אהבה הורסת

אני יספר את הסיפור הזה כידי שאנשים אחרים לא יעשו את אותה טעות שאני עשיתי. בתקווה שאולי לא יגיעו למצבים כאלה אף פעם. היה לי חבר שהכרתי אותו הרבה מאוד זמן. לפני כמה שנים כשהיתי בצבא (בבסיס שבו לא היתה אפילו בחורה אחת) הכרתי בחורה חמודה ששברה את ליבי היא היתה לא במקרה אלא בת דודה של החבר הכי טוב שלי. אתם יודעים מאותם חברים שעוזרים ותומכים. היא לא היתה יפה במיוחד. אבל כל התכונות של בחורה מושלמת היו לה. דוד שלה לא ידע דבר. כבר מהתחלה היתה לי הרגשה לא טובה. כאילו אני דוקר לחבר הכי טוב שלי סכין בגב. היא לא ויתרה עלי כבר מהתחלה. אני לא נשארתי עדיש.למרות שרציתי לסיים את הקשר כבר מהתחלה, לא יצלחתי לעשות את זה. לא ידעתי איך להגיד לבחורה שאותה חשבתי לבחורה הכי תמימה בעולם, שאני בעצם זורק אותה ואין לי בעצם שום הסבר או תירוץ טוב. התחלתי לדבר שטויות והיא מאוד נפגע ממני. היא הבינה שאני רציני אבל המחשבה שמישהו זורק אותה לא אזבה אותה. היא רצתה שגם אני יסבול. עם הזמן אני התחלתי להתאהב בה בלי לדעת שבעצם הכל מזימה שלה לגרום לי להתאהב ואחר-כך לזרוק אותי.זה בדיוק מה שקרה אחרי שנתיים שהיתי איתה בקשר. זה פשוט הרס אותי הפסקתי להיפגש איתה איתחלתי לשלוח לה הודעות SMS מגעילות ופוגעות הכל איתחיל להיסתבך היא סיפרה לאמא. אמא סיפרה לאח. אח יתחיל להישתגע ורצה לתת לי מכות. הוא סיפר לבן דוד שלה שהיה בעצם חבר שלי. אני רציתי רק להיות איתה,לבלות איתה,לאהוב אותה,לחבק אותה,לקנות לה מתנות יפות. אני שואל את אצמי את אותה שאלה כל בוקר. למה הינו צריכים להגיע שנינו למצב כזה? למה? בסופו של דבר איבדתי אותה וגם את החבר שלי. אנשים שאהבתי יותר מכל דבר אחר בעולם.

משהו לא ברור....

במשך שנתיים היא רצתה שתתאהב בה ואחכ "לזרוק" אותך??? שנתיים זה המון זמן... הייתם חברים בשנתיים האלה?? קוקי

אהבה לא הורסת!! זה כמו להגיד שהחיים הם הגורם למוות!!

באמת יכולנו ללמוד מטעויות של אחרים אבל התכונה שלנו כ-בני אדם היא לא להמין לאחרים--רוצים לבדוק...את מזלינו.. תגיד לתינוק לא לגעת בתנו...מה הוא יעשה? באמת יקבל את העצה שלך? לא!! הוא מרגיש שאתה מגביל אותו ולא שאתה שומר עליו!! לכן הוא יגע!

אהבה לא הורסת..אנשים הורסים אהבה.

ואיך לא תחזור אתה על הטעויות שלך? במבט לאחור..אם היית יכול לחזור לעבר..לאן היית חוזר ומה היית משנה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר