נפרדנו

נפרדנו

נפרדנו לפני שבועים, נפרדנו בגלל שאנחנו אוהבים ואולי אם לא היינו אוהבים זה היה קל יותר, אבל אלוהים זה כל כך קשה. חג וכולם שמחים ונהנים ואני לא מסוגל אפילו לעלות חיוך על שפתיי, רק חושב עליך היכן את עכשיו, מה את עושה עכשיו, מצאת לך אחר בשביל לשכוח, כמה שאני אוהב אותך, זוכרת עצמאות שנה שעברה היינו ביחד וכמה שהחיים היו יפים אז, אני אוהב אותך ואת חסרה לי המון, הייתי נותן את כל מה שיש לי רק בשביל להיות איתך. בחיים אני לא אשכח אותך, והלוואי שיהיו לך חיים נפלאים ותמיד תהיי מאושרת ואת תמיד תהיי בשבילי הממי שלי והכי הכי בעולם. ואני היכן שלא אהיה ומה שלא אעשה את תמיד תלווי אוץתי ותהיי חלק מנשמתי. שלום לך...שלום.

אני לא יגיד שזה לא קשה אבל... צא מזה בנאדם!!!

אני יודע שזה קל להגיד אבל בתור אחד שההגיון עובד אצלו כי אני לא נמצא במצב אלא רק רואה אותו מבחוץ, אתה חייב להסיק עם הרחמים. שבועיים זה מספיק, תתחיל לצאת עם חברים, לעשות עם עצמך משהו, תנסה לשכוח. אני לא מזלזל חס וחלילה בכאב, גם אני הייתי שם ואני יודע מה זה בדרכי שלי, אני פשוט חושב שזאת הדרך היחידה לצאת מזה. צא לבלות, תחביבים, תעשה עם עצמך משהו כדי לא לחשוב עליה. הרבה הצלחה! סטימפי.

אהבה זה דבר לא אנושי

הגעתי למסקנה שאהבה לא מתאימה לאנושות. אמנם בן אדם יכול להרגיש את זה, מתאהב, אבל במכה אחת ההכל נגמר. תמיד זה נגמר. האם זה כבר שווה את הכאב? לא נראה לי. כי הכאב הזה הופך הכל לשחור, לא רואים את הדרך. נפרדנו. אני והוא. נפרדנו.

אבל ככה זה נראה...

כמה זמן הייתם ביחד?

נפרדנו

נפרדנו לפני שבועים, נפרדנו בגלל שאנחנו אוהבים ואולי אם לא היינו אוהבים זה היה קל יותר, אבל אלוהים זה כל כך קשה. חג וכולם שמחים ונהנים ואני לא מסוגל אפילו לעלות חיוך על שפתיי, רק חושב עליך היכן את עכשיו, מה את עושה עכשיו, מצאת לך אחר בשביל לשכוח, כמה שאני אוהב אותך, זוכרת עצמאות שנה שעברה היינו ביחד וכמה שהחיים היו יפים אז, אני אוהב אותך ואת חסרה לי המון, הייתי נותן את כל מה שיש לי רק בשביל להיות איתך. בחיים אני לא אשכח אותך, והלוואי שיהיו לך חיים נפלאים ותמיד תהיי מאושרת ואת תמיד תהיי בשבילי הממי שלי והכי הכי בעולם. ואני היכן שלא אהיה ומה שלא אעשה את תמיד תלווי אוץתי ותהיי חלק מנשמתי. שלום לך...שלום.

הצלחת להזיל דמעה מעיני... כנס לקרוא.

ליבי איתך. ככ מבינה את הכאב הזה שדוקר. מבינה את הכעס - "למה לי זה קרה..?" מבינה את השאלות שאין להם תשובות. מבינה אותך . אני חושבת שאין אדם בעולם שלא עובר אכזבה. כאב לב. אני חושבת שזה מחשל. ונכון שזה לא כייף לעבור את זה אבל.. זה בריא. כי רק כך אנחנו באמת יודעים מה טוב לנו ומה נכון בשבילנו. רק כך אנחנו מבינים באמת מהי אהבה. מהו אותו טעם שלא רוצים לשכוח.. אני זוכרת איך שהיה יורד לי דם מהעינים כשהייתי בוכה... אני זוכרת כמה קשה היה לי. עד שהוא הגיע. אותו מלאך שנמצא איתי היום. אותה נשמה שאני לא יכולה להפרד ממנה. אותו גבר שאיתו אני מתחתנת. אני מאחלת לך רק טוב. מאחלת לך שגם לך תגיע אותה אהבת אמת. מניסיון אני אומרת לך - כשזה מגיע- זה אמיתי ומרגישים כמה שזה נכון. גם לך זה יגיע. ואולי זאת היא. תן לזמן לדבר. תן לאהבה להוכיח את עצמה. ואם לא- זה הגורל שנכתב למעלה. אהבה אחרת תגיע.. אני בטוחה. קוקי

לקוקי

סחטן על העידוד היתרגשתי מאוד לקרוא את ההודעה שכתבת...

נפרדנו

איזו אירוניה...

הייתי מאוד שמחה אם הודעה שכתבת היית מכוונת אליי... אני הרגשתי כך ביום העצמאות ועדיין מרגישה... כל הזמן חשבתי עליו אבל הכל לחינם סתם אנרגיות שמיתבזבזות לי... ברור לי שהוא לא חשב עליי... אבל לא נורא מחר יום חדש :) שיהיה לכולנו יום טוב מחר:)))))))))))))))):)

לקוקי

סחטן על העידוד היתרגשתי מאוד לקרוא את ההודעה שכתבת...

... בכייף ממי..

נפרדנו

אני לא יודעת מי אתה, אבל אני מאוהבת בך אתה כזה מקסים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר