרי שלא תהיי בסוף עם מישהו שממש אבל ממש לא מתאים לך סתם כי בא לך חיבוקים ונשיקות.... זה לא לעניין.. חוץ מזה קצת בגרות לא תזיק לך, תבחני את הגבר כגבר ולא כמישהו שיכול להעניק רומנטיקה זה לא מספיק בשביל לבנות מערכת יחסים

בא לך להביא לי טיפה מהתכונה שלך חח

מה אכפט לך כל עוד יש לך מבחר חחח......ואל תיהיה לבד זה לא כיף תעמיני לי..פשוט אל תסני להחליף בחור כל יומיים שלא יצא לך שם רע....אבל למי אכפט.......עם את נהנת מזה אז מה אכפט לך.......... אבל עם התכונה הזאת שלך מפריע לך ..תסני לחפש לך מישהו רציני .....תבדקי מי הכי מוצא חן בעינייך ולכי איתו אבל תנסי להחזיק כמה שיותר זמן ביוש'
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר