אני צריכה עזרה!

תקשיבו, חבר'ה! אני מאוהבת במישהו כבר יותר משנה וחצי. אני הצעתי לו כמה פעמים לצאת איתי אך הוא תמיד אמר לי שהוא לא רוצה כרגע חברה. לפני כמה חודשים, ביוני, הוא אמר לי שהוא אוהב אותי אך לפני שלוש שבועות נודע לי שהוא שיקר ושהוא לא התכוון למה שאמר. אניי לא מדברת איתו כבר יותר משבועיים ואני סובלת מזה. אני נורא רוצה לשנות את המצב בנינו אך אינני יודעת איך. בבקשה תייעצו לי...

עצה........

גם לי וגם לחברה שלי קרה משהו דומה אני יתן את הדוגמא שלי הייתי מאוהבת במישהו שהיתיחס עלי יפה אבל כמובן שהוא רק חיבב אותי אבל לא מעבר ואני כמובן רק דימנתי כול הזמן איך אני מבלה איתו בכול רגע ביום וחברה שלי היתה מאוהבת במישהו 3 שנים שגם לא בדיוק שם עליה ולשנינו בסוף זה היתפוצץ בפרצןף והמסקנה שאני הגעתי עליה היא....... כשאנחנו מאוהבים במישהו זה רק הרגשה שלנו ועם האדם שעומד מולנו לא חש כמונו אז עדיף לרדת מזה עם כול הכאב הענק שיש לנו בלב כי אהבה היא רק תחושה ותחושות עוברות עם מתקדמים הלאה בחיים אז העצה שלי שתתקדמי הלאה בחיים ותנסי לאהוב ולהרגיש נאהבת עי אנשים שמרגישים את תחושת האהבה עלייך אני רק מחזיקה לך אצבעות........

אני מסכימה עם קארן ומוסיפה

במשך תקופה חשבתי שלאהוב מישהו באמת זה גם כשהוא לא אוהב בחזרה ושזה שווה את זה בכל זאת, אבל זהו שזה לא, לא שווה להתעורר יום אחד בבוקר ולגלות שאמנם גדלת כבר ב-3 שנים מאז שהכרת אותו אבל שום דבר עדיין לא השתנה ואת עדיין לבד.. פשוט לא שווה את זה, כי אפילו שזה כואב מאוד כשזה נגמר אבל זה כאב כל כך עוד כשחשבת שזה היה. ותאמיני לי, כשתחליטי בעצמך שזה נגמר ושזה ההפסד שלו, שהוא הפסיד אותך כי הוא "לא מעוניין בחברה כרגע" אז יקרו 2 דברים: 1. את תהיי הרבה יותר חזקה אחרי שהחלטת שהוא לא טוב מספיק בשבילך 2. פתאום זה יפריע לו והוא יראה מה הוא הפסיד. תהיי חזקה

בדיוק..........

תמיד תחשבי על מה שענב כתבה לך הזמן עובר ואנחנו רק נתקעים אף אחד בעולם לא שווה שאנחנו וכולל אותך שניתקע בחיים ביגללו תמיד תחשבי הזמן לא עומד לצידנו (במיוחד לנשים) אז להיתגבר (עם כול הקושי ובאמת קושי) ולהיתקדם תמיד תשאפי שיהיה לך יותר טוב ובבקשה תחתכי ממנו מנסיון שלי על תבזבזי את חייך אף פלוץ לא שווה את זה ותנסי לחייך בשביל עצמך למרות שזה אחד הדברים הכי קשיים בחיים אבל כמו שאומרים אהבה זה לא דבר קל אז עם הרבה אהבה ממני תתקדמי בחייך ובהצלחה ענקית ממני

אני צריכה עזרה!

תקשיבו, חבר'ה! אני מאוהבת במישהו כבר יותר משנה וחצי. אני הצעתי לו כמה פעמים לצאת איתי אך הוא תמיד אמר לי שהוא לא רוצה כרגע חברה. לפני כמה חודשים, ביוני, הוא אמר לי שהוא אוהב אותי אך לפני שלוש שבועות נודע לי שהוא שיקר ושהוא לא התכוון למה שאמר. אניי לא מדברת איתו כבר יותר משבועיים ואני סובלת מזה. אני נורא רוצה לשנות את המצב בנינו אך אינני יודעת איך. בבקשה תייעצו לי...

עשה כסף

איך להרוויח כסף בקלות? שלום לכולם , אני יודע שזה קצת ארוך, אבל מי שתהיה לו סובלנות לקורא עד שיבין על מה מדובר - ירוויח (ואני כותב מתוך ניסיון( מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא במהלך אחד משיטוטי ברשת , ובדיוק כמוכם עכשיו , נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, ועם השקעה בסיסית של רק 6$ או 30 ש´´ח + 6 בולים. המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה , אמרתי לעצמי, ´´כן , בטח...´´ הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו הייתי גם סקרן והמשכתי לקורא. היה כתוב שאם אשלח 1$ - 5 ש´´ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר, אוכל לעשות אלפי דולרים בזמן מאד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם שלך והכתובת שלך כמספר 6 בתחתית הרשימה ולשלוח ל- 300 מקומות ברשת (יש בערך 500,000 וזה פותח אפשרות לשוק די גדול, לא ?) אין מלכודת. זה עובד! בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאוחרי מכתב זה, והתוצאות, הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף. זה מכתב עבור כל אדם מאדם, אני יודע מי אנחנו, ושכל אחד מאיתנו רוצה רווחה מאיזושהי סיבה בחייו, אני מרוגש מהיופי של הנתינה והקבלה באפשרות זו. המחשבה שלכולנו יש אפשרות של שפע ורווחה בחיינו בכל התחומים וזה כולל גם רווח כלכלית, מרוממת את רוחי, זאת ממש תחושבה פנימית שלי שזו הדרך לפתור חלק גדול מהבעיות הכלכליות של העולם. עם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ונבטח, כל אחד מאיתנו ירוויח. כמה אבסורדי, לחשוב שמרמים אותנו ב - 1$ , כמה אנרגיה אנו מבזבזים על הספק? במקום לקחת את אותה האנרגיה והלשקיע אותה בהזדמנות שנקראת בדרכנו , מי יודע? השאלה הראשונה ששאלתי את עצמי לפני שסכמתי לקחת חלק ולהיות מעורב בדבר הזה ששינה את חיי היה: האם זה נכון? ובכן, התשובה היא כן. זה נכון וזה עובד! האדם שהיה תחתי ברשימה מספר: ´´תוך 7 ימים התחלתי לקבל מזומן בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מדי. אבל המזומן המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 25$ , ובסוף השבוע השני עשיתי סכום של 1000$ , בסוף השבוע השלישי היה לי יותר מ- 10,000$ וזה עדיין גדל. עכשיו זה השבוע הרביעי ועשיתי סכום של יותר מ - 42,000$ וזה עדיין ממשיך להגיע, זה בהחלט היה שווה 6$ (30 ש´´ח) + 6 בולים! לתשומת לבכם! עיקבו אחרי ההוראות הפשוטות ותראו איך הכסף מגיע! זה קל, זה חוקי, וההשקעה שלכם היא רק 6$ (30 ש´´ח) + 6 בולים. אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דיבידנד בלתי רגיל. התוכנית הזאת נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם, המשיכו את ההצלחה שלה ועיזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני , להלן 4 הצעדים הקלים להצלחה: צעד 1: קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות גניבה דרך הדואר) וכיתבו את המשפט שלהלן על כל תחתיכת נייר: ´´בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך´´ , כיתבו את שמכם וכתובתכם המדויקים. עכשיו קחו 6 שטרות של 1$ או 6 מטבעות של 5 שקלים (עדיפות לשולחי דולרים) ותכניסו אחד לתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא יראה דרך המעטפה. שימו כל מטבע או שטר עטוף בפתק במעטפה נפרדת, (6 סה´´כ) וסיגרו אותם. עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות חתומות , בכל אחת יש פתק שעליו כתוב המשפט הנ´´ל, השם שלכם, הכתובת ושטר של 1$ או מטבע של 5 שקלים. מה שאתם עושים הוא ליצור שירות, אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. שלח את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1#) צביה רן ת.ד. 650 רעות 71906 2#) דור וייס שוהם 8 ת"א 69359 . 3#) רחל חדד חנה סנש 17 יהוד 56000. 4#) ערן וילף ויתקין 19/4 ת"א 63475. 5#) יעל נהרי ד.נ.ג.ת.כפר תבור 15251. 6#) רפי ליר ת.ד. 25025 ת"א 67942. צעד 2: הוציאו את השם הראשון מהרישמה למעלה , הזיזו את השאר למעלה (6 נהייה 5, 5 נהייה 4 וכו´) , והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה. צעד 3: השתמשו ב- netscape או ב- internet explorer וחפשו אחרי קבוצות שונות ( צ´אט, פורומים, קהילות , messages boards , לוחות ועוד בכל העולום , יש לפחות 500,000) צעד 4: שנו מה שאתם צריכים , אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל - 300 קבוצות ( news groups ) ברשת (כל מה שאתה צריך זה 300, אבל זיכרו, ככל שאתם שולחים יותר , תקבלוח יותר מזומן! כמו כן, שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאימיילים שלהם כהעצה להצטרף למעגל השפע. ברכותי - זהו זה! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב כשתתרגלו זה יקח בערך 30 שניות לקבוצה! זיכרו! ככל שתישלחו את המסר ליותר קבוצות תקבלו יותר מזומן, אבל עליכם לשלוח מינימום 300 הודעות. זהו זה! תתחילו לקבל מזומן מרחבי העולם בתוך ימים! בבקשה זיכרו! התוכנית הזאת נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים וע´´י הזהירות וצומת הלב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה , התוכנית תמשיך ,והכסף שכה הרבה אנשים קבלו יעבור גם דרככם. אז שככל מכתב מקבל התייחסות והוראותיו מבוצעות בזהירות. שישה אנשים יזכו לתמורה עבור השתתפותם כמפתחי רשימה עם 1$ או 5 שקלים לכל אחד. השם שלכם יזוז ברשימה למעלה באופן גיאומטרי כך שכאשר שימכם יגיע למקום הראשון אתם כבר מקבלים אלפי שקלים במזומן. הערות: * אולי תרצו לשכור ת.ד. בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים תוכלו להשתמש בשם בדוי כל הדבר מעביר לכם את המכתבים. * אם אתם מנסים לרמות אנשים ע´´י כך שאתם שולחים את ההודעות עם שימכם בהודעה , בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! מישהו שדיבר איתו , ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 דולר וזה אחרי מספר חודשים, לאחר תקופה הוא שלח 6 דולר , ואנשים הוסיפו אותו לרשימות שלהם ותוך 4 שבועות היו לו יותר מ- 60,000 $! עכשיו לחלק הלמה? מתוך 300 הודעות ששלחתי נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד נמוך) אז אני עושה 7$ עם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מש-7 האנשים ששלחו לי עכשיו דולר ישלחו מינימום 300 הודעות , כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו ל-7 המקוריים , זה עוד 49 $ עבורי , עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 343$ נוספים. עכשיו 343$ ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני אעשה 2401$ דולר. אוקיי עכשיו זה החלק הכיפי כל אחד מ2401 האנשים האלו שולח מינימום 300 הודעות מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מקבל רק 7 , תשובות זה מכניס לי 16,807$ , 16,807 האנשים ישלחו את ההודעה הזאת ל300 קבוצות עם שמי כמספר אחד , ואם עדיין רק -7 האנשים מתוך הקבוצות יענו אני אקבל: 117,649$ עם השקעה מקורית של 6 דולר בלבד! זיכרו! ´´כנות היא השיטה הטובה ביותר´´ , אתם לא צריכים לרמות את הרעיון הבסיסי על מנת לעשות כסף! בהצלחה לכולם ובבקשה, בבקשה תהיו פיירים ותקבלו את הרווח הענקי מכך, שהוא ´´טונות של כסף´´. האם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזאת , בשביל ´´סיכון´´ של 30 ש´´ח ו-6 בולים? אני לא! ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו!

בדיוק..........

תמיד תחשבי על מה שענב כתבה לך הזמן עובר ואנחנו רק נתקעים אף אחד בעולם לא שווה שאנחנו וכולל אותך שניתקע בחיים ביגללו תמיד תחשבי הזמן לא עומד לצידנו (במיוחד לנשים) אז להיתגבר (עם כול הקושי ובאמת קושי) ולהיתקדם תמיד תשאפי שיהיה לך יותר טוב ובבקשה תחתכי ממנו מנסיון שלי על תבזבזי את חייך אף פלוץ לא שווה את זה ותנסי לחייך בשביל עצמך למרות שזה אחד הדברים הכי קשיים בחיים אבל כמו שאומרים אהבה זה לא דבר קל אז עם הרבה אהבה ממני תתקדמי בחייך ובהצלחה ענקית ממני

תודה...

אני מודע לכם על העצות אבל יש בעיה עם זה: אני לא יכולה סתם ככה להפסיק לאהוב אותו! הוא לא סתם מישהו שאני אוהבת הוא גם החבר הכי טוב שלי. אני מגלה לו את כל הסודות והוא מגלה לי. אנחנו כמעט כל יום ביחד ואני כל הזמן חושבת עליו. עכשיו, בשבועיים האחרונים שאני לא מדברת איתו, אני לא יכולה להפסיק לחשוב עליו. אני נכשלתי בשלושה מבחנים בגלל שאנניי מרוכזת. ניסיתי ללכת למסיבות ולהכיר אנשים חדשים ואפילו מצאתי מישהו שנורא מצא חן בעיניי אך עדיין אניי לא מפסיקה לחשוב על אותו אחד שגנב את ליבי ואת אהבתי. מה אתן מציעות לי כדי לנסות להסיח את דעתי ממנו?

תודה...

אני מודע לכם על העצות אבל יש בעיה עם זה: אני לא יכולה סתם ככה להפסיק לאהוב אותו! הוא לא סתם מישהו שאני אוהבת הוא גם החבר הכי טוב שלי. אני מגלה לו את כל הסודות והוא מגלה לי. אנחנו כמעט כל יום ביחד ואני כל הזמן חושבת עליו. עכשיו, בשבועיים האחרונים שאני לא מדברת איתו, אני לא יכולה להפסיק לחשוב עליו. אני נכשלתי בשלושה מבחנים בגלל שאנניי מרוכזת. ניסיתי ללכת למסיבות ולהכיר אנשים חדשים ואפילו מצאתי מישהו שנורא מצא חן בעיניי אך עדיין אניי לא מפסיקה לחשוב על אותו אחד שגנב את ליבי ואת אהבתי. מה אתן מציעות לי כדי לנסות להסיח את דעתי ממנו?

תודה...

אופס...

מצטערת שיצא לי לשלוח את אותה ההודעה פעמיים. ושלא תחשבו שהשם "שרה מרגולין" זה השם שלי. אני שולחת הודעות מה-E-MAIL של חברה שלי אז אל תגלו, בסדר?

תודה...

זה משנה קצת את העניין..... אז תחשבי על זה....

אם הוא חבר כל כך טוב שלך..כל כך הרבה זמן... למה לשקר לך במשהו שהוא יודע שיפגע בך? ושאלה: איך בדיוק גילית שהוא שיקר? ובאילו נסיבות הוא אמר שהוא אוהב? האם אמר במילים האילו בדיוק? טוב, כמה שאלות...

אני צריכה עזרה!

עצה ממני

אני חייב לספר לך את האמת הכואבת...את יכולה לבכות כמה ימים אבל זה יעבור לך...הוא לא רוצה אותך...1)אם הוא היה מעוניין אז הוא היה מסכים לצאת איתך 2)הוא כנראה יודע שאת אוהבת אותו והוא רוצה לשחק איתך בכך שהוא אומר ש"הוא אוהב אותך" אז עזבי אותו כי הוא חרא של בן אדם והוא לא מגיע לך ואני בטוח שהוא לא כל כך טוב ואם הוא כן אז לא נורא כי עוד מעט תמצאי מישהו ותצחקי על זה שפעם רצית את הילד הזה בהצלחה (-:

זה משנה קצת את העניין..... אז תחשבי על זה....

אם הוא חבר כל כך טוב שלך..כל כך הרבה זמן... למה לשקר לך במשהו שהוא יודע שיפגע בך? ושאלה: איך בדיוק גילית שהוא שיקר? ובאילו נסיבות הוא אמר שהוא אוהב? האם אמר במילים האילו בדיוק? טוב, כמה שאלות...

עונה לשאלותיך, ריטה

הוא אמר לי את זה בידיוק במילים האלה "אני אוהב אותך!" והוא בעצמו אמר לי את זה שהוא שיקר לי כי הוא חשב שגם אני שיקרתי הנוגע למשהו אבל בעצם לא שיקרתי לו... הוא אמר שאז הוא רצה שאני אפסיק להציע לו לצאת איתי ולכן זה הדבר הראשון שהוא חשב עליו ואמר...

עצה ממני

אני חייב לספר לך את האמת הכואבת...את יכולה לבכות כמה ימים אבל זה יעבור לך...הוא לא רוצה אותך...1)אם הוא היה מעוניין אז הוא היה מסכים לצאת איתך 2)הוא כנראה יודע שאת אוהבת אותו והוא רוצה לשחק איתך בכך שהוא אומר ש"הוא אוהב אותך" אז עזבי אותו כי הוא חרא של בן אדם והוא לא מגיע לך ואני בטוח שהוא לא כל כך טוב ואם הוא כן אז לא נורא כי עוד מעט תמצאי מישהו ותצחקי על זה שפעם רצית את הילד הזה בהצלחה (-:

תודה על העצה!

מצד אחד אתה צודק בכך שאמרת שהוא חרא של בן אדם, אבל מצד שני הוא נורא נחמד והוא גם כוסון. זה נכון שהיופי זה לא הדבר הכי חשוב בעולם אבל בכל זאת. ת'אמת, אחרי כל העצות שנתתם לי אני כבר לא יודעת אם אני אוהבת אותו... אני מודה לך על שהקדשת לי מזמנך...

תודה...

היי לא יודעת איך קוראים לך אין לי פשוט מושג אבל לא משנה אני יכולה גם לעזסור לא?

עונה לשאלותיך, ריטה

הוא אמר לי את זה בידיוק במילים האלה "אני אוהב אותך!" והוא בעצמו אמר לי את זה שהוא שיקר לי כי הוא חשב שגם אני שיקרתי הנוגע למשהו אבל בעצם לא שיקרתי לו... הוא אמר שאז הוא רצה שאני אפסיק להציע לו לצאת איתי ולכן זה הדבר הראשון שהוא חשב עליו ואמר...

המשפט האחרון שאמרת...

נותן את התשובה... הוא אמר לך, למעשה, את מה שרצית לשמוע.. הוא נלחץ ורצה לצאת מזה.. וטעה.. זה אומר שאת רמזת לו רמזים עבים למדי..ורצית..והיית קצת עיוורת למציאות..שהוא לא שותף לרגשותייך.. והוא היה קצת מפוחד...וזה מה שיצא לו..וזה לא תירוץ..כי חבר טוב היה חושב פעמיים..ומסביר לך יפה.. ואולי הוא ניסה..ולא שמעת..זה קורה..אולי..

תודה על העצה!

מצד אחד אתה צודק בכך שאמרת שהוא חרא של בן אדם, אבל מצד שני הוא נורא נחמד והוא גם כוסון. זה נכון שהיופי זה לא הדבר הכי חשוב בעולם אבל בכל זאת. ת'אמת, אחרי כל העצות שנתתם לי אני כבר לא יודעת אם אני אוהבת אותו... אני מודה לך על שהקדשת לי מזמנך...

אה ..סליחה..לא מתכוונת לתפוס אותך במילה..אבל...

" נורא נחמד והוא גם כוסון.." ??? זה לא נשמע כמו אהבה.. זה נשמע כמו הדלקות..ומאחר ורצית כל כך והוא לא..זה הפך לאתגר וגם קצת אובססיה.. מה שאולי גרם לו לצאת בהצהרות שוא.. בקיצור.. נשמע יותר ויותר כמו שני אנשים שעשו טעויות..ולא מתוך אהבה..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר