איך ממשיכים לחיות עם לב שבור?

איך ממשיכים לחיות בלי בת אדם שאתה אוהב כל כך? איך ממשיכים לחיות ולא להתקיים? תעזרו לי אני כבר על סף שיגעון! לא יכול לשכוח אותה למרות שהיא בכלל לא אוהבת אותי.

אולי בדיוק בגלל שהיא לא אוהבת אותך אתה לא יכול לשכוח אותה

וחבל,חבל על הזמן שאתה משקיע במחשבות האלה ועושה לעצמך חיים קשים.אני מדברת מניסיון,כיף לאהוב אך לפעמים זה כואב אבל לא צריך להתעמק בו כך שאתה מפסיק לחיות ונהיה אדם אומלל.תחיה את היום,תכאב את שלך ותמשיך בחיים. היא לא האהבה האחרונה שלך ומגיע לך אהבה אמיתית והיא תהיה.

תודה לך על מנת המציאות...

מה שרשמת כאב אך אמיתי. בכל זאת מאוד קשה להמשיך למרות שחייבים.

כנס, נשמה

אני לא אוהבת לחרטט ולצייר המציאות הלא קיימת.אני אומרת מה שבאמת נראה מהצד וזה כדי שהאדם הסובל ייצא מהבועה של חלומות ויחזור אלינו לקרקע של מציאות שבה יש אנשים אחרים שישמחו להכיר אותו ולעזור כמה שאפשר.... מאחלת לך רק את הטוב..

איך ממשיכים לחיות עם לב שבור?

איך ממשיכים לחיות בלי בת אדם שאתה אוהב כל כך? איך ממשיכים לחיות ולא להתקיים? תעזרו לי אני כבר על סף שיגעון! לא יכול לשכוח אותה למרות שהיא בכלל לא אוהבת אותי.

דעתי !!!

שלום לך !!! פשוט תמשיך את החיים שלך , ומה שאתה רגיל לעשות . אל תשב בבית ותבכה על מה שהלך ונעלם . זה קשה אבל............

מתוק שלי צא מהדיכאון מייד!!!!

אתה לא צריך לשכח אותה שכח מזה!! מה כל כך רע לך לחושב עליה...רע לך כל כך שהיא לא אוהבת אותך! אז חלססססססססססס תמשיך לחיות! מתישהו זה יעבור לך...אני מבטיחה לך.....ועוד יכול להיות שהיא תתאהב בך! אחרי כבר שלא תאהב אותה חח...או אפילו עדיין כשתאהב.....אל תעבד תקוות...גם לי זה קרה... ובסופו של דבר הגשמתי את מתרתי...חח אבל אל תתיאש כי בסוף תתיבש חחח כמו שאומרים אז מתוק...באמת אל תהיה מדוכא בגלל זה עזוב אותך תהנה מהחיים! ביוש'

אין הרבה מה לומר- פשוט ממשיכים . מתעלים על עצמנו וממשיכים....

זה קשה ....זה כואב וזה ימשיך לכאוב אבל אין ברירה. החיים ממשיכים ואי אפשר לעצור את הזמן. להמשיך לבכות? זה לא יוביל לאף מקום. דלת נסגרת, אחת אחרת נפתחת.. לכל ירידה יש עליה ...טובה אף יותר. צריך לנסות לחייך.. לנסות לצאת .. להכיר. אפילו שזה נורא קשה וממש לא רוצים.. אבל אין ברירה.. ובמיוחד שהיא לא אוהבת אותך.... תחשוב על זה ש- "למה אתה צריך לבזבז זמן על מישהי שלא אוהבת אותך"???? למה???. יש בחורות אחרות שכן ירצו לאהוב אותך וכן ירצו את האהבה הגדולה שבך. אז קדימה.... תתחיל לחפש.. קוקי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר