..מה לעשות??...

אני בת 32 והחבר שלי בן 27 התחלנו לצאת לפני כשנה, היינו יחד כחצי שנה לאחר מכן נפרדנו לכ-4 חודשים ולאחרונה חזרנו להיות יחד, משיחות שלי איתו עולה כי הוא אוהב אותי מאוד אבל לא רואה את עצמו מתחתן איתי, הוא טוען שאנחנו לא מתאימים לחיי נישואים למרות האהבה הגדולה שלו אליי, הוא הציע לי להפרד כדיי שאוכל להמשיך בחיי אבל אני מאוד קשורה אליו, אנחנו מבלים את כל הזמן הפנוי שלנו יחד,והמחשבה על פרידה ממנו מעלה בי רגשות קשים של נטישה ופחד מבדידות. מה לדעתכם אני צריכה לעשות??

עזבי אותו. הוא סתם מבלה איתך

הוא לא אוהב אותך באמת יהיה קשה בהתחלה אבל נתקי קשר לחלוטין אולי אחרי זה הוא יבין שאת חסרה לו חבל על הזמן שלך

את מבזבזת את הזמן שלך. הוא הכי אמיתי בעולם איתך..

הוא לא משלה אותך.. ויפה מצידו. מציב לך עובדות ואומר לך את ההרגשות והרגשות שלו. לדעתי יש מעבר לכך שהוא "סתם" לא רוצה להחתן איתך... אולי הוריו מעורבים בזה.. אולי בגלל הגיל שלך? כרגע הוא יוצא איתך ואת מבזבזת זמן. מבינה את ההרגשה שלך מתוקה.. אבל תתעלי על עצמך. עדיף פרידה היום מעבר עוד שנה.. הפרידה תהיה קשה בכל מקרה אז תעשי זאת היום .... תכנסי לאתר הכרויות ותנסי להכיר בחורים אחרים.. אל תבכי ואל תבזבזי זמן על הכאב והעצב.... 32 את לא ילדה.. הזמן עובר וחבל. תחשבי על זה כתקופה יפה אבל נגמר. אנחנו כאן להיות לצידך. לתמוך בך. לעזור ולהקשיב לך בכל עת. בהצלחה קוקי

חייכי הכל קורה לטובה

אני שמחה בישבילך שהבחור כנה איתך ושהקשר ניתק עכשיו כיוון שאם זה היה קורה מאוחר יותר זה היה יותר קשה... אמנם חשבת שהקשר יוביל לחתונה אך אם ישנם היסוסים כנראה שזה לא זה... שחררי את עצמך ,אל תלחצי ונתקי כל קשר! תכירי אנשים בגילך אל תתעסקי עם ילדים הם אוהבים לצאת עם בחורות גדולות מהם אך פוחדים ממחויבות... שיהיה לך המון בהצלחה מחזיקה ידיים ואוהבת... הנרי

קרה לי משהו דומה אני בת 22 וחבר שלי בן 30, וזה בדיוק אותו מצב שתארת אנחנו

אוהבים אחד את השני ומאוד אבל בקטע של ידידים איכפת לנו אחד מהשני אבל החלטנו שאנחנו פשוט לא מתאימים יש בנינו מנטליות מאוד מאוד שונה ,תרבות,גיל, תחביבים וכ"ו בכול זאת החזקנו כמעט שנתיים. ועכשיו אחרי שנפרדנו עברו שבוע אנחנו מבלים רוב הזמן כימעט יחד למרות שהוא יודע שאני יוצאת עם אחרים זה ניראה כאילו זה לא מפריע לו, האם אפשר להפסיק לאהוב בן אדם בין לילה? איך זה יכול להיות שזה לא מפריע לו?! הוא אפילו מדרבן אותי לצאת עם אחרים. אני גם מרגישה שאני לא מקנא לו אבל משהו קטן מציק לי כשאני ידע ההאם הוא יצא עם אחרות. זה כזה מוזר כאילו עטפנו את הרגשות שהיו עד כה וזרקנו אותם. אנחנו פשוט לא מרגישים כלום אחד כלפי השני למרות שאנחנו נהנהים להיות יחד ולדבר בטלפון, דרך אגב אנחנו עכשיו בקשר הרבה יותר טוב ממה שהינו כשהיינו יחד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר