נדלקתי על מישהוא ואין לי מושג איך לקחת את זה הלאה

התאהבתי במישהוא ואין לי מושג איך לעשות צעד. הוא ידיד של חברה שלי והוא בשכבה מעליי. (אני בי' הוא ביא'). הוא מכיר אותי קצת ואחנו אומרים אחד לשני היי כשאנחנו נפגשים אבל לא יותר מזה. אני חושבת שזאת פעם ראשונה בחיים שלי שנדלקתי על מישהוא כל כך חזק ואני ממש לא רוצה לפקשש את זה. אני פשוט חייבת לדעת אם יש לי סיכוי איתו. הקטע הוא שאני לא יכולה לשלוח את חברה שלי כי הם לא ידידים ממש קרובים אז אני בספק שהוא יספר לה את האמת מה הוא חושב עליי. נראה לי שהוא מנסה להתקרב אליי אבל זה לא אומר הרבה כי הוא בן אדם מאוד ידידותי. איך אני יכולה לגלות אם יש לי סיכוי איתו מראש? כדאי לי פשוט להגיד לו הכל עכשיו או לחכות עם זה ולנסות להתידד איתו קודם? (הבעיה היא שברגע שמתידידים יש את הפחד להרוס את קשר הידידות. וגם ככה אנחנו מכירים פחות או יותר אז לא יווצר מצב שאני אדבר אותו והוא ישאל אותי מי אני או משהו כזה).

עצה

ללכת ולשאול אותו ישר זה לא ממש כדאי, כי לא הייתה לו הזדמנות אמיתי בנתיים להכיר אותך מספיק לעומק על מנת לענות על שאלה שכזו, או בכלל לשניכם לבדוק את ההתאמה בינכם. מה שכן- נסי ליזום איתו שיחות ארוכות יותר, תכירו זה את זו, תעברו בהמשך לטלפון ותמשיכו משם. בצורה כזו הקשר יוכל להתפתח בקצב הטבעי שלו, מבלי שיווצר מצב שצד מסויים מזרז את התהליך, או לחילופין, אולי תביני שאתם לא מתאימים או שהוא לא מה שחיפשת, כי הרי את עדין לא מכירה אותו לעומק... בהצלחה...

חשבתי להוסיף..אבל..אין..

מעבר להיי..את יודעת עליו משהו? אם כן..נסי פעם הבאה לשאול אותו משהו בקשר אליו..או סתם לפתח שיחה על משהו שקורה בבית הספר.. תתחילי ממשהו ממש קטן..ותמשיכי משם.. ותהיי את. שום הצגות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר