האם חשבתם פעם.......

האם יצא לכם לחשוב על הנושא הבא : שמערכת היחסים של ההורים שלנו משפיע עלינו ? אני הגעתי למסקנה שכן מה דעתכם ?

כן. מאוד!

מערכת היחסים של הורי..בינם..עם המשפחה..עם חברים..איתי..בכלל... השפיעה המון על מי שאני היום.. אבל זה לא אומר שאני לא יכולה להיות אחרת אם אני רוצה ברגע שהחלטתי זה רק עניין של התמדה כי זה לוקח לפעמים המון זמן וזה לכל אחד

לפחות אצלי זה כך......

לא רק במערכת יחסים...ההורים שלי מנסים להשפיע עליי כדי שאפעל באותה דרך שלהם ושאני עושה משהו בניגוד לדעתם שכך זה צריך להיות (כמו לאסוף בחרוה וללוות אותה הביתה שאין לי אוטו), הם יעקמו פרצוף... תקראו לי צעיר בנפש אבל לי זה דווקא גורם להיות פחות מושע מדרך הוריי.

זה נכון אבל לאו דוקא לאותו כיוון

אני לא חושבת אני בטוחה....

מערכת היחסים של ההרוים שלנו משפיעה על ההתנהגות שלנו הילדים שלהם זה בדוק!!!

לפחות אצלי זה כך......

לא רק במערכת יחסים...ההורים שלי מנסים להשפיע עליי כדי שאפעל באותה דרך שלהם ושאני עושה משהו בניגוד לדעתם שכך זה צריך להיות (כמו לאסוף בחרוה וללוות אותה הביתה שאין לי אוטו), הם יעקמו פרצוף... תקראו לי צעיר בנפש אבל לי זה דווקא גורם להיות פחות מושע מדרך הוריי.

good answer

well, if i went out with a guy late at night, and he would not have walking me home, there would not be a second date...... i think that you walking a girl home shows them you respect them, and care for them even if you dont really know them, i wish their were more guys like you in the world....

!There are

Some of the girls that I met from the net who came to see me, i'd either walk them to their cars and wait till I see them going out of sight, or walk with them to the bus station and wait till the bus has left

Thank you *blushes

you are more then welcome :)))

האם חשבתם פעם.......

האם יצא לכם לחשוב על הנושא הבא : שמערכת היחסים של ההורים שלנו משפיע עלינו ? אני הגעתי למסקנה שכן מה דעתכם ?

הי קארן הי לכולם,

בוודאי שמערכת ייחסים של הורים משפיע עלינו, לדאבונינו, ברוב המקרים. לדאבוני, היא השפיע גם השפיע עליי, עד היום יש לי כעס רב עליהם. כעס רב מאוד, במיוחד, את שעוללו לי בעבר.

פשוט ללמוד מהטעיות שלהם...

את צריכה לזקוף ראש, ללמוד מהטעיות שלהם, לדעת מה את לא צעשי, מה את כן תעשי... לא תמיד כדאי להקשיב להם... אבל לפעמים מאוד כדאי... הם עושים דברים מתוך אהבה ודאגה אליך... ולפעמים פוגעים בך יותר מאשר עוזרים... לפעמים נסיון החיים שלהם עוזר לך יותר ממה שתדעי... אולי את כועסת על משהו שהן עשו שרק בעוד כמה שנים תביני שזה היה לטובתך... אולי הם עשו טעות קשה, שתמיד תכעסי עליהם... עליך, להקשיב להוריך בתבונה, וזה אומר לדעת מתי לקחת את העצה שלהם ומתי לוותר... חשוב לדעת מתי העצה שלהם יקרה למרות שאת לא רוצה לשמוע אותה... והכי טוב לפעמים לעשות טעיות בעצמך, כי זו הדרך הכי טובה ללמוד... אז אם הם מציקים לך יותר מדי את יכולה לומר להם את זה..... ולמרות שהם הכעיסו אותך, ואני לא יודעת אך, אבל אני יכולה לדמיין, כי גם לי יש משקל מאוד כבד על הלב, ואשמח לשתף אותך אם תרצי או שאת חושבת שתוכלי לעזוא גם לי, אבל זה כבר באימל פרטי, אם את רוצה תכתבי לי, אני לא אציק לך עם המשקל שלי, אלא אם את מרשה....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר