עזרההההההה

אני וחבר שלי בני 16.....אני חברים שנה הוא תמיד אמר לי שהוא אוהב אותי ותמיד דאג לי והכל,הכל! והרגשתי ממש את זה הוא כתב לי תמיד דברים עד לפני 3 חודשים, ולפני שבוע רמזתי לו על זה שאני לא מרגישה שהוא אוהב וגם על כל המכתתבים שאני כותבת לו הוא אומר "וואי את כותבת יפה" במקום להגיד מה הוא מרגיש לגבי זה בזמן האחרון הוא קר עלי ואני מרגישה הרגשה כזאת של סוף למרות שהוא ממשיך להגיד לי שהוא אוהב אותי והוא גם בחיים לא יבגוד בי מה שכן, (אני לא יודעת עם זה קשר), דיברנו על לקיים יחסי מין ואמרתי לו שרק אחרי החתונה והוא אמר שהוא יחכה וכל זה, אבל משום מה הוא אמר לי לפני כמה ימים שהוא חלם עלינו פעם ראשונה עושים את זה וזה היה החלום הכי מדהים שהיה לו וכאלה.. ואחרי יום הוא אמר לי שהוא חלם את זה שוב. זאת היתה היתה עוד נקודה אני לא יודעת אם זה קשור. מה שבאתי להגיד שהיחס שלו השתנה, כלומר, אכפת לו ממני אבל היחס שלו השתנה פשוט וזה מתבטא בזה שכל מה שאני אומרת לו יוצא מהאוזן השנייה אני אומרת לו שהוא מדהים ושאני מאמינה בו והוא מזלזל בזה, או ששלחתי לו סיכומים למגן בהסטוריה שילמד ובמקום זה הוא הכניס אותם לפלאפון בשביל שליפים.. וכעסתי עליו והוא מחק את זה או שמקודם נודע לי (מחברה שלומדת איתו) שהיה להם פוסטר בכיתה של מיה קולוצ'י והוא ועוד אחד רבו על הפוסטר מי לוקח אותו!!! והם עד כדי כך רבו עד שהוציאו אותם מהכיתה!! זה לא מתאים לו!!! והוא התחיל להגיד "איזו שווה" על כל מיני מה שהוא אף פעם לא אמר! ואני חוזרת ואומרת לו כמה אני איתו, וכל מה שאמרתי לו עד היום. רגיל!!! הדבר היחידי הוא שהיה לי ידיד שלא ידעתי שהוא אוהב אותי וזהו.. וניתקתי איתו קשר אבל לא ניראה לי שזה קשור והוא יודע גם שאני בחיים לא אבגוד בו וששאלתי אותו אם משהו השתנה הוא אמר לי שלא והכל בסדר, וחשוב לציין שכל פעם ששאלתי אותו אם הוא אוהב אותי (מעט מאד) הוא נעלב ואמר אם יש לך ספקות שאני אוהב אותך זה רע מאד, ואפילו פעם אחת הוא בכה בגלל זה ועכשיו אני מפחדת לשאול אותו שוב! זה כואב לי אני לא מרגישה אותו קרוב אלי כשאני הכי זקוקה לו, מספיק יש לי בעיות עם ההורים והלימודים אז גם את זה?? אתם חושבים שהסימנים האלו מעידים שהרגשות שלו ירדו? גם בקשר לפוסטר.. אני יודעת שזה סתם פוסטר אבל עדיין מוזר לי. תארו לכם זה היה קורה לחברים שלכם בנות, שהם היו רבים על פוסטר של מישהי יפה בטירוף עד כדי כך שהוציאו אותם מהכיתה, ועוד לפני אנשים....כאילו....מה עם הכבוד אלי? אני מגזימה? אני סתם דואגת?? מה זה?!?!?!?!?!?!! הוא כבר לא אומר שהוא מתגעגע ואנחנו גם גרים רחוק והוא אומר לי שהוא רוצה להיות איתי לידי.......... ואנחנו עוד שבועיים רק מתראים והוא אומר שהוא ימות עד אז ודברים כאלה..אבל הדברים שהוא אומר (שהם מעט ) אומרים ההפך מהמעשים!! מה עושים?!?!? יותר נכון- מה אני אמורה לחשוב???

עוד דבר קטןןן חשוב

זה רק בחודש האחרון ככה, ושאלתי אותו אלף פעם והוא אמר שהכל בסדר אבל זה לא נראה ככה וגם העניין עם הפוסטר נורא מטריד אותי למרות שזה רק פוסטר, זה לא זה, זה הפרנציפ!!! הוא קנה לי דובי...ושרשרת פעם אחרונה שהוא היה אצלי....הדבר האחרון שהוא עשה זה לזלזל בי אבל האם הרגשות השתנו נראה לכם לפי הסימנים?

שלום מתוקה

שמעי אנחנו לא יכולים להגיד לך מה לחשוב.....מכיוון שכל אחד היה חושב אחרת ... אני חושבת שהריי אתם חברים ואוהבים אחד את השני ..נכון?...אז פשוט תגידי לו את לכ מה שאת מרגישה ותגידי לו כל מה שמפריע לך...ככה לפחות הוא יבין ועם לא אז זאת תיהיה כבר בעיה אחרת... ביי ביי מקווה שלפחות קצת עזרתי..[לפחות ניסיתי חח] בהצלחה...

עוד דבר קטןןן חשוב

זה רק בחודש האחרון ככה, ושאלתי אותו אלף פעם והוא אמר שהכל בסדר אבל זה לא נראה ככה וגם העניין עם הפוסטר נורא מטריד אותי למרות שזה רק פוסטר, זה לא זה, זה הפרנציפ!!! הוא קנה לי דובי...ושרשרת פעם אחרונה שהוא היה אצלי....הדבר האחרון שהוא עשה זה לזלזל בי אבל האם הרגשות השתנו נראה לכם לפי הסימנים?

תגידי

דיברת איתו רציני? ואמרת לו מה את מרגישה? עם לא אני מציע לך שתעשי את זה..... ורגע בקשר לפוסטר.....את חושבת שזה איכשהו מתקשר לגישה שלו או מה את חושבת? נ.ב עם אפשר לשאול בן כמה הוא?...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר