ריטה תיראי...

אולי לך זה ניראה כמו הידלקות אבל לדעתי זאת אהבה. אני לא אהבתי ככה אף אחד אף פעם!!! ואת אומרת שזאת הידלקות?! את טועה... אני לא יודעת מה להגיד לך. אולי הוא באמת רצה להגיד לי משהו ואני לא הקשבתי אבל עכשיו זה כבר לא משנה. העיקר הוא עכשיו איך אני יוצאת מכל הקטע הזה בלי לפגוע בו, בלי להיפגע בעצמי, וגם איך אני יכולה להחזיר לעצמי את החבר הכי טוב שלי???

קודם כל זה נורא מזכיר לי משהו

שקרה לי, גם הרגשתי כמוך שלא אהבתי ככה בחיים שלי והייתי מטורפת עליו וכל מילה שלו ניסיתי לפרש אולי זה אומר שהוא גם מרגיש משהו וכו' ככה 3 שנים... לא חבל? בקשר לחברות, קצת מוזר כי את בעצמך אמרת בהודעה הקודמת שלך "אתה צודק בכך שאמרת שהוא חרא של בן אדם" אז איזה מן חבר הוא? ענב

ולמה להציל חברות עם חרא של בנאדם...

אני חושבת שאת צריכה לחשוב לבד כמה ימים..על מהות החברות ביניכם.. ואם יש משהו שאכן שווה הצלה.. אם כן..אז רק שיחה פתוחה על הכל..יכולה לעזור..אולי.. ולזה שני הצדדים צריכים להיות מוכנים.

אני צריכה עזרה!

תקשיבו, חבר'ה! אני מאוהבת במישהו כבר יותר משנה וחצי. אני הצעתי לו כמה פעמים לצאת איתי אך הוא תמיד אמר לי שהוא לא רוצה כרגע חברה. לפני כמה חודשים, ביוני, הוא אמר לי שהוא אוהב אותי אך לפני שלוש שבועות נודע לי שהוא שיקר ושהוא לא התכוון למה שאמר. אניי לא מדברת איתו כבר יותר משבועיים ואני סובלת מזה. אני נורא רוצה לשנות את המצב בנינו אך אינני יודעת איך. בבקשה תייעצו לי...

".......נודע לי שהוא שיקר ...."

ועדיין יש לך ספקות מה לעשות? כאשר אין אמונה האהבה לא יכולה לפרוח!

גם לא חברות..גם לא ידידות...

אני צריכה עזרה!

תקשיבו, חבר'ה! אני מאוהבת במישהו כבר יותר משנה וחצי. אני הצעתי לו כמה פעמים לצאת איתי אך הוא תמיד אמר לי שהוא לא רוצה כרגע חברה. לפני כמה חודשים, ביוני, הוא אמר לי שהוא אוהב אותי אך לפני שלוש שבועות נודע לי שהוא שיקר ושהוא לא התכוון למה שאמר. אניי לא מדברת איתו כבר יותר משבועיים ואני סובלת מזה. אני נורא רוצה לשנות את המצב בנינו אך אינני יודעת איך. בבקשה תייעצו לי...

...Have you thought

? Maybe the one who you "found out from" that he didn't mean it, wanted him for herself So she wants you out of the way, so she can get him, it could happen you know, and like I've said many times before, Love can't exist without Honesty, Communication, Trust and Respect and Patience And you have no trust in him that he is telling the truth, so how can you say you Love? I suggest you ask him yourself, although I think he would be rather insulted that you'd listen to your friends and not to him, especialy when he opens up his heart to you

ולמה להציל חברות עם חרא של בנאדם...

אני חושבת שאת צריכה לחשוב לבד כמה ימים..על מהות החברות ביניכם.. ואם יש משהו שאכן שווה הצלה.. אם כן..אז רק שיחה פתוחה על הכל..יכולה לעזור..אולי.. ולזה שני הצדדים צריכים להיות מוכנים.

את יודעת ריטה...

את צודקת. לא כדאי להציל חברות עם חרא של בן אדם אבל לכ אחד יש את הצדדים הטובים שלו אך יש גם את הרעים... הוא בן אדם נורא רגיש, נורא נחמד, חבר מאוד טוב, מתחשב. הפעם הוא לא התחשב בי אלא רק ב"אני" שלו אבל בכל זאת. לדעתי כדאיי מאוד להציל את החברות הזאת ואני מקווה שזה גם דעתו... היום אני אנסה לדבר איתו ואני אודיע לכם מה קרה בנינו...

אני צריכה עזרה!

חמודה, אולי הגיע זמן לשנות טקטיקה וכיוון

במקום להתעסק באיך לשנות את המצב איתו, איך לגרום לו כן לאהוב אותך אולי תתחילי להשקיע העצמך בלעדיו, איך את מתכוונת להתחיל להתגבר עליו ולא איך להחזיר אותו. מי ששיקר פעם אחת ישקר לך שוב ושוב. ואם אחרי כל כך הרבה זמן הוא לא אוהב אותך, הוא כנראה כבר לא יאהב. אז זה הכי כואב בעולם להתגבר על אהבה, אבל ככל שתקדימי לעשות זאת יהיה לך יותר קל בהמשך. מאיה

אם הוא לא רוצה לא צריך תשכחי ממנו

חמודה, אולי הגיע זמן לשנות טקטיקה וכיוון

במקום להתעסק באיך לשנות את המצב איתו, איך לגרום לו כן לאהוב אותך אולי תתחילי להשקיע העצמך בלעדיו, איך את מתכוונת להתחיל להתגבר עליו ולא איך להחזיר אותו. מי ששיקר פעם אחת ישקר לך שוב ושוב. ואם אחרי כל כך הרבה זמן הוא לא אוהב אותך, הוא כנראה כבר לא יאהב. אז זה הכי כואב בעולם להתגבר על אהבה, אבל ככל שתקדימי לעשות זאת יהיה לך יותר קל בהמשך. מאיה

שמעו קטע...

לפני כשעתיים התקשרתי אליו. אמרתי לו:, "היי, מה קורה?" "מה את רוצה? הכל בסדר." "תקשיב, אפשר לדבר איתך?" "כן, דברי." "לא בטלפון." "לא, אני לא יכול להפגש איתך!" "טוב..." "ביי." אמר וניטק!!! איזה בן-זונה!!! מה הוא מרשה לעצמו?! לפחות היה אומר שהוא צריך לעזור להוריו, אבל סתם לשקר ולנטק בפרצוף?! הפעם הוא באמת הגזים!!! עכשיו אני באמת לא רוצה לדבר איתו יותר!!! נכון שהוא בן-זונה? תודו...

אני צריכה עזרה!

בסופו של כל סוד להתגלה!!

האם חשבת לברר מה הבעיה איתו??אני בטוח שתוך כמה זמן תמצאי את התשובה!! לבנתיים את יכולה לשאול אותו----שאלות.לשוגמא--1- האם הוא אוהב בנים? 2-האם יש לו בעיה רפואית?3-האם יש לו משהי כמו חברה מאוד רצינית. ואם זה לא יעזור??לכי תמצאי מישהו אחר,ותנשקי אותו מול העיניים שלו.ותראה את תגובתו. אני לא חושב שבגיל שלך צריכים להיות מאוכזבים מאהבה.אם זה לא יצליח,בטוח תמצאי משיהו אחר.(-:בהצלחה

שמעו קטע...

לפני כשעתיים התקשרתי אליו. אמרתי לו:, "היי, מה קורה?" "מה את רוצה? הכל בסדר." "תקשיב, אפשר לדבר איתך?" "כן, דברי." "לא בטלפון." "לא, אני לא יכול להפגש איתך!" "טוב..." "ביי." אמר וניטק!!! איזה בן-זונה!!! מה הוא מרשה לעצמו?! לפחות היה אומר שהוא צריך לעזור להוריו, אבל סתם לשקר ולנטק בפרצוף?! הפעם הוא באמת הגזים!!! עכשיו אני באמת לא רוצה לדבר איתו יותר!!! נכון שהוא בן-זונה? תודו...

אל תחפשי הצדקות לרגשות שלך אצלנו..

אנחנו לא נאמר לך איך המצב ואיך לחשוב ואיך להרגיש.. זאת ההחלטה שלך. אנחנו יכולים רק להציע..ולכוון.. אישית..לא רואה איפה ראית שקר בזה.. אני הרגשתי שהוא פשוט לא רוצה לראות אותך ולא ממש עניין אותו מה יש לך לומר.. למה? אולי את יודעת..אני לא.. אבל שיקר? בשיחה הזאת..הוא לא עשה את זה..הוא ניתק בחוסר נימוס..אולי בשביל שלא יצטרך לשקר..

מי אמר שהוא שיקר?

אני לא אמרתי שבשיחה הזאת הוא שיקר! טוב, אני כן... אבל... טוב,לא משנה. קיבלתי כבר מספיק עצות ואני כבר יודעת מה לעשות. תגידי, מאיפה את?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר